Cinegy باز می شود استانبول دفتر


Cinegy GmbH ارائه دهنده برتر از رسانه های فن آوری و راه حل های تولید اعلام کرده است که افتتاح یک دفتر جدید در استانبول – Cinegy Medya اش – به منظور ارائه سریع تر و کیفیت بالاتر در ارائه خدمات به شرکای کسب و کار فروشندگان سیستم و مشتریان در منطقه محلی.

بایرن مونیخ 18 فوریه سال 2020: Cinegy GmbH ارائه دهنده برتر از رسانه های فن آوری و راه حل های تولید اعلام کرده است که افتتاح یک دفتر جدید در استانبول – Cinegy Medya اش – به منظور ارائه سریع تر و کیفیت بالاتر در ارائه خدمات به شرکای کسب و کار فروشندگان سیستم و مشتریان در منطقه محلی.

Cinegy گسترده پایه مشتری در ترکیه شامل منطقه بزرگترین رسانه ای گروه های آموزشی موسسات و شرکت های بزرگ مشتریان. به منظور پاسخ به همیشه در حال تغییر و توسعه گردش کار و تحول نیازهای این مشتریان Cinegy قرار داده است با هم یک تیم محلی از فنی مجرب و پرسنل فروش.

Cinegy GmbH مدیر مدیر Daniella Weigner می گوید: “ما تصمیم به باز کردن یک دفتر محلی در ترکیه به عنوان آن را همیشه در خط مقدم فن آوری های جدید و تحقیق و تمرین برای ما و ما کمک به انجام تعدادی از جامع و پروژه های مهم وجود دارد. ما مفتخریم که Murat Küçüksaraç می زنیم تا Cinegy Medya اش به عنوان افسر ارشد عامل است که ساختمان های نوآورانه و با تجربه تیم است. ما هیجان زده در مورد این ساختار جدید و فرصت های آن را به ارمغان خواهد آورد.”

###

در مورد Cinegy:

Cinegy توسعه راه حل های نرم افزار برای گردش کار مشترک فراگیر IP, ضبط, ویرایش و تبریز انتقال دهنده خدمات ابزار یکپارچه فعال بایگانی برای تمام دیجیتال مدیریت دارایی ها. یا SaaS virtualizable پشته ابر و یا بر روی محل Cinegy توسط تختخواب تاشو با استفاده از استاندارد آن سخت و غیر اختصاصی سازی فن آوری است. Cinegy محصولات قابل اعتماد و مقرون به صرفه مقیاس پذیر به راحتی گسترش پذیر و شهودی است. Cinegy است که واقعا نرم افزار تعریف شده تلویزیون است. بازدید www.cinegy.com برای جزئیات بیشتر.

Cinegy روابط عمومی تماس بگیرید:

جنی Marwick-Evans

مانور بازاریابی

jennie@manormarketing.tv

+44 (0) 7748 636171

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر