با استناد به coronavirus سابق L. A. شهرستان کلانتر لی باکا می پرسد برای آزادی از زندان

مت همیلتون | Los Angeles Times

با استناد به تهدید رمان coronavirus سابق لس آنجلس کلانتر لی باکا خواسته است یک قاضی فدرال به آزادی او را از, تگزاس, زندان, در حالی که او دعوا به اعتقاد خود را پرتاب.

باکا بود که گناهکار از خنثی کردن یک تحقیقات فدرال به وزارت رسوایی-گرفتار زندان سیستم کمتر از دو ماه به سه سال زندان.

“آقای باکا است که نزدیک به 78 سال دارد و از بیماری آلزایمر. او بخشی از جمعیت های آسیب پذیر به ویروس” حرکت ظ توسط باکا را در سن دیگو-بر اساس وکیل بنیامین L. کلمن گفت.

تشکیل پرونده اشاره می کند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اوایل این ماه است که دولت با توجه به انتشار “بدون خشونت زندانیان با توجه به گور خطر ابتلا به این ویروس در زندان محیط زیست است.”

“آقای باکا به وضوح متناسب با نوع مجرم که باید منتشر شود تحت شرایطی” حرکت متحده است. کلمن کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

تهم Mrozek سخنگوی باراک اوباما در L. A. گفت: دادستان پاسخ خواهد داد “در روزهای آینده.”

باکا که قرار دارد در فدرال تادیبی موسسه لا تن کم-امنیتی زندان خارج, El Paso, در میان موجی از سالمندان زندانیان به دنبال انتشار در میان جهانی coronavirus بیماری همه گیر. Gilberto رودریگز-Orejuela, 81 سابق کلمبیا شخص مهم در میان یکدسته مواد مخدر است خواسته یک قاضی فدرال در میامی به او اجازه خروج از زندان با این استدلال که اگر این ویروس گسترش می یابد در میان زندانیان آن “خواهد بود حکم اعدام.”

مایکل کوهن 53 تهمت سابق شخصی وکیل به دنبال آزادی های اولیه از سه سال حکم زندان به نقل از coronavirus. یک قاضی فدرال در تمسخر این درخواست و رد آن گفت: “به نظر می رسد فقط یکی دیگر از تلاش برای تزریق خود را به اخبار چرخه.”

در سال 2017, ایالات متحده منطقه قاضی پرسی اندرسون محکوم باکا به مدت سه سال در زندان فدرال پس از یک هیئت منصفه در بر داشت او نظارت طرح به دخالت دولت فدرال اعتراض به زندانی موارد نقض حقوق بشر در زندان شهرستان سیستم و سپس به دروغ دادستان در مورد نقش خود است. یک بار مورد احترام در اجرای قانون و رهبر مانده بودند آزاد در حالی که درخواست های خود را در انتظار بودند که کلمن یادداشت ها در حال حرکت است.

“او مطلقا هیچ پرواز خطر داشتن خود تسلیم برای او تعیین شده موسسه در اوایل. او به جرم در جرائم غیر خشونت آمیز است و هیچ قبل از محکومیت و یا تاریخچه خشونت” تشکیل پرونده گفت.

سال گذشته 9 متحده مدار دادگاه تجدید نظر تایید باکا اعتقاد و در ژانویه دیوان عالی کشور را تکذیب کرد درخواست خود را برای بررسی این مورد.

اندرسون قاضی فدرال تصمیم خواهد گرفت که آیا به کمک مالی باکا درخواست برای انتشار است. خود را پر ساخته شده بود در ارتباط با یک دستور حرکت به اعلام مجرمیت و محکومیت او خالی.

باکا گذشته در یک گروه از کلانتر کارکنان — از سطح پایین نمایندگان به باکا دوم-در-دستور — به متهم به ایفای نقش در این رسوایی که شامل پنهان کردن یک زندانی بود که یک خبرچین اف بی آی و تهدید به دستگیری عامل فدرال که پیشرو بررسی است.

تمام 10 از کسانی که در مواجهه اتهامات در مورد دو مجرم یا محکوم شدند از جمله سابق Undersheriff پل Tanaka بود که محکوم به پنج سال زندان پس از یک هیئت منصفه در بر داشت او کمک کرد منجر به این طرح است. چندین نمایندگان دیگر بودند را به جرم نقض حقوق مدنی برای ضرب و شتم زندانیان و زندان بازدید کنندگان است.

در سال 2014 به عنوان گروه فرا گرفته بود در زندان رسوایی باکا پایین پا. خود را وکیل استدلال کرده اند که باکا هرگز مجاز تخلف ادعا شده توسط دادستان و بود که هیچ شواهد سخت به طور مستقیم ارتباط او به انسداد طرح.


©2020 لس آنجلس تایمز

بازدید لس آنجلس تایمز در www.latimes.com

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>