لباس با نام تجاری Oaklandish شکایت بیش از COVID-19 بیمه

اوکلند — محبوب لباس با نام تجاری شناخته شده برای آن اوکلند غرور پوشاک Oaklandish است تحت پیگرد خود ارائه دهنده بیمه برای انکار COVID-19 مربوط به پوشش است.

Oaklandish می پیوندد به عنوان یکی از آخرین کسب و کار به شکایت خود را ارائه دهنده بیمه در طول همه گیر; Chez Paniesse برکلی مشابه شکایت خود را ارائه دهنده این ماه است. Oaklandish حداقل دو فروشگاه های خرده فروشی در شهر خود و با نام تجاری به فروش می رسد در سراسر منطقه خلیج و آنلاین. آن شناخته شده ترین نماد این شهر رسمی درخت بلوط به تصویر می کشد این درخت را از ریشه.

مانند شبیه خرده فروشان در سراسر کشور Oaklandish لازم بود به جلو فروشگاه در طول موظف به اقامت در خانه که در زمان اثر در اواسط ماه مارس. با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل دوشنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه منطقه شمال کالیفرنیا Oaklandish می گوید که جدی روبرو مشکلات مالی این پرونده ادعا با شرکت بیمه نگهبان شرکت بیمه برای کسب و کار وقفه پوشش. اما این ادعا بود که به سرعت تکذیب کرد.

طرح دعوی در دادگاه مدعی استدلال برای این ادعا انکار بود “بر اساس یک غیر منطقی خواندن از سیاست است.”

“که برگ Oaklandish در تنگه مالی — دقیقا وضعیت آن به دنبال جلوگیری از زمانی که آن را به دست آمده پوشش برای کسب و کار وقفه” این دادخواست آمده است.

امی زمان یک وکیل با گیبس قانون گروه از اوکلند که نشان دهنده Oaklandish گفت: شرکت های بیمه در حال انجام است “پتو انکار” این ادعا که پوشش صدق نمی کند.

Oaklandish خریداری پوشش جامع و اعتقاد داشتند که آن را به کسب و کار وقفه به خصوص هنگامی که آن را انجام داده است همه چیز را درست برای محافظت از کسب و کار خود و طرح دعوی در دادگاه می گوید. اما به جای آن در حال حاضر رو به “هزینه های نصب” از نگهبان را شکست آشکار برای پوشش ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

آنجلا Tsay, Oaklandish مدیر عامل شرکت و مدیر خلاق گفت: این شرکت نیاز شرکت های بیمه برای تحقق تعهد خود را به Oaklandish پس از آن می تواند شکوفا شود.

“Oaklandish را ریشه دار عشق برای اوکلند است که بیش از چاپ غرور-فراخوانی طرح بر روی محصولات; آن را نیز تعهدات ما برای ایجاد شغل با کیفیت برای مردم محلی جشن شهر ما تنوع غنی و دادن به مردم و مکان هایی که حفظ پیشگامی روح” Tsay در بیانیه ای گفت.

“Oaklandish به معنای بسیار به بسیاری در منطقه خلیج و به همین دلیل آن را ویرانگر بود که ما محروم بودند ما بیمه ادعا می کنند بدون در نظر گرفتن.”

Oaklandish ظ ادعا می کنند به عنوان بخشی از یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام که بدان معنی است که بیش از 100 کسب و کارهای دیگر در سراسر کشور می تواند در پیوستن به طرح دعوی در دادگاه. اگر چه دعوی نه برای یک مقدار خاص در خسارت, خسارت انتظار می رود در حداقل $5 میلیون نفر در این کلاس اقدام.

نگهبان وابسته است از هارتفورد بیمه. مایکل Sturdevant سخنگوی هارتفورد گفت که ویروس ها در خارج از محدوده پوشش.

“در پاسخ به مشتریان ادعا می کند و انجام آن را به خوبی در قلب ما هستند. ما در کسب و کار پرداخت می کند. ما پرداخت اغلب و بسیاری – که در آنجا یک طوفان و آتش سوزی یا هر چیز دیگری که تحت پوشش توسط یک مشتری بیمه” Sturdevant در بیانیه ای گفت به این روزنامه است. “غم میلیون ها نفر از کسب و کار در سراسر این کشور درهای خود را بسته اند چرا که از دولت دستور خاموش شدن ناگهانی. متاسفانه ویروس ها به طور کلی خارج از محدوده کسب و کار وقفه پوشش. این سیاست ها را پوشش نمی دهد و این قرار گرفتن در معرض و بر این اساس حق بیمه بودند هرگز جمع آوری شده برای آن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>