CIF NorCal بسکتبال: دوبلین تظاهرات به بالا بلارمین در بخش هیجان انگیز

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن یک مشکل مشاهده عکس ها بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

دوبلین — گاهی اوقات یک تماس, یک پرتاب آزاد — یا هر دو — است تمام طول می کشد.

دوبلین ستاره آنتونی Roy تا به حال سه امتیاز زمانی که او پا به خط ناپاک در سه ماهه سوم چهارشنبه شب پس از بلارمین را Ryan Kiachian شد ارزیابی ویژگی های معلق بر روی لبه.

Kiachian تا به حال فقط dunked یک alley-oop عبور از کوین Peközkay به گسترش بازدید کننده منجر به 11.

بحث تماس همه شما می خواهید — شاید و یا شاید آن را موجه — وجود دارد اما در بحث که رایگان پرتاب کردم روی و هم تیمی های خود می رویم.

آنها رفت و در 16-0 اجرا پس از سوت که بازی به طور کامل در اطراف.

به عنوان یک نتیجه دوبلین غالب 73-69 برای پیشبرد بازی در بالا-کشت شلدون شنبه شب در مرحله نیمه نهایی از کالیفرنیا Interscholastic فدراسیون شمال کالیفرنیا باز تقسیم بندی منطقه ای.

بلارمین فصل به پایان رسید.

“همه آنتونی نیاز است یک پرتاب آزاد به رفتن” هم تیمی نیک Costello گفت. “او یک lights-out تیرانداز. او یکی از بهترین ها در شمال کالیفرنیا ، او تا به حال نشده است تیراندازی بسیار خوبی قبل از آن. به محض این که پرتاب آزاد در رفت و او را دیدم که توپ از طریق حلقه و بیش از آن بود پس از آن.”

روی گل 19 امتیاز پس از ویژگی های را به پایان برساند با 22.

Costello, شناخته شده برای خود را در فشار و, شن تا به حال 13 امتیاز قبل از حاصل کار دو تیم برای حفظ دوبلین فاصله قابل توجه است. ارشد به پایان رسید تا با یک حرفه ای بالا 18 ساخت این پیروزی حتی بیشتر خاص برای پدر خود دوبلین مربی تام Costello.

“من با افتخار از بچه” سالمند Costello گفت. “او یک جهنم از یک بازی به یک حرفه ای بالا است. او رقابت و نشانی از یک کار خوب پیدا کردن آنچه که تیم نیاز دارد. من امیدوارم که او نمی رفتن به خانه و می گویند, ” من نیاز به عکس بیشتر.'”

این رقابت که به ویژه برای یک تیم و تلخ برای دیگر بسته به نتیجه. هر دو با هم قرار دارند فوق العاده رزومه با دوبلین برنده شرق خلیج ورزشی مسابقات قهرمانی لیگ و بلارمین ادعا به اشتراک گذاری از غرب کاتولیک ورزشی, لیگ قهرمانان اروپا.

تا به حال خود را باز بخش بخش نهایی رفته کمی متفاوت آخر هفته گذشته, آنها ممکن است در خانه نشسته دوشنبه با باز-دور خداحافظ. اما دوبلین دست به اسقف o’dowd و بلارمین کاهش یافت و به Mitty هر دو تصمیم با سه امتیاز است.

بنابراین در این پنج تیم NorCal باز تقسیم بلارمین و دوبلین ملاقات کرد در آنچه مانند نگاه یک “بازی در” بازی در براکت اما در یک مبارزه سنگین وزن.

“این قلمرو ناشناخته برای ما” گفت: Costello که برنامه هرگز شرکت در دولت باز بخش که اضافه شد 2013. “من در گفتن بچه ها ما فقط شکستن موانع هر یک از بازی. شما واقعا نمی دانم آنچه در آن می مانند تا زمانی که شما وجود دارد.

“سنگین وزن استعاره بسیار دقیق است. آن را فقط به ضربه پس از ضربه پس از ضربه. آنها در یک 10-0 اجرا شود. ما می آیند. ما را منجر شود. آنها می آیند. آن را فقط بوم, بوم, بوم. این بازی شما را به یاد داشته باشید.”

بلارمین شده است در بسیاری از این بازی ها در چند سال گذشته و به نظر می رسید آماده برای اولین باز پس از پیروزی ضرر و زیان به شلدون در سال 2017 و مدستو مسیحی در سال 2018 است.

زنگ ها (23-5) در سرعت خود را در نیمه اول و در زمان هشت نقطه کوسن در تنفس.

سه ماهه سوم شروع بسیار شبیه نیمه اول به پایان رسید. هنگامی که کایل لوئیس گل توپ را به سرقت برده و به ثمر رساند دوباره بلارمین led 44-35.

بلارمین را Ryan Kiachian نامیده می شود برای ویژگی های ناپاک معلق بر روی لبه خود غوطه دادن در سه ماهه سوم. (داگ Duran/اخبار منطقه خلیج گروهی)

سپس پس از دیگری دوبلین گردش Peközkay lobbed به Kiachian برای غوطه دادن که تا به حال بازدید کننده احساس خوب است.

است که تا زمانی که سوت منفجر کرد.

“فنی بود و تاسف به خاطر او از دست داده بود تعادل خود را کمی و توپ زیر پای خود را در” بلارمین مربی پاتریک اشنایدر گفت. “من درک می کنم که او برداشته و به طور خودکار آن را برای رفتن به آن می شود در بسیاری از شرایط است. اما نبود یک طعنه و آن را فقط برای بازیکن ایمنی.

“من هیچ اختلاف بر سر تماس بگیرید چون من درک و چرا از آن ساخته شده بود اما من هم درک و چرا از آن می تواند ساخته شده اند. اما آن را تبدیل به یک بازی در حال تغییر تماس بگیرید.”

دوبلین کردم داغ بلارمین خود را از دست داد حرکت و تا پایان سه ماهه سوم بازدید کننده 11-نقطه مزیت رفته بود.

“خود را بهترین بازیکن می شود برای دیدن این توپ از طریق شبکه است که ما برای جلوگیری از اجازه دادن به او را انجام دهید” Peközkay گفت. “او در ساخت برخی از واقعا دشوار است عکس. تمام کنسرت بربس به او. او یک بازیکن بزرگ است. ما نمی انجام یک کار خوب از برقراری ارتباط است. ما در ضرر و زیان در این سال آن را در درجه اول از آنجا که ما در سه ماهه سوم بازی. CCS قهرمانی ما برنده هر سه ماهه به جز سوم است.”

بلارمین اصلاح سرب در 61-59 زمانی که لوئیس غرق دو پرتاب آزاد با 5:08 چپ. اما دوبلین پاسخ با 7-0 اجرا و هرگز دوباره ازمایش کرده.

Peközkay به پایان رسید و با 20 امتیاز در بازی نهایی برای بلارمین. زنگ ها نیز 16 امتیاز از ایان ایلام, 14 از لوئیس و 12 از Kiachian.

دوبلین کردم نقاط آن مورد نیاز از بعید توهین آمیز و منبع آن بازیکن ستاره.

در حال حاضر Gaels در حال حرکت هستند.

“این همه روانی” Roy گفت. “نیمه اول از عکس های من نیست در حال سقوط است. اما من فقط باقی مانده اعتماد به نفس و هم تیمی های من تا به حال اعتماد به نفس در من بیش از حد. من نمی خواهم بگویم آن بود که (پرتاب آزاد). من فقط در تلاش برای برنده شدن.

“در آن بود ‘برنده و یا رفتن به خانه.’ تمام تیم ما می دانستند که. ما قطعا تا به حال به بازی سخت است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>