نسخه جدید را معرفی پیشگامانه قابلیت های جدید برای زندگی ورزشی تولید

استکهلم — Feb. در 5 سال 2020 — ChyronHego در حال حاضر حمل و نقل رنگ 8.1, جدیدترین نسخه از این شرکت قدرتمند ورزشی تجزیه و تحلیل و telestration ابزار. با تشکر از نوآورانه به روز رسانی در نسخه 8.1 رنگ می دهد رسانههای توانایی بی سابقه ای برای ضبط و پخش از یک multicamera ultra-high-definition (UHD) پانوراما تصویری کوک و سپس آن را دستکاری با استفاده از پن تیلت و زوم (PTZ) کنترل است. H. 264 جریان و افزایش دسترسی از راه دور و قابلیت کنترل در میان دیگر به روز رسانی های جدید است که افزایش بیشتر رنگ ارزش در غنی سازی ورزشی تجزیه و تحلیل و تولید.

“رنگ شد و در حال حاضر رهبر بازار در telestration و با قابلیت های جدید در نسخه 8.1, ما کاملا انقلابی telestration” گفت: Niall Hendry, محصول, مدیر – ورزشی در ChyronHego. “ارائه کامل کنترل PTZ از چند UHD, پانوراما, رنگ 8.1 همه چیز را به سطح بعدی.”

رنگ سبب رسانههای ورزشی و مربیان به اهرم تصویری و گرافیکی برای بهبود بازیکن و عملکرد تیم. این نرم افزار مبتنی بر سیستم ارائه می دهد از ویژگی های غنی از مجموعه ای از آسان به استفاده از telestration ابزار گرافیکی برای تقویت و برجسته تصویری.

رنگ 8.1 ایجاد شده به طور قابل توجهی در قابلیت های رنگ 8.0 که تحویل یک تجربه کاربری جدید و به طور کامل بازرسی و نگهداری گرافیک تنظیم شده است. توانایی ترکیب خروجی از چند UHD دوربین برای ایجاد یک چند UHD کوک و قرار دادن کامل PTZ و کنترل پخش در دست اپراتور است یک تحول علاوه بر رنگ. نسخه 8.1 ارائه می دهد چندین بحرانی دیگر قابلیت های آن افزایش telestration به صورت زنده پخش برنامه های ورزشی. تغييرات رنگ و سبک با رابط کاربری و ویژگی های عبارتند از:

• AllCam کوک و کنترل — طراحی شده برای بهینه سازی خلاق, انعطاف پذیری, AllCam کوک و کنترل اجازه می دهد تا رنگ کاربران به reframe و تمرکز در این زمینه در راه هایی که قبلا امکان پذیر نیست برای تنگ تر تکرار و بازی پوشش. کنترل UHD کوک با یک جوی استیک پخش telestration اپراتورهای مجازی تبدیل شده است دوربین اپراتورها که می توانید از هر نقطه ای در این زمینه در هر زمان — و اعمال کنترل کامل بر روی پخش-کیفیت خروجی.

• H. 264 جریان — تصویری REST API کنترل تسهیل جریان رنگ را از طریق خروجی H. 264 بیش از هر شبکه. با پشتیبانی از چندین تبریز انتقال دهنده نقطه انتهایی بر روی شبکه رنگ 8.1 است و حتی بیشتر انعطاف پذیر راه حل برای پخش زنده از پیشرفته مطالب ورزشی.

• وب از راه دور برنامه — دسترسی از راه دور و کنترل از طریق وب HTML5 آماده مبتنی بر رابط کاربری اجازه می دهد برای ساده صفحه نمایش لمسی کنترل به نوبه خود حمایت بیشتر تعاملی استعداد محور telestration در قرص و یا از راه دور گردش.

• تجربه کاربری جدید بهینه سازی شده برای سهولت استفاده — با رنگ جدید رابط کاربری اپراتورها قادر به ایجاد مقادیر بزرگتر از محتوای با کیفیت بالا و تحویل آن به هوا بسیار سریعتر از رقابت راه حل.

• جدید GFX — به طور کامل بازرسی و نگهداری گرافیک (GFX) بسته می افزاید پیچیدگی به رنگ در حالی که ساخت آن آسان برای انطباق با تمام نرم افزار های گرافیکی به چین با کاربر ترجیح نگاه و احساس.

• جدول زمانی جدید — جدول زمانی منحصر به فرد قابلیت در رنگ 8.1 باعث می شود آن را ساده تر از همیشه برای ایجاد بزرگ به دنبال چند لایه ارائه و برای تولید این محتوا را سریعتر از همیشه.

• هوشمند خودکار رنگی Keyer — بر اساس آخرین هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشین خودکار رنگی keyer ساخته شده را به رنگ 8.1 به شدت کاهش پیچیدگی کار با کوک گرافیک به خصوص هنگامی که با به چالش کشیدن و تغییر شرایط مانند سایه در بخش هایی از زمین و یا دادگاه.

• داده های مناسب صفحه نمایش — اطلاعات کمکی برای کلیپ و فیلم در حال حاضر می توان در خروجی ثانویه هنگامی که رنگ مورد استفاده به عنوان پخش دستگاه.

• انتشار به رسانه های اجتماعی — تک-با کلیک بر چاپ و نشر در رنگ 8.1 باعث می شود آن را یک ضربه محکم و ناگهانی به انتشار محتوا برای سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Instagram, Facebook و توییتر.

• جدید 3D ابزار — های متعدد 3D جدید ابزار ساخت در حال حاضر مجموعه ای از ویژگی های غنی در رنگ telestration toolbox.

اطلاعات بیشتر در مورد رنگ 8.1 و کامل ChyronHego محصول نمونه کارها در دسترس است www.chyronhego.com.

# # #

در مورد ChyronHego ورزشی
ChyronHego ورزشی بخش که مقر آن در استکهلم متخصص در ایجاد و تحلیل و توزیع اطلاعات ورزشی و ورزشی و همچنین توانمند سازی تجسم این مطالب برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی. ChyronHego ارائه می دهد برخی از این صنعت به طور گسترده مستقر ورزشی راه حل های فن آوری — از جمله TRACAB™ نوری و پوشیدنی ورزشی سیستم های ردیابی و مربی رنگ برای تجزیه و تحلیل ویدئو.

ChyronHego یک شرکت نمونه کارها بردار سرمایه یک رهبر جهانی در محصولات و خدمات و راه حل های ورزشی تکنولوژی و بازار پخش. که مقر آن در نیویورک با دفاتر در سوئد جمهوری چک, جمهوری اسلواکی, نروژ, فنلاند, آلمان, هلند, دانمارک, سنگاپور, انگلستان و مکزیک است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ChyronHego بازدید www.chyronhego.com.

همه علائم تجاری و علائم تجاری ثبت شده که در اینجا ذکر شده دارایی صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/ChyronHego/200205ChyronHego-Paint8.1.docx

www.wallstcom.com/ChyronHego/ChyronHego-Paint8.1_Overview.jpg
عکس عنوان: ChyronHego را رنگ 8.1 در حال حاضر حمل و نقل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im