CMT دارای مجازی تمرینات برای نوازندگان پناه در محل

در احترام به سانتا کلارا کانتی “پناهگاه در محل” نظم کودکان, موسیقی تئاتر سن خوزه به تعویق افتاد آن خیمه تولید “Kinky Boots,” میله میله برای مارس 17-26 تا فصل آینده در همان مارس شکاف زمان. اما کارکنان به سرعت نمیفهمد چگونه به آموزش کست از دو نفر دیگر را نشان می دهد برنامه ریزی شده برای بهار حرکت رقص و آهنگ آنها نیاز به دانستن است.

هنرمندان جوان در “در ارتفاعات” و “Godspell” در حال تمرین عملا از طریق زوم با هدف داشتن نشان می دهد آماده برای رفتن برنامه ریزی شده خود را باز تاریخ 8 مارس و آوریل 30 بود.

CMT مدیر عامل دانا Zeller اذعان دارد که شهرستان سانتا کلارا ساکنان هنوز هم ممکن است پناه در محل که در آن زمان اما می گوید: “ما امیدواریم که ما می توانیم در حال حاضر نشان می دهد در برخی از فرمت.”

“ما خواهد بود خوشحال به کنسرت نسخه از هر نشان می دهد در خارج از منزل در پارکینگ” Zeller می افزاید.

برای نگه داشتن 200-به همراه نوازندگان در مسیر را برای باز کردن شب CMT مدیر هنری کوین Hauge و کارکنان خود را در حال ارسال تمرین برنامه آنلاین همراه با فیلم های ضبط شده از آهنگ و رقص آنها نیاز به یادگیری برای آینده زوم تمرین.

Zeller می گوید: این تمرینات خوب هستند هر دو برای نوازندگان که از مدرسه حداقل تا مارس 1 و CMT کارکنان که به سازمان دیده بان را نشان می دهد بیا با هم یک فرد جوان در یک زمان.

“ما می دانستیم که در انزوا بچه ها نیاز به گرد هم می آیند به ماندن متصل به هنر و صنعت خود و همسالان خود,” او اضافه می کند. “این بسیار هیجان انگیز است زیرا شما را به دیدن جعبه (در زوم شبکه) از بچه ها انجام همان رقص در فضای خود را.”

در حالی که CMT نمی دانم تا پایان هشت هفته تمرین دوره که آیا می خواهد در Zeller می گوید: کارکنان این شرکت در حال حاضر در حال کار بر روی برنامه های تابستانی در انتظار coronavirus بودن موجود است.

“ما در حال انجام بهترین های ما برای حفظ همه شاغل,” او اضافه می کند. “CMT در نظر دارد آن را از طریق این بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>