کلیساها آژانس هم برای دلوت مرکزی دامنه کوه بچه ها

محله Youth Services یک بخش از تپه های جوانان و خانواده خدمات به طور معمول باز است برای همه اما دو هفته از سال را در واشنگتن مرکز به عنوان یک محل برای کودکان و نوجوانان به افت در بعد از مدرسه و یا در طول روز که مدرسه در جلسه نیست.

آژانس تا به حال به بسته درهای خود را در 18 مارس در انطباق با شهر سفارشات به ساختمان های عمومی توضیح داد شاهزاده Kisob مدیر سهام و پس از برنامه های مدرسه برای تپه جوانان و خانواده خدمات.

اما کارکنان نگران بودند در مورد خوب بودن 50-70 جوانان آنها در خدمت روزانه Kisob گفت: به طوری که آنها شروع به برقراری ارتباط با خانواده از طریق تلفن برای پیدا کردن چگونه آنها انجام می دهند و چه نیازهای خود بودند.

Volunteer Rebecca Ballard makes a pinwheel at Neighborhood Youth Services Friday for Easter baskets that were distributed to needy families later that day. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

داوطلب ربکا بالارد باعث می شود یک چرخ دنده در محله Youth Services جمعه برای سبد عید پاک است که توزیع به خانواده های نیازمند و بعد از آن روز. (استیو کوچرا / [email protected])

هفته گذشته Kisob یک تماس از کالین بتی, اغذیه فروشی, مدیر کل غذاهای Co-op. بتی گفت که او می دانست که دلوت مدارس نمی توان به ارائه وعده های غذایی در طول بهار — این هفته — و گفت: تمام مواد غذایی می خواست برای کمک به.

بنابراین هر روز این هفته Kisob و چهار نفر دیگر اعضای هیات تحویل 65 ناهار به 25 خانوار Kisob گفت. غذا بخش خدمات از تپه (که قبلا وودلند هیلز) ارائه شده 15 از آن و کل مواد غذایی ، تمام مواد غذایی همچنین ارائه شد 50 ناهار یک روز در سمت غرب از طریق پسران و دختران باشگاه.

در ضمن کیم برودی که داوطلبان در محله Youth Services, بود شنیدن از اعضای همکار نقطه لنگر جامعه کلیسا که تعجب که چگونه آنها می تواند کمک کند.

“ما فقط می خواستم به عنوان کلیسای محلی برکت این برنامه که با این نسخهها کار سخت برای کمک به بسیاری از کودکان” برودی گفت.

بنابراین اعضای لنگر نقطه خانه پناه و دریاچه های بزرگ کلیساها جمع آوری مواد غذایی و لوازم فعالیت کیت و حتی سبد عید پاک و تحویل آنها توسط carload پنج شنبه و جمعه به محله Youth Services.

NYS youth worker Paul O’Brien fills boxes with donated items Friday. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

NYS جوانان کارگر Paul o’brien پر جعبه با اهدا اقلام جمعه. (استیو کوچرا / [email protected])

غذایی که برخی از آنها نیز از دوم برداشت بانک مواد غذایی باید در گذشته خانواده ها به هفته آینده زمانی که وعده های غذایی مدرسه دوباره در دسترس خواهد بود Kisob گفت.

تحویل در زمان 2½ ساعت روز جمعه, او گفت:.

“این (بود) تا لذت دیدن چهره بچه های فشرده در برابر پنجره تکان دادن و سلام” Kisob گفت.

جدا از جوانان “شده است واقعا دشوار است برای ما, راستش,” او گفت:.

او سپاسگزار برای غلیان احساسات جامعه حمایت Kisob گفت.

“این باور نکردنی است که چگونه به چالش کشیدن بار به نحوی می تواند به خارج کردن بهترین در مردم است,” او گفت:.

Easter baskets were among the items NYS delivered Friday to the families it serves. (Steve Kuchera / skuchera@duluthnews.com)

سبد عید پاک در میان موارد NYS تحویل جمعه به خانواده آن خدمت می کند. (استیو کوچرا / [email protected])

اگر شما می خواهید برای کمک به محله Youth Services همچنان به کمک مردم آن را در خدمت:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>