کریستی می گوید این کشور را به قبول مرگ و میر بیشتر

توسط کارولین کلی | ایسنا

سابق فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، کریس کریستی روز دوشنبه گفت که این کشور نیاز به بازگشایی با وجود جدا کلیدی coronavirus مدل های پیش بینی که هزاران نفر ممکن است به مرگ روزانه در ایالات متحده از Covid-19 و که بیش از 100 ، 000 مرگ ممکن است در کل.

“البته هر کس می خواهد به صرفه جویی در هر زندگی آنها می توانید — اما سوال این است که نسبت به آنچه در پایان در نهایت?” کریستی یک جمهوری خواه شنود گذاشته به رهبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری انتقال تیم در سال 2016 گفت: سی ان ان دانا باش در روزانه DC پادکست. “وجود دارد راه هایی که ما می توانیم… موضوع وسط در اینجا اجازه می دهد که قصد دارد به مرگ و میر و قصد دارد به مرگ مهم نیست که چه؟”

کریستی گفت باش که “ما باید اجازه دهید به برخی از این مردمی برای بازگشت به کار, چرا که اگر ما را نمی, ما در حال رفتن به از بین بردن زندگی به سبک آمریکایی در این خانواده ها — و آن را سال ها و سال ها قبل از ما می تواند بهبود می یابند.” نظرات خود را روز شنبه تکرار مشابه خصوصیات دیگر خواهان — از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — که تاثیر اقتصادی coronavirus فقط به عنوان ویرانگر به ملت به عنوان ویروس خود را.

هنگامی که باش فشرده کریستی است که آیا مردم خواهد بود قادر به قبول بازگشایی در نور اخبار از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مدل طرح افزایش به حدود 3000 روزانه ما مرگ و میر ناشی از کروناویروس در ماه ژوئن 1, کریستی پاسخ داد: “آنها در حال رفتن به.”

“ما در میان یک بیماری همه گیر است که ما را دیده اند در بیش از 100 سال است,” او گفت:. “و ما قصد داریم برای ادامه به انجام همه چیز است.”

با فرمانداران رو فشار روزافزون به بازگشایی کشورهای خود را’ اقتصاد و تهمت خارش به مقیاس اجتماعی فاصله سراسر کشور در اسرع وقت, بیش از نیمی از ایالات به حال برداشته جنبه های خود را به اقامت در خانه سفارشات و از دوشنبه.

هنوز جداگانه با نفوذ coronavirus مدل اغلب ذکر شده توسط کاخ سفید در حال حاضر پیش بینی که 134,000 مردم خواهد مرد از Covid-19 در ایالات متحده آمریکا تقریبا دو برابر پیش بینی قبلی. این مدل از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن پیش بینی کرده بود 72,433 مرگ و میر ناشی از صبح روز دوشنبه.

کریستی خواسته جمعه چه او پیام می تواند به آمریکا اگر او نشسته در دفتر بیضی گفت: “پیام این است که مردم آمریکا را از طریق رفته قابل توجه قبل از مرگ.” وی با اشاره به جهانی اول و دوم جنگ به عنوان نمونه از چگونه “ما از طریق آن رفته اند و ما جان سالم به در برد. ما قربانی آن زندگی می کند.”

“ما فرستاده مردان جوان ما در طول جنگ جهانی دوم به اروپا را به اقیانوس آرام دانستن دانستن است که بسیاری از آنها نمی خواهد آمد خانه زنده,” او گفت: “ما تصمیم گرفتیم که قربانی به دلیل آنچه که ما ایستاده بودند تا برای این بود زندگی به سبک آمریکایی. در همان راه در حال حاضر ما باید به ایستادن برای آمریکا راه زندگی است.”

فرماندار سابق تاسف “ویرانی اقتصادی” به عنوان “به همان اندازه غمگین” و گفت: باش که در حالی که او برای دفاع از شلوغ مجامع عمومی مانند کنسرت موسیقی راک یا بازی های فوتبال: “ما باید اجازه دهید برخی از مردم بازگشت به کار از آنجا که من می توانید ببینید من دولت خود را در اینجا.”

کریستی تشویق جمعیت های آسیب پذیر به ماندن در خانه به عنوان “آنها کسانی هستند که میخوای واقعا فرو برد و این بار به شدت افراد مسن و کسانی که مبتلا به بیماری های تنفسی افسرده سیستم ایمنی بدن از درمان سرطان و یا چیزهای دیگر.”

“مردمی که در حال رفتن به را حتی دقیق تر از بقیه جمعیت,” او اضافه شده است. “من نمی دانم چه انتخاب شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>