ChyronHego در سال 2020 NAB نمایش


افزایش ورزشگاه/محل تجربه: بر اثر نخست
برای تیم های ورزشی و عرصه های حفاظت بالا در محل تجربه با جذاب تصویری و گرافیکی است که کلید برای نقشه کشی طرفداران دور از خود را در صفحه تلویزیون و به ورزشگاه. با بسیار یکپارچه و مبل گرافیک-ابزار نوشتن از کلیک بر اثر نخستتولید, تیم می تواند استفاده کامل از این بزرگتر و پیچیده تر صفحه نمایش LED — اغلب با HDR پشتیبانی — ظرف امروز سالن را به طرفداران پویا AV ارائه. ارائه محتوا است که درگیر طرفداران تقویت حق رای دادن علامت های تجاری و افزایش حمایت از درآمد به هر تعداد از صفحه نمایش در هر قطعنامه فقط طول می کشد یک کلیک.

در سال 2020 NAB نمایش ChyronHego را نشان می دهد ویژگی های جدید است که بر اثر نخست حتی قوی تر در عرصه گرافیک و صفحه نمایش کنترل از راه حل. جدید برنامه ریزی دستورات (G-Sync) قابلیت درون بر اثر نخست 3.5 اجازه می دهد تا اپراتور به ماشه چند GPU به نمایش در سراسر ورزشگاه شبکه در صدا و صفحه نمایش تک هیجان انگیز گرافیک در هر صورت همهجانبه “لحظات از انحصار.” به تازگی ترکیب SDI و GPU تبریز انتقال دهنده از یک کلیک اثرات نخست سیستم اجازه می دهد تا بیشتر گردش سازگاری برای علامت های دیجیتال/فن تعامل و پخش و تولید برنامه های کاربردی و درایوهای کاهش کل هزینه مالکیت بر اساس سخت افزار سرمایه گذاری.

ادغام تنگ تر با نخست گرافیک پلت فرم گسترش نخست را قدرتمند قابلیت های CG (انتقال شیدر منطق شرطی و بیشتر) به صورت همهجانبه بیشتری را تجربه فن. جانبی توسط سمت نخست نوشتن ساده سازی زمان واقعی گردش کار از اضافه کردن کلید-قاب اقدامات و گرافیک 3D برای هر استادیوم صفحه نمایش از طریق ادغام تنگ با نخست طراح نخست را CG ابزار نوشتن. پشتیبانی از نخست صحنه کنترل پنل می افزاید: تعامل مستقیم با نخست صحنه اقدامات از هر دکمه بر اثر UI ساخت آن را آسان تر برای ارائه فن تعاملی بازی ها, ترکیب حمایت scoreboards و نمایش زنده گیم پلی آن را به عنوان گستراند. نخست تبریز انتقال دهنده پیکربندی پشتیبانی اجازه می دهد تا بر اثر نخست گردش به ترکیب هر نوع خروجی پشتیبانی شده توسط نخست موتور گرافیکی از جمله SDI, GPU, NDI و IP.

بالا بردن نوار برای داستان سرایی: نخست گرافیک
در سال 2020 NAB نمایش ChyronHego نمایش خواهد نخست گرافیک 3.6که جدیدترین نسخه آن جهانی گرافیک پلت فرم. مدرن به جدیدترین فن آوری و استانداردهای در حال ظهور نخست گرافیکی فراهم می کند یک 4K-HDR-و IP-آماده گرافیک و طراحی و نوشتن و تبریز انتقال دهنده پلت فرم برای بهتر زندگی می کنند داستان سرایی. همه کاره برای ایجاد ساده و یا پیشرفته طراحی بسته های نخست آدرس های چندگانه گرافیک نیازهای تولید از یک سیستم ساده سوم پایین تر/navigation چشم نواز تصویری دیوار تعاملی با لمس صفحه نمایش و بیشتر.

در غرفه SL2208, ChyronHego اولین نخست ARاز واقعیت تقویت (AR) برنامه نخست گرافیک پلت فرم گسترش نخست قول از یک طراحی رابط کاربری برای پخش تولید و یا تبریز انتقال دهنده نیاز دارد. نخست AR کمک می کند تا افزایش, ورزش, سرگرمی, انتخابات, اخبار استودیو با پوشش همهجانبه داده محور گرافیک 3D.

تجدید کلاسیک: Chyron صفحه کلید برای سیستم های شعر
ChyronHego را میراث رو به جلو در سال 2020 NAB نشان می دهد با یک صفحه کلید جدید خود را برای جهان پیشرو LyricX, شعر, نرم افزار و نخست گرافیک پلت فرم راه حل. برگرفته از مشهور Chyron آبی صفحه کلید و دهه دستی پخش بینش جدید Chyron کلاسیک صفحه کلید طول می کشد قابلیت استفاده به سطح بعدی. ایده آل برای زندگی ورزشی و سرگرمی در محیط های Chyron صفحه کلید می فرستد کد کلید ترکیبی به ChyronHego گرافیک دستگاه به طوری که کاربران می توانند صحنه و عناصر صحنه به طور مستقیم از سریع کلید. در طول نمایش ChyronHego نیز نماد جدید در ارتباط صحنه قابلیت را قادر می سازد که تبریز انتقال دهنده های مداوم پس زمینه صحنه همراه با یک یا یک سری از صحنه های مختلف. این مربوط صحنه قابلیت تضمین می کند سازگار با نام تجاری در سراسر پیام است.

شتاب تولید-اخبار رانده گردش: CAMIO
به تولید بیشتر داستان به سرعت و به طور موثر به عنوان امکان پذیر است, اخبار تیم تکیه بر ChyronHego را CAMIO و آن را به صورت end-to-end ایجاد محتوا و تولید و تبریز انتقال دهنده گردش کار. CAMIO متحد قوی و آسان برای استفاده و ابزار برای یکپارچه multiplatform, اخبار, تحویل, آیا برای خروجی در هوا در وب برای جریان و یا رسانه های اجتماعی.

در سال 2020 NAB نمایش ChyronHego را نشان می دهد پیشرفت به CAMIO تحسین مجدد پوست از ویژگی های از طریق ادغام با نخست نوآورانه سبک ورق. CAMIO کاربران در حال حاضر می توانید انتخاب کنید خاصی پایگاه صحنه (مجموعه ای از رنگ, فونت, آرم, و بیشتر) به عنوان یک ورق سبک پارامتر است که می تواند تغییر به صورت دستی و یا تنظیم خودکار به عنوان دیکته برای متفاوت rundowns. به صورت محلی و یا توزیع شده تیم ها با استفاده از “ایجاد یک بار منتشر و به بسیاری از” مدل این ویژگی تضمین می کند که اخبار را درست نگاه و احساس و عناصر گرافیکی. در طول نمایش ChyronHego نیز برجسته جدید CAMIO 4.9 مدیا موتور که اجازه می دهد تا کاربران را به سرعت فهرست تحقق و واردات نخست گرافیک قالب به طور مستقیم از طریق MOS پلاگین به گونه سازگار با ویرایشگر غیر خطی (NLE).

رانندگی کارآمد بر روی تقاضا گرافیک ایجاد: محور جهان گرافیک
محور جهان گرافیک ثابت رهبر در امن میزبانی بر روی تقاضا گرافیک تولید خواهد شد نشان داده شده است در سال 2020 NAB Show با ماژول های جدید که باعث کاهش زمان و تلاش مورد نیاز برای تولید قانع کننده گرافیک. محور جهان گرافیک با پشتیبانی از یک قالب مبتنی بر گردش کار است که در آن هر کس از خبرنگاران به اخبار تولید کنندگان می تواند به سرعت ایجاد گرافیک برای پخش, وب سایت, و دوم-صفحه نمایش می دهد. جدید ادغام با سازمان گتی ایماژ اشتراک اجازه می دهد تا کاربران را برای جستجو و نمایش و دانلود با کیفیت بالا و دارایی از گتی کتابخانه هنگام آوردن داستان به زندگی است. محور نیز می آید به NAB, با, کامل, تمدید در سراسر جهان توپوگرافی نقشه داده ها; این گزینه برای کار با یک بزرگتر بوم و توابع جدید از جمله مسیرهای چندگانه اشکال هندسی و رنگ برجسته. یک نمودار جدید ماژول ارائه می دهد یک نگاه جدید و بیشتر انیمیشن گزینه های فریبنده تر بصری داستان.

ساده پیچیده استودیوی مجازی و علیرضا گرافیک: تازه
ChyronHego را تازه استودیوی مجازی و واقعیت افزوده گرافیک تبریز انتقال دهنده راه حل ترکیبی از قابلیت های گرافیکی برتر از بازی های حماسی’ Unreal4 (UE4) بازی موتور با ChyronHego را مقیاس پذیر و بصری ابزار گردش کار برای فعال کردن دقیق و واقعی ایجاد مجموعه عناصر گرافیکی. در سال 2020 NAB نمایش ChyronHego خواهد شد از ویژگی های جدید تازه 1.4 پیشرفت از جمله full 4K پشتیبانی از بیشتر خیره کننده مجموعه ای مجازی و واقعیت افزوده, گرافیک, مجموعه, پسوند, و تصویری دیواری طرح. به تازگی به روز شده برای پشتیبانی جدید UE 4.24 امکانات از جمله 3D پلاگین در Datasmith تازه در حال حاضر کاربران می دهد گزینه وارد کردن مدل های 3D و پارامترهای مدل برای سریعتر و ساده تر مجازی مناظر طراحی شده است. ChyronHego نیز نسخه ی نمایشی بهبود عملکرد I/O با پشتیبانی از قطعنامه های بالاتر و بیشتر ورودی ها و خروجی ها; جدید برنامه نویسی کتابخانه ارائه می شود که بهبود کنترل عمق از غیرواقعی سطوح و بازیگران; و بهبود وب سایت پانل های سفارشی و مناسب سطح جسم (بازیگر) کنترل است.

توربو شارژر زنده ورزشی پخش: رنگ
بینندگان آمده اند به انتظار زنده پخش برنامه های ورزشی به ویژگی های مکمل عناصر بصری مانند مجازی برای اولین بار به پایین خطوط و پیچیده telestration. ChyronHego را رنگ telestration و تجزیه و تحلیل ابزار تسهیل نسل از پیچیده نشان داده شده تکرار™ دادن پخش ابزار آنها نیاز به تجزیه و تحلیل بصری بازی و گرافیکی برجسته تصویری زنده و یا پخش. معرفی رنگ 8.1, AllCam کوک و کنترل اجازه می دهد تا کاربران را به reframe و تمرکز در این زمینه در راه هایی که قبلا امکان پذیر نیست برای تنگ تر تکرار و بازی پوشش. کنترل UHD کوک با یک جوی استیک پخش telestration اپراتورهای مجازی تبدیل شده است دوربین اپراتورها که می توانید از هر نقطه ای در این زمینه در هر زمان — و اعمال کنترل کامل بر رنگ پخش-کیفیت خروجی.

رنگ 8.2 دارای HDR, ضبط, که به نوبه خود اجازه می دهد تا پخش برای ایجاد کیفیت بالاتر نشان داده شده تکرار در 1080p و 4K HDR. اضافات بیشتر به رنگ سال 2020 NAB نمایش های مختلف شامل پیشرفت قابلیت استفاده مانند یک قابلیت ذخیره خودکار پیشرفته timeline قابلیت غنی تر ویژگی های ویرایش برای سریع تر ایجاد گرافیک های پیچیده.

قرار دادن گرافیک مجازی با دقت با فیفا-گواهی Tech: مجازی قرار دادن
ChyronHego را مجازی قرار دادن می افزاید قوی وابسته-به-سطح گرافیک مجازی به زندگی تولیدات بدون نیاز به متخصص اپراتورهای گران سنسور دوربین و یا طولانی کالیبراسیون فرآیندهای. بازدید کنندگان به ChyronHego غرفه (SL2208) می توانید ببینید مجازی قرار دادن 7.3 در عمل و پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد فیفا گواهینامه مجازی قرار دادن به عنوان خط آفساید فن آوری سریع و دقیق قرار دادن مجازی آفساید خطوط (VOL) در 3D (از زوایای مختلف). در طول سال 2020 NAB نمایش ChyronHego نیز برجسته مجازی قرار است به تازگی اضافه شده خودکار رنگی keyer که اهرم هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشین برای از بین بردن نیاز برای rekeying.

ساخت حرفه ای آب و هوا با گرافیک مقرون به صرفه: Metacast
پیچیدگی اضافه کردن زمان واقعی با کیفیت بالا و ارزش آب و گرافیک به newsroom گردش کار می تواند قابل توجهی مانع برای تولید کنندگان و روزنامه نگاران. ChyronHego را Metacast کارآمد ارائه می دهد آب و هوا گردش برای واحد ایجاد محتوا در سراسر خطی و غیر خطی محصولات. یکپارچه یکپارچه با ChyronHego مشهور CAMIO گردش Metacast ارائه می دهد پخش ایستگاه های متمایز مزیت رقابتی از طریق کم هزینه مالکیت و یک دیتا-منبع-اگنوستیک ، ChyronHego را Metacast به 2020 NAB نمایش با ویژگی های جدید و قابلیت های از جمله 3D جدید فونت ساخته شده در HVEC کلیپ رمزگذاری و رمز گشایی است که پشتیبانی از صفحه نمایش در سراسر تصویری دیوار های مختلف با رزولوشن های ویدئویی و H. 264 کلیپ صادرات به توییتر و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی. علاوه بر این از یک اتوماسیون ساده Rest API می دهد پخش با استفاده از گزینه های خارجی در سیستم اتوماسیون به درایو Metacast.

شرکت نقل قول:

“این که آیا آن, اخبار, ورزش یا سرگرمی برنامه نویسی, گرافیک, بازی نقش حیاتی در تعامل با بیننده. به صورت جداگانه و به عنوان یک گروه از محصولات ما در حال آوردن به 2020 NAB نمایش آن را آسان تر برای پخش برای ایجاد و ارائه هیجان انگیز و پویا عناصر بصری را که امروز بیننده علاقه مند و درگیر. ما ویترین, راه حل که ساده بحرانی گردش و ما از ویژگی های محصولات که باعث کاهش هزینه و پیچیدگی ارائه پایان تصاویری گرافیکی پیشرفته تصویری, AR, عناصر, مجازی, مجموعه — که امروز مخاطبان انتظار و تقاضا در هر صفحه نمایش.”
— آریل گارسیا ChyronHego مدیر عامل

عکس لینک: www.wallstcom.com/ChyronHego/ArielHeadShot.png

شرکت در یک نگاه:

ChyronHego است طلوع در نسل بعدی از داستان سرایی در عصر دیجیتال است. تاسیس در سال 1966 به عنوان Chyron شرکت بازی نقش پیشگام در توسعه پخش عنوان گذاری و گرافیک سیستم است. با بنیاد قوی ساخته شده است بیش از 50 سال در نوآوری و بهره وری ChyronHego تبدیل به یک نام خانگی و رهبر جهانی در پخش با تمرکز بر مشتری محور راه حل. امروز این شرکت ارائه می دهد تولید حرفه ای ترین صنعت نرم افزار جامع نمونه کارها برای طراحی های و پخش زنده گرافیک به هوا با سهولت. ChyronHego محصولات به طور فزاینده ای در اعزام به توانمند سازی OTA و OTT گردش و تحویل غنیتر همهجانبه تجربه برای مخاطبان و طرفداران ورزش در عرصه در خانه و یا بر روی بروید.

ChyronHego است که مقر آن در نیویورک با عملیات در 11 کشور جهان است. ChyronHego یک شرکت نمونه کارها بردار سرمایه, سرمایه گذاری و مدیریت شرکت اختصاص داده شده به رشد فن آوری شرکت است. اطلاعات بیشتر در دسترس است www.chyronhego.com.

همه علائم تجاری و علائم تجاری ثبت شده که در اینجا ذکر شده دارایی صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/ChyronHego/200304ChyronHego-2020NAB.docx

تصویر محبوبیت:

www.wallstcom.com/ChyronHego/ClickEffectsPrime.png
ChyronHego بر اثر نخست

www.wallstcom.com/ChyronHego/PrimeGraphics3.6.png
ChyronHego نخست گرافیک 3.6

www.wallstcom.com/ChyronHego/ChyronClassicKeyboard.png
ChyronHego Chyron کلاسیک صفحه کلید

www.wallstcom.com/ChyronHego/Camio4.9.png
ChyronHego CAMIO 4.9

www.wallstcom.com/ChyronHego/AxisWorldGraphics.png
ChyronHego محور جهان گرافیک

www.wallstcom.com/ChyronHego/FRESH1.4.png
ChyronHego تازه 1.4

www.wallstcom.com/ChyronHego/Paint8.2.png
ChyronHego رنگ 8.2

www.wallstcom.com/ChyronHego/VirtualPlacement7.3.png
ChyronHego مجازی قرار دادن 7.3

www.wallstcom.com/ChyronHego/Metacast.png
ChyronHego Metacast

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>