CIF کشتی: گیلروی Saldate برنده دولت عنوان

تعقیب Saldate از گیلروی ثابت این آخر هفته در کالیفرنیا Interscholastic فدراسیون پسران, کشتی قهرمانی دولتی که چرا او رتبه شماره 1 در این کشور برای 152-پوند تقسیم intermatwrestle.com.

Saldate به یک تور دو نیروی در بیکرزفیلد مکانیک بانک آرنا. بالا-کشت ارشد دوخته پنج از شش مخالفان از جمله شماره 3 دانه تایلر Badgett از رانچو برناردو در 1 دقیقه, 58 علامت دوم از 152-پوند مسابقه قهرمانی. و گیلروی مربی دانیل Cormier متقاعد شده است که Saldate خود را به حال نیمه نهایی حریف Reymundo Raiz از Buchanan-Clovis دوخته حداقل سه بار در یک 14-0 پیروزی.

“تعقیب دقیقا آنچه که او نیاز به انجام. او تحت سلطه خود رقابت گفت: Cormier در یک مصاحبه تلفنی.

Saldate تولید پین در 54 ثانیه, 5:10, 0:57 0:52 در چهار بازی قبل از نیمه نهایی. در نیمه نهایی دیگر, Badgett ثبت نام واقعا ناراحت سنجاق شماره 2 در سراسر کشور-رتبه سانی سانتیاگو سنت جان Bosco-کریتوس در 3:02. اما Badgett که رتبه شماره 9 در کشور نیست, گذشته کامل دوره با Saldate.

گیلروی هم دیگر منطقه خلیج فینالیست در پسران حالت مسابقات. نیکلاس ویارئال های شماره 2 دانه در 285 مبارزه No. 1 Josiah تپه Bakersfield قبل از دوخته شدن در 2:38 خوانده شده را علامت.

Cormier گفت که ویارئال بود که منجر 3-1 زمانی که پین رخ داده است. “نیک خارج شد-کشتی, Josiah” گفت: Cormier که به ذکر است که ویارئال وزن در 216 وزن قبل از روز شنبه رقابت است. “من خیلی فوق العاده افتخار نیک.”

پس از پیروزی در اولین مسابقه خود را با جریمه, ویارئال دوخته خود را بعد از دو مخالفان قبل از کانت شماره 3 دانه کریس جزیره واکاویل 4-2 در نیمه نهایی.

لوگان دختران خارجه قهرمانان

جیمز لوگان مربی رابرت فلورس به حال سازگار پیام برای دختران تیم در این فصل است.

“من به آنها گفتم این سال می تواند, ویژه, یک, جادویی, سال,” او گفت:.

فلورس درست بود. این کلت به دست آورده خود را برای اولین بار دختران, کشتی قهرمانی کشور, تیم عنوان در روز شنبه با کلاچ اجرای برنامه در مکانیک بانک آرنا.

“این نه کاملا غرق در عین حال. آن است که یک احساس شگفت انگیز,” فلورس گفت. “من واقعا افتخار آنها. همه بازی بخشی خود را و کمک کرده است.”

فلورس گفت که او متوجه شده در روز جمعه که به تیم ملی نزدیک شد و به دفاع از قهرمان سان فرناندو وجود آوردن تنها شش کشتی گیران به بیکرزفیلد در مقایسه با سان فرناندو 13 ،

لوگان و سن فرناندو بسته بود در 90 ورود به فینال با یک کشتی گیر باقی مانده برای هر تیم است. اول ارریو را از جمله Abushi کمک کلت را با سنجاق سن فرناندو Adelina Parra در دوره دوم 189 نهایی. سپس درست قبل از او 101 نهایی آن اعلام شد که اگر لوگان را Lizette رودریگز برنده مسابقه کلت خواهد پرچ تیم عنوان شده است.

“من فکر نمی کنم او توجه کنید. او متمرکز شده بود گفت:” فلورس در مورد رودریگز.

رودریگز هرگز ازمایش کرده و منجر 2-1 در پایان دوره اول به ثمر رساند و نزدیک به سقوط برای یک 5-1 مزیت دوم در راه خود را به پیروزی 7-2 بیش از ارریو-ال مونته را Brianna گونزالس.

“من می دانستم که ما بسته بود اما من احساس هر گونه فشار” گفت: رودریگز ذکر است که “آن را در حال حاضر فوق العاده دستاورد” اگر تیم دوم قرار می گیرد.

لوگان دیگر ماشین آلات برای تولید شدند Alisha ناروائز (سوم 126) مفت گارسیا (هشتم در 137) و دختر هرررا (چهارم در 235).

دیگر منطقه خلیج قهرمانان

ارریو را Abushi برنده دومین مستقیم دولت عنوان پس از 170 قهرمان سال گذشته است. Abushi های شماره 1 دانه برنده چهار از پنج مسابقات با سقوط دولت در سال جاری مسابقات است. دیگر مسابقه بود 6-2 نیمه نهایی پیروزی بر شماره 4 Juliannah Bolli نقره ای کریک.

وجود دارد دو نفر دیگر در منطقه خلیج دختران قهرمانان.

نقره ای کریک در Adaugo Nwachukwu های شماره 1 دانه در 126, outdistanced شماره 2 سامانتا Barragan از همت و در 16-6 عمده تصمیم گیری نهایی. Nwachukwu تولید می شود ویژگی های یک سقوط و دو پین در سه بازی قبل با شکست دادن شماره 5 کلی Escamilla کالیفرنیا-آمریکا.

در یک نبرد دو ساحل شمالی بخش رقبای نیوآرک یادبود آریانا پریرا لبه آلبانی را Francesca LoPresti 2-1. این دو همچنین ملاقات در NCS نهایی که در آن پریرا برنده 12-4. در دولت پریرا دوخته اولین سه مخالفان قبل از کانت شماره 4 الهام آرانا از سن فرناندو 5-4 در نیمه نهایی. LoPresti نیز دوخته اولین سه مخالفان قبل از 1-0 برنده بیش از Siera Mefford از مرکز دره. پریرا بود کشت اول LoPresti دوم.

دیگر منطقه خلیج ماشین آلات برای تولید

علاوه بر ماشین آلات برای تولید ذکر شده در بالا وجود دارد تعدادی از محلی دیگر ورزشکاران که ایستاده بود و در پیروزی ایستاده است.

پسران

مقام سوم: 138 هنری پورتر (كازرون) d. شماره 5 Kyler دریاچه (Buchanan) 5-4.

پنجم: 120 شماره 5 کارتر بیلی (گرانادا) d. شماره 10 فرناندو بررتو (رولند) 3-0.

ششم: 106 شماره 11 کلارنس مور (كازرون).

هشتم: 182 شماره 10 کارستن رالز (St. Francis).

دختران

دوم – پلاک 3 مایا Letona (Santa Cruz).

سوم – شماره 3 جوانا Qui (آلبانی) d. شماره 1 Faalia مارتینز 7-3;143 شماره 3 Emmily Patneaud (كازرون) d. شماره 6 آنی هوآ (فرمونت-Sunnyvale) 5-1; 235 شماره 4 لیلی McCoy (کاسا گراند) p. Herrera, 2:37.

چهارم – 101, شماره 8 Melissa Lee (فرمونت-Sunnyvale); 116 شماره 8 Kaelin Siason (Alvarez); 143 هوآ; 189 شماره 6 Hollie اسپینوزا (رانچو Cotate); 235, Herrera.

پنجم – 101, No. 6 Elie Tabaldo (منلو-Atherton) d. شماره 7 هایلی بخش (کالیفرنیا) 8-0; 189 شماره 4 Bolli d. شماره 5 Aracely رندن-گومز (اورکا), برانند.

ششم – 111 شماره 4 درمنه ماترا (سر-Royce); 131 شماره 5 آنا اسمیت (منلو-Atherton).

هفتم – 101 شماره 3 Mikayla Guevarra (Amador دره) p. Abbeygael Cabuag (Sobrato), 2:50; 106 ، گرتا گوستافسون (Santa Cruz) p. Liv بیانوبا (نرتهگت), 1:51; 131, Desirea Tauluuluu-Spadini (انطاکیه) d. Taydem Khamjoi (چاوز استاکتون) 4-1; 137 النی Fakaosi (لینکلن-San Jose) d. شماره 4 گارسیا 8-3; 170 شماره 6 سامانتا کالکینز (آزادی) p. شماره 8 Viviana Romo (San Fernando), 4:44.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>