صخره را بیکار Northshore معدن بریتیش معدن تا اواخر تابستان

بریتیش معدن در میشیگان نیز خواهد بود idled حداقل تا جولای.

در انتشار اخبار دوشنبه بعد از ظهر صخره مدیر عامل lourenço از Goncalves گفت: این بیماری همه گیر است صدمه دیده آمریکای شمالی تولید و تولید فولاد است. سنگ آهن گلوله های تولید شده در هر معدن را گیاهان تشکیل دهنده کلیدی در جراحی.

“ما به عنوان جراحی مشتریان توجیه عملیات خود را’ ظرفیت ما تصمیم به تنظیم ما سنگ آهن تولید در نیمه اول سال و در ادامه به ساخت اضافی موجودی سنگ آهن تا زمانی که شرایط بازار بهبود” Goncalves گفت. “یک بار در آمریکای شمالی بازار فولاد بهبود کلیولند-صخره قادر خواهد بود به سرعت راه اندازی مجدد و تا سطح شیب دار تولید.”

صخره سخنگوی پاتریشیا Persico گفت: 470 از 570 کارکنان در Northshore معدن خواهد بود گذاشته. 100 باقی مانده کارکنان “را حفظ خواهد کرد برای حفظ حیاط و حوض خدمه برای بارگیری کشتی و کارکنان برای مراقبت و نگهداری از دارایی ها و آتش دیده بان” Persico گفت.

در بریتیش همه اما 160 معدن را 850 کارکنان خواهد بود گذاشته Persico گفت.

خلیج نقره ای شهردار اسکات جانسون گفت: بسیاری از ساکنان انتظار می رود پس از اخراج صخره متوقف ساخت و ساز در آن داغ-briquetted آهن کارخانه تولید در ماه گذشته با توجه به همه گیر. این گیاه که انتظار می رود برای باز کردن در ماه ژوئن عرضه خواهد شد 3.5 میلیون تن مستقیم-کاهش آهن گلوله از Northshore معدن در هر سال است. Northshore شروع به تولید که DR-درجه گلوله در تابستان گذشته در انتظار HBI گیاه را باز کردن.

“این چیزی است که ما می بینیم. مردم که زندگی در شهرهای معدن استفاده می شود به این رخداد و با رکود در بازار و توقف ساخت و ساز در تولدو گیاه که برای رفتن به یک دریافت کننده عمده جدید ما گلوله های ما به نوعی می دانستند این بود که در آینده” جانسون گفت.

صخره اولین شرکت معدنی در محدوده آهن به بیکار تولید و ایجاد یک توده اخراج در صورت کاهش اقتصادی ناشی از گسترش COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید.

ایالات متحده جراحی که عمل Keetac در Keewatin و Minntac در کوه آهن و ArcelorMittal که در عمل Minorca در ویرجینیا و هیبینگ Taconite اند اعلام کرد هر گونه اخراج در مینه سوتا; با این حال هر دو شرکت اعلام کرده اند معطل ماندن از کوره های انفجار در ایندیانا است.

در ماه گذشته استفاده از ظرفیت این کشور انفجار کوره کاهش یافته است 80.5% به 56.1 درصد به انجمن آهن و فولاد.

تقاضا برای فولاد کاهش یافته است نه تنها کمتر از تقاضای مصرف کننده بلکه از شرکت ها به طور داوطلبانه سازندگان: گیاهان برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس مانند جنرال موتورز و فورد و فیات کرایسلر همه توقف تولید در ماه گذشته. کارخانه های دیگر که نیاز به جراحی نیز بسته شده است.

تونی برت استاد اقتصاد در کالج St. Scholastica گفت: حتی زمانی که این گیاهان بازگشایی تقاضا برای کالا می تواند به بازگشت.

“عمده عدم قطعیت در حال حاضر این است: ما چگونه راه اندازی مجدد اقتصاد و چگونه سرعت ؟ عقل متعارف حداقل تا به امروز به نظر می رسد ما در حال رفتن به بازگشایی اقتصاد و نه آرامی. وجود دارد بسیاری از مردم که در حال رفتن به بیرون رفتن و به دلیل مصرف آنها رو به بازسازی پس انداز خود را به آنها کردم شاید به پرداخت بدهی شاید بازگشت اجاره چیزهایی مانند آن. و تمام است که در حال رفتن به واقعا اقتصاد کندتر” بارت گفت.

“ارتباط بین تقاضا برای taconite و به طور کلی فعالیت های اقتصادی است که نزدیک به یک به یک” بارت گفت. “و تا زمانی که اقتصاد قابل توجهی را نشان می دهد نشانه هایی از زندگی آن را به سختی برای این محدوده است.”

این داستان به روز شد چندین بار اضافی اخراج و اشتغال اعداد و نقل با واکنش است. نسخه نهایی منتشر شد در 7:38 بعد از ظهر, مارس 13. نسخه اولیه نوشته شده بود در 3:56 بعد از ظهر, مارس 13.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>