کلوکت مرد پس از دستگیری مادر فرزند مرده یافت

شلدون جیمز تامپسون گرفته شده بود را بازداشت و پس از یک جستجوی گسترده ای در پی قتل از 27 سال و 18-ماه-پیر پسر.

مدت کوتاهی پس از 1 p. m. روز شنبه یک شهروند نگران ابلاغ اجرای قانون در مورد ترس بیش رفاه زن و فرزند. با توجه به انتشار اخبار افسران بررسی خانه واقع در 1620 لاک لین در کلوکت در فوند دو لک, رزرو, اما قادر به تماس و یا دیدن کسی داخل. یک حکم جستجو انجام شد و در حالی که در جستجوی خانه افسران پیدا شدن اجساد زن و کودک در داخل خانه است.

اسامی قربانیان در حال نکردن در انتظار شناسایی و اطلاع از نزدیک ترین خویشاوندان. اعتقاد بر این است که قربانیان و مشکوک به حال یک رابطه و یا در غیر این صورت با یکدیگر می دانستند انتشار اخبار گفت.

مقامات تامپسون در 8:43 بعد از ظهر شنبه و پس از جستجو مربوط به هر دو یک هلیکوپتر و یک سگ پلیس. او در بر داشت در جنگل در نزدیکی ماموریت نهر جاده در جای بلند قرار دادن Lake Township در فوند دو لک, رزرو, مقامات گفت: یکشنبه شب. او تحت درمان قرار گرفت و در پاکسازی از یک بیمارستان محلی برای “متوسط-مسائل مربوط” پس از رزرو به Carlton County زندان در انتظار دو فقره درجه دوم قتل در.

بدون سلاح بودند بر روی تامپسون در زمان دستگیری به پلیس گفت:.

تامپسون دارای سوابق کیفری متعدد جنحه و جنایت برای حملات داخلی و ضرب و جرح از سال 2009 تا سال 2017 است و در حال حاضر در مشروط و بدون نظارت از طریق 12 جولای پس از نقض استفاده داخلی بدون تماس سفارش در سال 2017, با توجه به اسناد دادگاه.

کالبد شکافی انجام خواهد شد روز دوشنبه با میانه دفتر معاینات پزشکی در, Ramsey, مینه سوتا است. انگیزه است که تحت بررسی است. متعدد وجود دارد شهود و مصاحبه ها ممکن است برخی از زمان با توجه به پلیس.

درخواست پلیس است که هر کسی با اطلاعات اضافی 911 تماس بگیرید و یا ارسال یک ناشناس پیام, پیام کوتاه, نکته CLOQUETPD به دنبال آن پیام به 888777.

فوند دو لک گروه در مراکز Brookston, ساویر و کلوکت بسته برای روز یکشنبه “با توجه به این رویداد غم انگیز است که اتفاق افتاده است” با توجه به Facebook posts همه در این مراکز’ صفحات. “ما عمیق ترین تسلیت به خانواده” پست گفت.

Gitchigumi پیشاهنگی یک گروه است که ایدز در جستجو برای از دست رفته و قتل زنان بومی با انتشار بیانیه ای در Facebook به درخواست مردم به مجموعه ای از توتون و تنباکو و “می گویند نماز برای یک منطقه تا حد زیادی تحت تاثیر این های اخیر تروما است.” این پست را تشویق کسانی که نیاز به خدمات برای رسیدن به خروج.

کلوکت پلیس با کمک فوند دو لک اداره پلیس کارلتون شهرستان کلانتر, St. Louis County, کلانتر, اداره جنایی دلهره محققان و صحنه جرم واحد گشت ایالتی مینه سوتا و Carlton County دفتر دادستان.

اخبار تریبون ویرایشگر Barrett تعقیب کمک به این داستان.

این داستان بود که اخیرا به روز شده در 11:28 بعد از ظهر 8 مارس سال 2020 با اطلاعات اضافی. این اصل نوشته شده در 11:27 صبح 8 مارس سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>