داده های طبقه بندی شده نشان می دهد که چین را رقم رسمی از صفر داخلی COVID-19 موارد مانع حامل بدون علامت

تلویزیون مرکزی چین گزارش داد که پزشکان چینی بودند و به اشتراک گذاری خود را تجربه مبارزه COVID-19 با جهان از طریق ویدئو کنفرانس. ضبط صفحه نمایش از دوربین مدار بسته.

این COVID-19 همه گیر فروکش کرده است در چین با صفر داخلی موارد گزارش شده از مارس 18 و همه موارد جدید تایید کرد که از مارس 22 گزارش می شود وارد شده است. اما داده های طبقه بندی شده توسط دیده جنوب چین صبح پست نشان داده است که اطلاعیه های رسمی از تایید موارد حذف بدون علامت حامل ویروس که تست مثبت است.

تا پایان مارس حداقل 43,000 شناسایی موارد بدون علامت قرار داده شده بود در قرنطینه. این رقم بیش از نیمی از 81,689 کل تایید موارد گزارش شده از مارس 23 سال 2020 و به منزله حدود یک سوم از تعداد کل آزمایش موارد مثبت.

این ایده که دولت چین تا به حال از مطالعه حذف موارد بدون علامت از اعلام رسمی شده است و گردش در شبکه های رسانه های اجتماعی مانند WeChat برای بیش از دو هفته به عنوان بسیاری از مردم متوجه شده است که بر روی زمین آمار و ارقام از تایید موارد مختلف از آمار رسمی است.

کاربر توییتر @ding_gang ارسال شده تعدادی از اعلامیه در مورد تازه تایید موارد از مناطق مسکونی در ووهان و غیر رسمی شکل:

بسیاری از تازه اضافه شده موارد در اطراف ووهان و رسمی رقم صفر است!

برخی با اشاره به این که چین ملی کمیسیون بهداشت قرار داده بود بدون علامت موارد و موارد تایید شده به دو دسته مجزا در نسخه سوم آن “COVID-19 دستورالعمل های کنترل” منتشر شده در پایان ماه ژانویه است. در واقع این کار تعریف “تایید عفونت” مورد استفاده توسط مقامات چینی بهداشتی اتحادش را تغییر تعدادی بار از ژانویه تاکنون است.

قرمز: موارد تایید شده; زرد: موارد مشکوک. ضبط صفحه نمایش از Tencent را COVID 19 به روز رسانی

به عنوان نشان داده شده در شیوع منحنی در بالا پس از مقامات بهداشتی کاهند این موارد بدون علامت از رقم رسمی تعداد موارد تایید شده به اوج خود رسید و در حدود 4000 در فوریه 4, و به آرامی کاهش یافته و به حدود 2000 فوریه 11. پس از آن وجود دارد که 600 درصد افزایش به عنوان 15,152 تایید موارد ظهور فوریه 12 زیر عمده تغییرات رهبری در هوبئی استان و شهر ووهان. تحت رهبری جدید تعریف “تایید” تغییر کرد از اینکه بر اساس تست آزمایشگاهی به تشخيصهای بالينی است. در واقعیت وجود دارد تنها 1,820 تایید آزمایشگاه موارد در حالی که باقی مانده 13,332 جدید موارد بالینی تایید شده است. پس از فوریه 12, منحنی از تایید موارد کاهش یافته است به عنوان تعریف “تایید” عفونت منتقل شد به تست آزمایشگاهی.

بسیاری از شهروندان بر این باور بودند که هدف از دستکاری در آمار و ارقام بود برای آماده سازی این کشور برای از سرگیری تولید در ماه مارس به عنوان اقتصادی تاثیر نمی انجام این کار خواهد بود به احتمال زیاد برای تولید بیشتر و بی ثباتی سیاسی از این بیماری است. چینی نویسنده @laodeng89 برای مثال اظهار نظر در یک تحلیل بلومبرگ از تاثیر COVID 19 در اقتصاد چین:

به منظور دفاع از اقتصاد CCP سعی کردم تمام معنی برای سرکوب تعداد موارد تایید شده. اگر ووهان تا به حال 14 روز متوالی از صفر عفونت کل کشور می تواند سر کار. اما با توجه به بلومبرگ را تجزیه و تحلیل از سرگیری کار در چین نمی خواهد از بین بردن فشار اقتصادی به عنوان گسترش بیماری همه گیر در سراسر جهان خواهد اعتصاب چین سخت به عنوان به خوبی.

سیاسی مخالف @caojitw ذکر شده در سرزمین اصلی چین خروجی اخبار Caixin را گزارش تحقیقی در بحران اقتصادی قریب الوقوع:

در حالی که CCP ادعا کرد که ووهان نرخ پنومونی حال کاهش تجارت خارجی شرکت ها در 19 استان کشور تا به حال از سر گرفته تقریبا 100 درصد از کسب و کار خود و به طور کلی 90 درصد از کسب و کار در کشور از سر کار Caixin گزارش داد که کاهش در تقاضا و قرارداد از آمریکا و اروپا به دلیل همه گیر گرفته بود دور کار می کنند. وضعیت ویرانگر تر از طول مالی سونامی. هیچ قرارداد خارجی ارز اما سالانه واردات نفت و مواد غذایی و چیپس که ما هزینه 400 میلیارد دلار است. آنچه که تبدیل شدن به اقتصاد چین?

در همان زمان خطر انتقال از عفونت بدون علامت موارد هنوز زنده است. اگر چه چین نگهداری آهنگ از عفونت بدون علامت به عنوان کشور رزومه خود فعالیت های اقتصادی برخی بدون علامت coronavirus حامل ممکن است بازگشت به نیروی کار و گسترش این ویروس به دیگران است. حداقل یک مطالعه نشان داده است که افراد آلوده می تواند بسیار مسری حتی اگر آنها خفیف و یا بدون علائم است. در یک مطالعه جداگانه تخمین زده می شد که این نرخ از “سکوت انتقال” است که حدود 10 درصد است.

خارج از کشور سیاسی مخالف سایت عصر تایمز نیز گزارش داد که تعداد زیادی از بیماران منتشر شده از مراقبت های پزشکی آزمایش شده بود دوباره مثبت.

علاوه بر این هر دو در هنگ کنگ و تایوان در حال مواجهه با موج دوم شیوع. تعداد موارد تایید شده در هنگ کنگ دو برابر در 10 روز از 150 در 14 مارس به 317 از 22 مارس. در حالی که اکثر موارد وارداتی افزایش تعداد نمی تواند توان به موارد موجود نشان می دهد که بدون علامت انتقال ریشه گرفته در جامعه محلی است.

با توجه به Tencent روزانه به روز رسانی در COVID-19 23 مارس وجود دارد در مورد 191 مورد تأیید سراسر کشور (از جمله هنگ کنگ ماکائو و تایوان) که 60 وارد شد. در حالی که صفحه حذف شده بود مکان های خاص از تایید موارد این روند نشان می دهد که COVID-19 در حال آمدن است به چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>