عمده آهن در محدوده معدن شرکت به پایان رسید 2019 با سود $293 میلیون دلار را از 1.1 میلیارد دلار سود ثبت شده در سال 2018 است.

در انتشار اخبار این شرکت اشاره کرد 2018 سود بودند تقویت میلیارد و 461 میلیون نسخه از مالیات ارزش گذاری و کمک هزینه یک بار به دست آوردن دلار 228 میلیون دلار پس از “تغییرات تاریخی در ترجمه ارز خارجی.”

این شرکت در گزارش 2019 سه ماهه چهارم سود $63.2 میلیون دلار یا 23 سنت در هر سهم از سود $609.5 میلیون دلار یا $1.98 هر سهم در سه ماهه مشابه سال گذشته است.

سه ماهه چهارم و معدن گندله سازی پلت حجم فروش کاهش یافت و 10 درصد به 5.8 میلیون لانگ تن پایین 10 درصد از سه ماهه مشابه در سال 2018 است.

“این کاهش ناشی از کاهش تقاضای مشتری تا حدی جبران intercompany فروش به تولدو HBI گیاه” صخره در انتشار اخبار گفت: صبح روز پنج شنبه.

در مینه سوتا آهن محدوده صخره معادن taconite و تولید سنگ آهن گلوله در Northshore معدن در بابیت و خلیج نقره ای و در ایالات Taconite در Eveleth و فوربس. صخره نیز صاحب و عمل بریتیش معدن در میشیگان بالایی شبه جزیره.

در ماه ژانویه ایالات متحده فولاد اجرا می شود که سوتا Keetac و Minntac معادن taconite گیاهان در Keewatin و کوه آهن و صاحب سهام در هیبینگ Taconite گزارش از دست دادن $642 میلیون دلار در سال 2019.

در اوایل این ماه ArcelorMittal که صاحب و عمل ویرجینیا Minorca معدن taconite گیاه همچنین در حالی که عامل و داشتن بزرگترین خطر در هیبینگ taconite گزارش از دست دادن بیش از 2.4 میلیارد دلار در سال 2019.

شرکت مواجه دشوار 2019 با توجه به کاهش رشد در فولاد است.

صخره مدیر عامل lourenço از Goncalves نگه داشته و تمرکز از یک تماس با سرمایه گذاران صبح روز پنجشنبه تا حد زیادی در این شرکت برنامه ریزی کسب فولادسازی AK جراحی که اعلام شد در ماه دسامبر.

صخره در حال حاضر تنها یک معدن و گلوله-تولید شرکت خواهد شد و سپس تبدیل به یک “عمودی یکپارچه شرکت فولاد” است که عصاره مواد معدنی آن را بعد از تولید فولاد است. این مدل در حال حاضر در حال استفاده توسط ایالات متحده جراحی و ArcelorMittal.

“ما کاملا خود کفا در گلوله و تکیه تنها بر خودمان به ما سنگ آهن مواد خام در حالی که حفظ توانایی ما برای تامین سفارشی گلوله به دیگر کارخانه های تولید فولاد به عنوان ما انجام شده است با موفقیت برای مدت زمان طولانی” Goncalves, گفت:, و اضافه کرد که آن کمک خواهد کرد که شرکت آب و تغییرات در قیمت کالاها به عنوان آن خواهد شد بیشتر متکی به قرارداد با قیمت های ثابت.

صخره’ کسب AK جراحی تایید شده توسط ایالات متحده و کانادا است و انتظار می رود به تصویب مکزیک اواخر این ماه Goncavles گفت.

سهامداران نیز باید هنوز تایید خرید AK Steel.

صخره های جدید داغ briquetted آهن یا HBI گیاه در تولیدو اوهایو باز خواهد شد در ماه ژوئن Goncalves گفت.

از آن خواهد شد تغذیه مستقیم-کاهش آهن یا DR-درجه گلوله های تولید شده در صخره’ Northshore معدن پردازش تسهیلات در خلیج نقره ای پس از 100 میلیون دلار ارتقاء پیچیده در تابستان گذشته.

کسانی که گلوله روانه بازار خواهد شد به تولدو و HBI وجود تولید خواهد شد و سپس مخلوط با آهن قراضه در کوره های قوس الکتریکی به جراحی.

کوره های قوس الکتریکی در حال تبدیل شدن طبیعی جدید در حالی که انفجار کوره کارخانه فولاد که مینه سوتا taconite صنعت به طور سنتی عرضه شده در حال پیری است.

“با هر دو آینده تکمیل کسب AK جراحی و تولدو HBI گیاهی, آینده آنلاین, 2020 خواهد بود یک سال تحول برای ما و ما نمی توانیم صبر کنید برای ارائه در همه پتانسیل کلیولند-صخره در فروشگاه” Goncalves گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im