کریس بسیت در بازی تجربه برای بازیکنان: “ما به عنوان ورزشکاران در زمان طرفداران مسلم’

بازیکنان با تجربه دو فصل به طور منظم بازی در فن کمتر سکوت استادیوم.

کریس بسیت است که در حال حاضر از دست رفته, درام, شاخ و وزوز در اوکلند سالن بزرگ است.

“این به ما نشان داده که چگونه واقعا مهم هواداران هستند” بسیت به خبرنگاران گفت در صبح روز یکشنبه. “این بسیار بی دست و پا از آن واقعا است.”

ضعف پخته به لیگ اصلی بیس بال را فرمت و ضعف است, قیمت کوچک به پرداخت برای نگه دارید تا اجتماعی فاصله است که برترین به منظور حفظ رطوبت در حال حرکت است.

قوانین نیاز است که بازیکنان بازی نیست که بعد نشستن در غرفه به حد جمعیت در ستاره شرق. بسیت نشسته است در این کمکی ستاره شرق برای دو بازی اول فصل است و در حال حاضر دیده می شود, چگونه آن را, آن می تواند تاثیر منفی بازیکنان به خصوص کوزه به دنبال برقراری ارتباط با دیگر کوزه. اغل گاو یا حشم واقع شده است در زیر یک چادر بیشتر پایین پایه سوم خط نزدیک به طبیعی خود را از نیمکت در نزدیکی تپه.

محل پایین پایه سوم خط زیر آن چادر به یک “بدترین سناریو” برای هر بازیکن امید به دست آوردن یک دیدگاه خوبی از آنچه که پرتاب می شود و چگونه hitters مخالف در حال حرکت و یا در نظر گرفتن زمین, بسیت گفت. در جزئی لیگ, بازیکنان, نمودار زمین در غرفه باید خیلی بهتر زاویه.

“در لیگ کوچک شما در پشت صفحه اصلی صفحه بنابراین شما می توانید ببینید fastball دور این چیزی است که او انجام fastball دور. Fastball در این است که آنچه که او انجام با fastball و یا او را تعقیب موبایل و کامپیوتر در اینجا,” او گفت:. “ما از دیدگاه و زاویه شما نمی توانید بگویید که در آن زمین است یا در نوسان است به طوری که آن را تقریبا به معنای واقعی کلمه بی معنی را به صورت کاملا صادق است.”

شروع کوزه تمایل به نگه داشتن خود را در طول خود را شروع می شود اما یک تعداد انگشت شماری مانند بسیت رشد کردن و چت با دیگر استارت میان نوبت.

“من تا به حال بسیاری شروع می شود که در آن من تا به حال برت اندرسون پسرم خاکستری جلو من کنار و بگو گوش این مرد تنظیمات شما و یا به دنبال این'” بسیت گفت. “شما باید شروع به تماشای شما که می دانید شما به طور خاص و می توانید آن را بازی… داشتن کسی با شما صحبت کنم از طریق آن بسیار مهم است. این وضعیت تمام محدودیت های آن است.”

قوانین نمی قیمومیت که کسانی که تعیین شده به کمکی ستاره شرق اقامت وجود دارد برای همه نه-plus نوبت. خدمه شامل نیمکت بازیکنان و استارت که نمی تبادل آن روز. اگر یک بازیکن احساس نیاز به جلو و یک بازیکن دیگر کنار او می هاپ بیش از چند ده پا به ستاره شرق به انجام این کار.

اما بسیت می گوید آن را سخت تر از همیشه به عنوان خوانده شده ، نشانی از یک بازیکن می خواهید به زحمت?

“زمانی که استارت این است که بین او ستاره شرق, کل تیم ستاره شرق و ما به دنبال در فاصله و آخرین چیزی که می خواهید انجام دهید این است که تیک کسی خاموش” بسیت گفت. “کل محیط زیست بسیار بی دست و پا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر