Cinequest جشنواره موکول بیش از coronavirus نگرانی

Coronavirus — یا حداقل ترس از گسترش آن — آمار Cinequest در صبح روز شنبه به عنوان سازمان اعلام کرد که این فیلم خلاقیت و جشنواره هفته دوم خواهد بود موکول تا زمانی که اسد در پاسخ به بهداشت عمومی توصیه هایی در مورد اجتماعات بزرگ.

مدیر جشنواره و مدیر عامل شرکت Halfdan هوسی گفت که فقط به عنوان NBA و NHL بازی بودند در ادامه این weeked, Cinequest حوادث و نمایش برنامه ریزی شده برای روز شنبه و یکشنبه را به عنوان برنامه ریزی شده. اما باقی مانده از جشنواره از جمله نمایش نمرات از فیلم در مرکز شهر سان خوزه و ردوود سیتی و یک شب بسته شدن رویداد های بازیگر جسی آیزنبرگ, نمی خواهد در این هفته است.

“این بسیار سخت است برای ما برای انجام این کار, اما ما در حال مبارزان و به جای نزدیک کردن برای یک هفته, ما می رویم به انجام بیشتر برای هنرمندان است که ما در خدمت” هوسی گفت. “تابستان edition” از Cinequest برگزار خواهد شد در کالیفرنیا تئاتر و دیگر در مرکز شهر سان خوزه سالن Aug. 16-30.

“ما می خواهم برای روشن است که ما اولین نگرانی این است که برای سلامت و رفاه همه مخاطبان ما اعضای هنرمندان ما و خود ما کارکنان” هوسی گفت.

مکالمات میان هوسی, جشنواره, co-founder کاتلین پاول و سن خوزه شهردار سام Liccardo شده بود محل مصرف به طور منظم از این جشنواره افتتاح شد سه شنبه شب. وجود دارد امکان خاموش کردن این جشنواره به عنوان اوایل به عنوان در اواخر بعد از ظهر پنجشنبه اما این تصمیم به ادامه. که تغییر جمعه هنگامی که تعداد موارد در شهرستان سانتا کلارا صعود به 24 و ادامه داد: هدایت از شهرستان سانتا کلارا را در بخش بهداشت و درمان دلسرد کردن مردم از حضور در اجتماعات بزرگ.

هوسی گفت که حضور در اولین هفته از جشنواره گرفته بود و عمده آمار و همراه با هزینه های در حال حرکت به اوت رفتن به مالی جدی تاثیر بر Cinequest.

“ما در حال رفتن به یک آمار اقتصادی در محله $750,000 به مبلغ 1 میلیون دلار و برای یک سازمان غیر انتفاعی است که یک معامله بزرگ است. بنابراین ما در حال رفتن به رالی با شهر و از دوستان و حامیان ما و شاید حتی فرماندار به کمک کردن” هوسی گفت.

با این حال او اشاره کرد هیچ کس تا به حال درخواست بازپرداخت را انجام دهید در طول هفته اول و تنها یک برنامه ریزی مهمان تصمیم گرفته بود به جلو. هوسی گفت که بازیگر Hong Chau, بود که برنامه ریزی شده برای دریافت Maverick روح جایزه در شنبه شب احساس ناراحت کننده در مورد حضور در. او فیلم “وآمد” بود که به نمایش در آمد و شامل یک ادای احترام تصویری به صورت حرفه ای او است.

“ما کاملا احترام او تصمیم گیری می کنیم و در حال حاضر جایزه را به او در زمان بعد” هوسی گفت.

در حالی که حضور در فردی نمایش ظاهر می شود پایین festivalgoers در طول هفته گفت: آنها در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مانند شستن دست و یا استفاده از ضد عفونی کننده دست. آرنج ضربه و پا شیپور خاموشی شد تبریک du jour در VIP soirees و دیگر تجمعات هر چند اکثر مردم دست هایش را بیش از این پروتکل جدید به جای دست دادن و در آغوش گرفتن.

این قرار بود یک نقطه عطف جشن سال برای Cinequest که راه اندازی شد و در مرکز شهر سان خوزه 30 سال پیش. پاول گفت: در اوایل این هفته که حمایت های مالی و کمک های مالی و فیلم ارسالی به حال تمام سطح رکورد در این سال و جشنواره نشان داده شد حدود 300 ویژگی ها و فیلم های کوتاه از 52 کشور جهان است. تنها علامت سوال شد اگر ترس را به علاقمندان به سینما دور.

“تم برای امسال ما 30 سال است “رفعت” و ما می خواهیم این را به عنوان یک joyous celebration, و این چیزی است که آن را در تابستان” هوسی گفت.

بررسی تقویم خود را: مارس است که به طور معمول ماه است که سازمان های غیر انتفاعی برای جمع آوری اعانه به نوسان کامل است اما نگرانی بیش از coronavirus و راهنمایی از مقامات بهداشت باعث شده است تا گروه های مختلفی تاکنون ، هر دو بید گلن آموزش و پرورش پایه و اساس و سمت شرق اتحادیه دبیرستان منطقه آموزش و پرورش پایه و اساس به نام خاموش جمع آوری اعانه برنامه ریزی شده برای این آخر هفته Cantor Arts Center در دانشگاه استنفورد به روی عموم بسته شده (هر چند استنفورد دانش آموزان با ID هنوز مجاز در) و سن خوزه موزه هنر و سن خوزه موزه پتو و پارچه و همه به نام برنامه ریزی هنر دهانه و حوادث شب جمعه.

MACLA دیگری در مرکز شهر گالری تعویق انداختن آن برنامه های عمومی از جمله آخر هفته آینده ارائه Paul S. فلرس’ “ما Iré” و بسته شدن آن afterschool برنامه و گالری از طریق, مارس 13. مدیر اجرایی Anjee Helstrup-Alvarez اشاره می کند که به دلیل MACLA سیاست های آن خواهد پرداخت آن هنرمندان و کارکنان فنی در هفته آینده, حتی اگر آنها در حال انجام است.

با فقط نه روز برای رفتن بلارمین کالج دبستان جمهور کریس Meyercord اعلام کرد که معتبر یسوعیون مدرسه پسران در سن خوزه بود لغو آن بل طلایی جمع آوری کمک برای برنامه ریزی مارس 14 — بار دیگر به دلیل فراوانی از احتیاط. “در حالی که ما در حال حرکت رو به جلو با بل طلایی به عنوان برنامه ریزی شده ما می خواهم به شما اطمینان دهم شده است وجود ندارد و شناخته شده قرار گرفتن در معرض در جامعه ما به این ویروس” Meyercord گفت: در یک ایمیل.

ساخت یک منطقه خلیج غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار برای ایجاد فرصت های کارآفرینی برای جوانان همچنین اعلام کرد که به تعویق انداختن آن برنامه ریزی مارس 27 جشن و سرور در سان فرانسیسکو و مشغول به کار بود با honoree عایشه کاری برای پیدا کردن یک تاریخ جدید در پاییز.

اما سازمان های غیر انتفاعی دیگر نیز در حال تلاش برای بدست آوردن کلمه را که آنها در حال باز برای کسب و کار — هر چند نظارت بر وضعیت. منطقه خلیج شیشه موسسه در تاریخچه پارک در سن خوزه ارسال یک ایمیل به گفتن آن باز می ماند به بازدید کنندگان و در حال حاضر هیچ برنامه ای برای قطع کلاس و یا حوادث در حالی که همچنین سازماندهی اضافی تمیز کردن فرایندها و ساخت دستمال مرطوب و ضد عفونی کننده دست در دسترس برای مهمانان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>