کلاس 2020 از فارغ التحصیلی ویژه به هوا در تمام شبکه های پخش


با کلاس 2020 بعید است که قادر به خود را جشن فارغ التحصیلی, بزرگ, تلویزیون, ویژه برنامه ریزی شده است که بر روی شبکه های پخش–ABC, CBS, Fox و NBC–و سیستم عامل های دیجیتال از جمله YouTube, Facebook, Instagram, Snapchat و Infinite.

فارغ التحصیل با هم: امریکا افتخارات دبیرستان کلاس 2020 خواهد بود, پخش, تجاری رایگان شنبه, مارس 15 در 8 p. m. ET/PT.

حمایت Laurene Powell, مشاغل,’ XQ موسسه LeBron James Family Foundation, و صنعت سرگرمی بنیاد پخش خواهد شد و شامل مجموعه ای از شروع, آدرس, افراد مشهور, اجرای, و الهام بخش عکس های شرح داری

در میان کسانی که برنامه ریزی شده به نظر می رسد در حال جیمز اسم حیوان دست اموز بد, Charli D’Amelio دیکسی دین D’Amelio, Sleep YBN Cordae, لورن, خاکستری, H. E. R., جوناس برادران Brandan “B-مایک” Odums بن پلات هنری پلات یونس پلات مگان Rapinoe, یارا شهیدی لنا Waithe, Pharrell Williams, ملاله یوسف زی و دیگران هنوز به توان نام برد.

#GraduateTogether نیز حمایت از خیریه کار DonorsChoose و مواد غذایی در امریکا صندوق. DonorsChoose می دهد معلمان مدارس دولتی مشغول به کار در بالا و نیاز جوامع فرصت به درخواست مواد و منابع خود دانش آموزان نیاز به یادگیری. مواد غذایی در امریکا صندوق فراهم می کند کمک های مالی به گرسنگی-امداد و سازمان و حصول اطمینان از دانش آموزانی که در تکیه مدرسه-ناهار برنامه هنوز هم امن سازگار دسترسی به غذا در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

دیگر سازمان های حمایت از این رویداد ویژه شامل کا است که کمک به تجمع خلاق جامعه در اطراف این تلاش ها; شبکه های پیچیده است که ایجاد خواهد شد تخصصی برنامه نویسی, برای جوانان مخاطبان منجر به نشان می دهد; و مردم است که منجر به یک جستجوی ملی برای بالا استثنایی دانش آموزان و معلمان. کسانی که از داستان های الهام بخش خواهد بود گفت: در حین پخش در مجله و در People.com و PeopleTV.

نشان می دهد که تولید انجام می شود + داستد و SpringHill سرگرمی.

ویژه کمک خواهد کرد که حدود 3 میلیون نفر از سالمندان دبیرستان مناسبت موفقیت خود را.

“ما آموخته است که در اوایل کار ما با دانش آموزان و خانواده ها در اکران است که آموزش و پرورش بسیار بیشتر از دانشگاهیان. آن را در مورد یک تجربه مشترک یک سفر ما همه با هم—دانش آموزان ، والدین و آموزگاران و اعضای جامعه و هر کس در اطراف آنها. با این که نمی شود ممکن است در حال حاضر ما در حال کار برای پیدا کردن راه هایی برای کمک به خانواده ها از طریق این زمان واقعا دشوار است” گفت: LeBron James.

“این دانش آموزان کار کرده فوق العاده سخت برای این و هیچ راه ما می توانید اجازه دهید که به رسمیت شناخته نشده. در حالی که این نمی تواند فارغ التحصیلی تجربه آنها قرار بود به ما امیدواریم که ما هنوز هم می توانید آنها را به چیزی خاص چرا که آنها سزاوار آن” جیمز گفت.

#GraduateTogether دعوت از دانش آموزان و مربیان و خانواده های خود را ارسال فیلم و عکس به صورت آنلاین با توجه به توان موجود در برنامه تلویزیونی. علاوه بر این هنرمند مشهور JR و جهانی مشارکتی پروژه هنر در داخل و خارج خواهد شد دعوت از دانش آموزان دبیرستان در همه جا به اشتراک گذاری پرتره خود را در جشن بودن بخشی از فارغ التحصیلی کلاس از سال 2020 است. و چون دبیرستان فارغ التحصیلی هستند, محلی, محلی و ایستگاه های تلویزیونی نیز از ویژگی های سفارشی breakaways به جشن دستاوردهای دانش آموزان دبیرستان در جوامع خود.

“در XQ ما کار به reimagine آمریکایی دبیرستان تجربه—اما هیچ کس می تواند تصور تغییرات عمیقی است که باید طرح میتوانست کلاس 2020 نهایی روز از سال تحصیلی گفت:” Russlynn علی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت XQ موسسه. “آن شده است قابل توجه برای تماشای این جوانان در مواجهه با یک چالش بی سابقه نشان دادن شجاعت و انعطاف پذیری فراتر از سال خود را. در انجام این کار, آنها داده اند هر آمریکایی به دلیل احساس می کنم امیدوارم مورد آینده ما است. #GraduateTogether فرصتی است برای همه ما به پرداخت ادای احترام به آنچه این باور نکردنی دانش آموزان انجام داده اند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>