CIF به تعویق انداختن منلو بسکتبال دختران بازی حذفی پس از منلو را coronavirus shutdown

ATHERTON — منلو مدرسه بسکتبال دختران بازی حذفی در اسقف o’dowd منتقل شده است از پنج شنبه شب تا جمعه پس از منلو را coronavirus shutdown.

کالیفرنیا Interscholastic فدراسیون از اعلام روز شنبه یک روز پس از بدن حاکم گفت که با توجه به تعویق افتادن به “اجازه می دهد تا برای بیشتر مشورت با تحت تاثیر قرار, مدارس, بررسی دستورالعمل های صادر شده توسط دولت فدرال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC), the California Department of Health (CDPH) و ارزیابی اضافی توسط پرسنل پزشکی است.”

منلو مطلع آن مدرسه و جامعه سه شنبه شب که آن دانشگاه خواهد بود بسته برای استراحت در هفته به انجام یک تمیز کردن پس از یک از کارکنان در تماس با یکی از بستگان که آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

“من می خواهم به فکر می کنم که ما در حال بیش از حد محتاط” منلو مدیر ورزشی ارل Koberlein گفت. “وجود دارد هیچ کس در پردیس است که نشان می دهد نشانه و یا تست شده مثبت است.”

بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>