مشتریان ترجیح می دهند به خرید OTT تبلیغات دیجیتال از فروشندگان


شبکه های ضد خرید AVOD لباس تبلیغ برداشت می یابد

با عجله از آگهی پشتیبانی جریان خدمات جامعی توسط شرکت های رسانه ای لزوما خبر خوبی برای بازاریابان و رسانه های خریداران است.

در یک نظرسنجی جدید توسط تبلیغ برداشت تجاری و خریدار گفت که با تلویزیون سنتی از دست دادن بینندگان و رسیدن به آنها ترجیح می دهند خرید خود را دیجیتال و ویدئو به طور مستقیم از بیش-از-فیلم بالا در سایت و نه از تاسیس شرکت های رسانه ای.

در میان کسانی که خریداری کرده اند OTT تصویری موجودی وقتی پرسیده شد که آنها ترجیح می دهند به خرید OTT مخترع از 29 درصد گفت: سایت های ویدئویی و 27% گفت: جریان خدمات. تنها 15 درصد گفت: شبکه های تلویزیونی, 13% گفت: digital ناشر/سایت های محتوا و 8 درصد گفت: vMVPDs.

حتی اگر آنها گاهی اوقات پرداخت حق بیمه خریداران مانند جدیدتر شرکت ها از آنجا که آنها بیشتر انعطاف پذیر ارائه بهتر هدف قرار دادن و می تواند آسان تر برای مقابله با. که به ویژه برای شرکت های کوچکتر–از جمله خرده فروشان آنلاین و مستقیم به مصرف کننده برندهای–بیشتر استفاده می شود به برخورد با ناشران دیجیتال.

“برخی از نسخه های جدیدتر به تلویزیون تبلیغ بیشتر تمایل به رفتن به دیجیتال-اولین مارک گفت:” جاستین فروم اجرایی معاونت برای هوش کسب و کار در تبلیغ برداشت. “من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از آن است.”

او افزود که سنتی بازاریابان آنهایی که تلویزیون تبلیغ تعویض به AVOD و خدمات جریان “چرا که آنها نیز بر این باورند که در آن بینندگان است. آنها باور دارند که آنها نیاز به مکمل خود برسد و رسیدن به بینندگان که آنها معتقدند در حال تماشای نیست خطی, تلویزیون,” او گفت:. “اگر شما در رسیدن به معاملات تلویزیون مسن تر و قدیمی تر است. کمتر و کمتری از مردم در حال تماشای و آنها پرش تبلیغات. که در آن تبلیغ می شود این است که در آن وجود دارد بیشتر در تقاضا مشاهده.”

که اولویت بیشتر این واقعیت است که تاسیس شرکت های رسانه ای ممکن است قابل اطمینان تر و ارائه بهتر اندازه گیری و گزارش.

و این یک دلیل بزرگ چرا رسانه های سنتی شرکت های خوراکی هستند تا با تبلیغات حمایت جریان خدمات. در سال گذشته ویاکام خریداری پلوتون تلویزیون. هفته گذشته Comcast خریداری Xumo و گزارشهایی بود که روباه شد گردان Tubi تلویزیون.

“من فکر می کنم که صحبت می کند به همین دلیل ما شاهد این کسب. شبکه های درک کنند که هر تصویری دلار است که بیرون رفتن از خطی به یوتیوب را از جهان و جریان, خدمات,” او گفت:.

“شبکه همچنین نیاز AVOD قابلیت های فن آوری سریع” فروم اضافه شده است. “آن را سریعتر به خرید آن از ساخت و پس از آن تمرکز بر روی re-بسته بندی های برنامه نویسی و مخاطبان است که بازاریابی شبکه ای تیم متخصص در.

در این نظرسنجی که از خریداران خواسته شد که در آن خطی تلویزیون بودجه را به 20 درصد گفت: سایت های ویدئویی, 13% گفت: جریان خدمات 12 درصد گفت: سایت های رسانه های اجتماعی 9 درصد گفت: نشانی خطی تلویزیون, یکی دیگر از 9% تلویزیون گفت: شبکه کامل-قسمت بازیکنان. دیگر پاسخ ها شامل داده محور خطی TV DSPs, ویدئو, شبکه های Ad vMVPDs, تلفن همراه, تبلیغ, سیستم عامل, ناشر/محتوای سایت و Set-Top-Box VOD.

و به عنوان تصویری جهان پیچیده تر می شود, آگهی دلار در حال رانده شدن به دیجیتال. در این نظرسنجی که از خریداران خواسته شد تا موافقت یا مخالفت با این بیانیه: “تمام این سردرگمی باعث می شود من می خواهم به خرید دیجیتال” 55 درصد توافق با تنها 17 درصد مخالفت.

تبلیغ برداشت مطالعه بر اساس بیش از 350 نفر از پاسخ دهندگان 44 با بازاریابان و 56 درصد با سازمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر