شیرین 16! سه ردیف 1 دانه از دست دادن به 16s

ناراحتی? آره وجود دارد بزند. مقدار زیادی و تعداد زیادی از ناراحتی در دور اول از کالیفرنیا Interscholastic فدراسیون شمال کالیفرنیا دختران و پسران بسکتبال regionals سه شنبه شب.

گرانادا شماره 1 دانه در بخش دوم پسران ؟

انجام می شود.

پالو آلتو دانه بالا در بخش سوم ،

تاریخچه.

منلو-Atherton کشت شماره 1 در بخش سوم ،

به پایان رسید.

ویتنی به پایان رسید گرانادا فصل با 71-65 گیج. پالو آلتو سه روز حذف از برنده شدن در ساحل مرکزی بخش تقسیم من به عنوان از دست رفته در خانه به چوب 40-33. و M-دختران کاهش یافت و در وقت اضافه به لیسیدن-Wilmerding 46-43.

رقابتی عدالت در تمام شکوه و عظمت خود را, راست?

این 16s ندارد و تنها آنهایی که جشن. دو شماره 14 دانه نیز برنده — سکویا بیش از Sonora در D-III و پسران Los Gatos بیش از پلاسر در D-III ،

پنج 10 دانه پیوست سرگرم کننده بیش از حد — منلو مدرسه در D-I دختران De Anza در D-دوم پسران قلب مقدس دبستان در D-II دختران پاک کردن لک D-IV پسران و Hughson در D-V دختران.

D-I, پسران: DLS باعث می شود کار سریع از San Joaquin یادبود

سه ماهه اول De La Salle را 67-52 پیروزی San Joaquin یادبود در دور باز CIF NorCal من بخش دولتی مسابقات بسکتبال که بسیار شبیه به یک De La Salle بازی فوتبال.

اسپارتها led با 21 امتیاز بعد از بازی فقط هشت دقیقه, پیر, برگزاری بازدید کنندگان به یک هدف زمینه.

به معنای واقعی کلمه و ظاهرا.

De La Salle گل اول 12 امتیاز از این بازی و رهبری 24-3 در پایان یک دوره با San Joaquin یادبود تنها نقاط آمدن در 3 نقطه سبد توسط Kevon تراویس.

مایل Daniels, کریس دسته و نوح کلیفورد هر حال امتیاز بیشتری که در سه ماهه اول نسبت به کل Panthers تیم. آن را برای ساخته شده است آسان و نه شب برای اسپارتها (23-7) که هرگز اجازه San Joaquin یادبود (24-7) برای به دست آوردن نزدیک تر از 12 و بعد از اولیه خود را اجرا کنید.

“بچه ها آماده بودند به بازی” De La Salle مربی جاستین Argenal گفت. “آنها قطعا بیرون آمد و هیجان زده است. ما تا به حال خوب و انرژی ما متمرکز شده بود و ما اجرا بازی طرح خوبی است.”

Argenal نبود خوشحال اسپارتها داد تا با 18 امتیاز در سه ماهه دوم و مجاز San Joaquin یادبود برای شروع دوره چهارم با 15-2 اجرا است که از آن ساخته شده 59-47 کمتر از چهار دقیقه به رفتن.

اما Daniels آمار یک سبد را به آن 61-47. او سپس از دست رفته یک پتانسیل سه نقطه بازی با سیار پرتاب آزاد اما کلیفورد برداشت ارتجاعی داد و توپ را به Daniels که به ثمر رساند. در 63-47 اسپارتها هر گونه امید San Joaquin یادبود از باز گشت رفته بود.

“او شده است ساخت پخش می خواهم که در تمام طول سال” Argenal گفت: Clifford بزرگ ارتجاعی “او باعث می شود بسیاری از برنده شدن بازی می کند.”

دانیلز led تمام گلزنان با 19 امتیاز. کلیفورد به حال 13 و کریس دسته بود 15. تراویس led SJM با 16 امتیاز.

DLS را کلیفورد به نظر می رسد مانند یک بازیکن خط جلو است اما مهارت های

6-پا-6, 240 پوند کلیفورد به نظر می رسد مانند او می تواند بازی به صورت De La Salle مشهور تیم فوتبال. جز این که فوتبال نیست شور و شوق خود را.

“من هرگز فوتبال” کلیفورد گفت. “من فوتبال بازی.”

باید آن را اعمال نزد, تماشای کلیفورد شارژ downfield با یک توپ فوتبال است. اما هیچ تحمیل بیشتر از روز سه شنبه هنگامی که او برداشت ارتجاعی و dribbled طول دادگاه, ساخت برخی بسیار خوب حرکت در مسیر.

آیا De La Salle سزاوار یک نقطه در باز ؟

این سوال پرسیده شده است. سواحل شمال بخش تصمیم به محل تنها شش تیم در آن بخش برای آن پلی آف De La Salle آمد و در هفتم است. بنابراین اسپارتها به حال به حل و فصل برای بودن دانه بالا در بخش من در بخش برگشتی. آنها چهارم بذر در بخش من از CIF NorCals.

“آیا ما می خواهم به بازی در باز ؟ هیچ سوال در مورد آن” Argenal گفت. “اما مهم نیست که چه ما فکر می کنیم.”

با سه رشته (Clifford, Bunch, ارمیا Dargan) و یکی junior (دانیلز) در صف شروع اسپارتها باید یک مورد علاقه برای باز کردن بخش بعدی فصل است.

D-I, پسران: کمپو دانشجوی سال اول sizzles از فراتر از arc

لوگان رابسون نشده بود در فصل گذشته زمانی که Campolindo ساخته شده و اجرای آن از طریق بخش دوم منطقه ای به ادعای قهرمانی کشور.

او هنوز هم در مدرسه.

اما دانشجوی سال اول بود و در دادگاه روز سه شنبه و کمپو مطمئن مورد نیاز او. بچه swished چهار نفر از پنج 3-اشاره گرها در سه ماهه سوم به عنوان هفتم-کشت ساله برگزار می شود خاموش سرا 65-57 برای پیشبرد به بخش من یک چهارم نهایی پنجشنبه شب در ردیف 2 دانه سرمایه مسیحی از ساکرامنتو.

رابرتسون به پایان رسید و با 19 امتیاز به رهبری, همه گلزنان. دانشجوی سال دوم Aidan Mahaney برک آوت ستاره فصل گذشته عنوان اجرا تا به حال 17 امتیاز و تاریخ و امانوئل Callas به پایان رسید و با 14.

“من دوست دارم که چگونه من شخصا” گفت رابرتسون که تا به حال پنج امتیاز در حاصل کار دو تیم. “بنابراین من می دانستم که من تا به حال برای انجام کاری به آن را تشکیل می دهند.”

در مسابقه برگشت از فصل گذشته D-دوم منطقه ای نهایی کمپو led 32-26 در حاصل کار دو و اجازه نمی دهد سررا به هر نزدیک تر در نیمه دوم.

“سال گذشته یک پرت,” کمپو مربی استیون دیر با اشاره به تیم خود 59-38 پیروزی بر سرا. “سرا واقعا تیم خوب است. ما به تماشای آنها را به مقدار زیادی در فیلم است. آنها بازی فوق العاده سخت است. ما می دانستیم که این بازی خواهد بود یک 32 دقیقه نبرد.”

D-I, پسران: باید کمپو شده اند کشت بالاتر ؟

پس از در حال ظهور از یک postgame دیدار با تیم خود سرا مربی موقت برایان کارسون گفت دقیقا چه Campolindo شده است تفکر پس از براکت شد یکشنبه اعلام کرد.

“من به شما بگویم چه آنها هفت دانه” کارسون گفت. “من شوکه شده بود برای دیدن آنها را به عنوان یک هفت دانه. آنها یک تیم خوب است.”

کمپو انتظار می رود کمی بهتر پس از دریافت شماره 4 دانه در سواحل شمال بخش مراسم تحلیف باز تقسیم و ضرب و شتم سن لیندرو قبل از از دست دادن تک رقمی در دوبلین.

این خانمها بالغ شد یکی از سه NCS باز تیم کاشته پشت De La Salle که برداشت NCS باز است.

“من می دانم که همه ما بچه ها شخصا احساس می کنیم واقعا بی احترامی با هفت دانه” Mahaney گفت. “ما فکر می کنیم باید کمی بالاتر است. اما آن چه در آن است. ما نمی توانیم هر چیزی در مورد آن در حال حاضر. من فکر می کنم ما در آینده با حتی بزرگتر تراشه بر شانه ما در حال حاضر رفتن به ساکرامنتو است.”

به سلامتی از سرا اتاق قفل

سررا بود در آن اتاق جلسه کاملا در حالی که. هنگامی که درب باز می شود, این بازیکنان را در آغوش گرفت و پس از آن می تواند شنیده hooting و hollering آنها به عنوان جشن کل سفر با هم.

“این بچه ها بازی سخت هر شب” گفت: کارسون که پر دیرین مربی چاک Rapp که نشسته در این فصل در حالی که دوره نقاهت بعد از یک لگن بیماری. “آنها بسیاری از قلب است. افتخار می کنم به مربی خود.”

در مورد فصل به عنوان یک کل “ما تخلیه مخزن. ما تخلیه مخزن با تلاش ما و نگرش ما و ما کار گروهی است. ما بسیاری از این بچه ها و آنها بسیاری از خود. من این کار حدود سه یا چهار روز قبل از اولین تمرین. آنها دریغ نکنید. آنها هرگز به من هر غم و اندوه است.”

Dimitri Koutsogeorgas led سرا با 13 امتیاز. ژولیوس Alcantara اضافه شده 11 امتیاز و 10 ریباند و رایان ویلسون سون با 11 امتیاز.

بعدا بررسی برای به روز رسانی.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im