سیسکو مجاز کاست مبتنی بر تبعیض علیه مهندس هندی تبار ایالت کالیفرنیا مدعی

کالیفرنیا نمایشگاه اشتغال تنظیم کننده است که تحت پیگرد سن خوزه فن آوری های غول پیکر, سیسکو وی از سوی مامورین آن اجازه سرپرستان فوقانی طبقه هندی تبار به تبعیض علیه یک مهندس از این طبقه که قبلا شناخته شده به عنوان “نجس.”

این بخش از نمایشگاه اشتغال و مسکن اشاره کرد در آن کت و شلوار که اعضای “Dalit” طبقه قبلا شناخته شده به عنوان “نجس,” در ادامه به صورت تبعیض و تفکیک در هند و آژانس ادعا شده است که در سیسکو “بالاتر کاست سرپرستان و همکاران وارداتی تبعیض آمیز سیستم شیوه” به تیم که در آن مهندس کار کرده است. مهندس شناسایی شده است به صورت ناشناس به عنوان John Doe در کت و شلوار ظ روز شنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه در سان خوزه که متهم سیسکو نقض فدرال حقوق مدنی و قانون حالت اشتغال ، این شرکت در بیانیه ای گفت: روز شنبه که آن را هر گونه نقض قوانین.

سازمان حفاظت محیط زیست به عنوان یک Dalit است که یک اقلیت در میان مردم از مبدا هند مشغول به کار در ایالات متحده, که در آن تنها 1.5 درصد از مهاجران هندی آمده از کاهش طبقات آژانس گفت: در کت و شلوار. “همان درست است از کارکنان در سیسکو نیروی کار در سن خوزه” آژانس ادعا کرد.

Doe تیم ساخته شده بود تا به طور کامل از کارکنان که مهاجرت به آمریکا به عنوان بزرگسالان از هندوستان, اما او را از بالا, طبقات, کت و شلوار ادعا. “سازمان حفاظت محیط زیست انتظار می رود به قبول یک طبقه سلسله مراتب در محیط کار که در آن سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد در پایین ترین وضعیت در این تیم و, به عنوان یک نتیجه دریافت کمتر پرداخت کمتر فرصت ها و دیگر پایین تر از شرایط و ضوابط استخدام” کت و شلوار ادعا کرد. “آنها همچنین انتظار می رود او را به تحمل یک کار دشمن محیط زیست است.”

سیسکو سخنگو گفت: این شرکت متعهد به فراگیر محل کار برای تمام کارکنان است. “ما باید قوی فرآیندهای به گزارش و بررسی نگرانی های مطرح شده توسط کارکنان که پس در این مورد قدمت آن به سال 2016 تعیین کرده اند که ما به طور کامل در انطباق با قوانین و همچنین خود ما سیاست” سخنگوی گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه چهارشنبه. “Cisco را با شور و نشاط در دفاع از خود در برابر اتهامات ساخته شده در این شکایت است.”

سازمان حفاظت محیط زیست بیش از دو دهه تجربه به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار و استخدام شد و در سال 2015 به کار در سیسکو سن خوزه ستاد با توجه به کت و شلوار. او ادعا مشکلات آغاز شده و حدود یک سال بعد و پس از او آموخته از دو همکار که سرپرست بود که استخدام و استخدام او به آنها گفته بود سازمان حفاظت محیط زیست شد Dalit و به طور مثبت عمل دانش آموز در انستیتو تکنولوژی هند در هند, کت و شلوار ادعا کرد.

سازمان حفاظت محیط زیست “بر خلاف سنتی سفارش بین Dalit و بالاتر, طبقات” مواجه سرپرست که از او خواسته که تا به حال ادعا کرد که او تا به حال ساخته شده, نظر, کت و شلوار ادعا. پس از سازمان حفاظت محیط زیست گفت: او سرپرست و محروم ساختن نظر و گفت: سازمان حفاظت محیط زیست را همکاران بودند دروغ گفتن, کت و شلوار ادعا کرد. Doe سپس تماس سیسکو با واحد منابع انسانی به شکایت بر علیه استاد راهنما با توجه به کت و شلوار. شش روز بعد سرپرست سازمان حفاظت محیط زیست گفت: او سلب سازمان حفاظت محیط زیست را نقش سرب در دو پروژه با توجه به ادعا. سرپرست همچنین اعضای تیم دور از دیگر پروژه های وزارت نیرو مشغول به کار بود در کت و شلوار ادعا کرد. تغییرات در رهبری سازمان حفاظت محیط زیست به “جدا از تمام همکاران خود” کت و شلوار ادعا.

پس از سازمان حفاظت محیط زیست ارائه یک شکایت کتبی در مورد اتهام تبعیض سیسکو کارمند-روابط کارکنان “نشان داد که تبعیض طبقه بود و نه غیر قانونی” و سازمان حفاظت محیط زیست شکایت می شود بی اساس با توجه به ادعا.

سرپرست ادامه داد: برای مقابله به مثل در برابر سازمان حفاظت محیط زیست بیشتر منزوی او توهین او به دیگر کارگران و ادعا دروغ سازمان حفاظت محیط زیست انجام نمی کار خود را به اندازه کافی با توجه به ادعا.

سازمان حفاظت محیط زیست تحت فشار قرار دادند سیسکو به دوباره باز کردن یک بررسی و آن را انجام داد, کشف یک صفحه گسترده نمایش پیش بینی سالانه افزایش پاداش و سهام محدود واحد جوایز سرپرست وعده داده بود Doe, اما این است که “هرگز محقق زمانی که وعده داده شده” کت و شلوار ادعا کرد. سیسکو دوباره آن را نمی تواند اثبات “هر طبقه بر اساس و یا مربوط به تبعیض و یا اقدامات تلافی جویانه در برابر سازمان حفاظت محیط زیست” با توجه به کت و شلوار.

در سال 2018 سازمان حفاظت محیط زیست دریافت جدید استاد راهنما که در ادامه به تبعیض و تلافی به عنوان مثال “به او تکالیف است که غیر ممکن است برای تکمیل” کت و شلوار ادعا.

دولت به دنبال نامشخص تنبیهی خسارت پرداخت و جبران خسارت برای سازمان حفاظت محیط زیست و همچنین به عنوان یک حکم دادگاه مجبور سیسکو به “موسسه و انجام سیاست های, شیوه های و برنامه هایی که ارائه فرصت های شغلی برابر برای افراد بدون در نظر گرفتن دین و اصل و نسب ، ملیت/قومیت و نژاد و رنگ و از بین بردن اثرات خود را در گذشته و حال اعمال غیر قانونی اشتغال.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>