CIF NorCal بسکتبال: Campolindo ضربان De La Salle رهبری به دولت

کنکورد — همیشه از CIF NorCal من بخش منطقه ای آغاز شد و یک هفته پیش از Campolindo پسران تیم بسکتبال اصرار آن را بی احترامی بودن کشت هفتم.

که آیا آنها شد یا نه بستگی به این دارد که شما را به صحبت کنید. همانطور که برای خانمها بالغ آنها حمایت خود را از کلمات در روز سه شنبه شب ضرب و شتم De La Salle 54-49 برای D1 عنوان.

Campolindo در حال حاضر می رود برای آن مستقیم دوم CIF دولت تاج جمعه شب هنگامی که آن را پخش Ribet آکادمی در لس آنجلس در 8 p. m. در طلایی 1 مرکز در ساکرامنتو. فصل گذشته در Cougars ضرب و شتم مستعمره-انتاریو برای بخش دوم قهرمانی.

آن سختی بود چند روز گذشته برای هر دو کمپو و De La Salle منتهی به روز سه شنبه مسابقه.

چهارم-کشت DLS قرار بود به بازی در شماره 1 دانه Riordan در شنبه اما این بازی به تعویق افتاد چرا که ممکن است coronavirus مورد در سان فرانسیسکو مدرسه. اسپارتها در حال حاضر برای وارد بازی که Riordan مقامات خواسته برای تاخیر تا روز دوشنبه. زمانی که یکی از دانش آموزان مدرسه — نه یک بازیکن بسکتبال — آزمایش مثبت Riordan کشیده از مسابقات همه با هم.

که مجموعه ای تا سه شنبه شب در جلسه De La Salle.

“شما احساس بد برای آنها” Campolindo مربی استیون دیر گفت: از Riordan. “آن شخص به خود را در پایان فصل بدون بازی. اما آن چیزی است که شما نمی توانید کنترل کنید. ما برنده در سرمایه مسیحی ما برنده در Salesian ما برنده در اینجا. هر کسی که تلاش می کند برای به حداقل رساندن آنچه که ما فکر نمی کنم آن را عادلانه است.”

هیچ استدلال در اینجا.

کمپو (26-6) باز CIF NorCals با ضرب و شتم بسیار خوب سررا تیم در موراگا. سپس آن را در زمان پایین, دوم, سوم و چهارم دانه در جاده ها در مجموع هشت امتیاز.

“یکی از مشکلات ما در بخش اول از سال برنده شد و نزدیک بازی ها” دایر گفت. “اما ما نیاز به رفتن را از طریق کسانی که در تلاش برای برنده شدن در این بازی است.”

پاشنه led 41-23 در سه ماهه سوم اما De La Salle نصب شده باز گشت outscoring کمپو 11-4 برای بقیه دوره آن را 45-34. De La Salle (24-7) سپس رفت و در 13-5 اجرا برای شروع چهارمین دوره بسته به 50-47.

تاریخ و گارد مایل Daniels بازگشت به بازی پس از از دست رفته بسیاری از سه ماهه سوم در حالی که پرستاری درد زانو. او شش گل از 10 امتیاز در آخرین دوره است. نوح کلیفورد تا به حال 12 امتیاز برای اسپارتها و جک بایرز اضافه شده 11.

اما دانشجوی سال دوم Aidan Mahaney آمار چهار مستقیم رایگان می اندازد در دقیقه آخر به مهر و موم پیروزی برای کمپو.

Mahaney به پایان رسید این بازی با نه امتیاز. برادر بزرگتر خود کارتر Mahaney تا به حال 15 و امانوئل Callas led تمام گلزنان با 18.

“Campolindo بود و فیزیکی آنها نمی ناپاک آنها واقعا با تجربه است. شما می توانید بگویید” De La Salle مربی جاستین Argenal گفت. “هنگامی که ما ساخته شده و ما اجرای آنها دریافت نمی لرزاند.”

بسیاری از این اعتبار متعلق به کارتر Mahaney. زمانی که توپ در دست خود را, شما می توانید ببینید یک آرامش در دیگر کمپو بازیکنان. آن نمی صدمه دیده است که او تا به حال 10 از 15 امتیاز در نیمه اول.

“او سریع و قوی با توپ” Argenal گفت. “این چیزی است که یک مقام ارشد به نظر می رسد.”

Mahaney گفت که او تا به حال به نمره به دلیل De La Salle دفاع شد با تمرکز بر Aidan.

“من آن را به خوبی” کارتر Mahaney گفت. “من تا به حال به مرحله و تهاجمی.”

Callas یک 6-5 junior شده است به همان اندازه موثر در postseason به خصوص دو بازی گذشته. او به ثمر رساند 33 امتیاز در دو نقطه با پیروزی بر سرمایه مسیحی در یک چهارم نهایی.

“من تا به حال سه 3 در هر دو بازی ها” Callas گفت. “من احساس خوبی از محدوده زمانی. اما ما باید سه یا چهار بچه است که می تواند نمره. هر کس به داغ دست است که ما رفتن به.”

هر دو تیم ابراز همدردی برای Riordan.

“این واقعا مایه تاسف است” کارتر Mahaney گفت. “بسکتبال به معنای بسیار به ما بچه ها. من می دانم که برخی از این بچه ها. من دوست داشتم به آنها را.”

“این دلخراش” Argenal گفت.

De La Salle بدنسازی که کرسی حدود 900 بود بسته بندی شده با حدود نیمی از جمعیت از Campolindo. DLS مدیر ورزشی لئو Lopoz خواسته شده بود اگر تا کنون وجود دارد هر گونه نگرانی در مورد سهشنبه شب بازی آینده و یا اگر یک احتمال وجود دارد آن را باید در خالی ورزشگاه.

“در هیچ نقطه ای در آن بود که تا کنون مورد بحث نداشتن تماشاگران” Lopoz گفت. “در همان زمان وجود دارد گزارش های رسیده در هر ساعت. ما همه زیر سرب از کارشناسان زیر CIF و زیر (Contra Costa) شهرستان سلامت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>