‘انتخاب شده توسط خدا’: رهبر سابق گروه مذهبی مسترد از منطقه خلیج به کانادا به صورت 1975 اتهام تجاوز به عنف

سان فرانسیسکو — سابق رهبر در یک گروه مذهبی شناخته شده به عنوان دانش آموزان از نور بود دستور داد مسترد از منطقه خلیج به تورنتو که در آن او شده است می خواستم برای چند دهه به اتهام تجاوز به یک دختر نوجوان در 1970s.

همین کولمر, 68 تا مبارزه خود را استرداد در دادگاه تا کنون از او دستگیر شد و در ماه مه گذشته پس از آمدن از آمستردام به منطقه خلیج فارس منجر به یک مراقبه اردوگاه در منطقه سانتا کروز. در ماه فوریه هر چند یک قاضی فدرال دستور مقامات برای قرار دادن کولمر در هواپیما برای انتاریو, کانادا که در آن اتهام تجاوز به عنف سرچشمه.

قاضی مجاز کولمر برای باقی می ماند رایگان از زندان به قید وثیقه انتظار تسلیم خود به مقامات کانادا.

شوان است که متهم به تعرض و تجاوز به یک دختر شروع شد زمانی که او 12 یا 13 با توجه به سوابق دادگاه. قربانی ادعا جلو آمد 20 سال بعد متهم کولمر با استفاده از موقعیت خود در گروه مذهبی به ازدواج او در زمانی کمتر از سن قانونی. او گفت که او معتقد است کولمر بود “انتخاب شده توسط خدا” است و او به او گفت که او “بسیار خالص و عشق منحصر به فرد” برای او هنگامی که او 12. او دستور داد که اگر او در برابر ازدواج می کند آن را به پرواز در صورت از خدا او گفته مقامات.

“شوان بیشتر گفت: شاکی در مورد آنچه که او به عنوان توضیح داده شده خود را خالص و عشق منحصر به فرد برای او” دادستان نوشت: در یک مختصر حمایت از استرداد. “شوان اظهار داشت که او در نظر گرفته شده بود به صبر برای نزدیک شدن به او از لحاظ جسمی تا زمانی که او 16 سال, اما او نمی تواند صبر کنید دیگر هیچ. به جای آن او شروع به دست زدن به او را در یک روش جنسی زمانی که او 13 سال و همچنان به انجام این کار تا زمانی که او 16 ساله بود. به نوبه خود شاکی قابل درک است که او نیاز به نوبه خود من را کاملا و به طور کامل به او بنابراین او می تواند قالب و شکل من به معنوی است که می تواند بهترین خدمت به خدا و بشریت است.'”

راز خود ازدواج شامل فیزیکی و عاطفی سوء نوشت: دادستان در دادگاه پرونده.

“اغلب کولمر تنها مجاز شاکی سه ساعت یا کمتر خواب در هر شب. در موارد متعدد وقتی که او شروع به سقوط در خواب, کولمر سیلی صورت خود را و به او گفت نمی شود تنبل” دادستان مختصر می گوید. “او کنترل می شود زمانی که او با استفاده از حمام باران یا غرق خار دندان های خود را و چگونه او عینک خود را.”

در مبارزه با استرداد کولمر تیم حقوقی شامل نامه های پشتیبانی از جمله از کولمر فعلی همسر یک دادگستری وکیل در هلند که توصیف کولمر به عنوان “یک فرد خوب” و شوهر دوست داشتنی که هرگز درمان خود را disrespectfully. چند نامه دیگر آمد از افرادی که در کولمر ارائه راهنمایی به عنوان یک راهنمای مدیتیشن.

هواداران نیز مطرح شده بیش از $15,000 برای کولمر این صندوق دفاع حقوقی از طریق آنلاین جمع آوری کمک که می گوید کولمر بی گناه است و قصد دارد برای مبارزه با این اتهامات در دادگاه است.

“آیا تسهیل مدیتیشن با افرادی که با او کار می کند. در حالی که او ممکن است در تماس با من از طریق تلفن از هلند او می تواند حس من حس و تجربه; او ثابت کرده است این وقت و زمان دوباره” یک زن نامه می گوید. “او بسیار دانا و متفکر و دلسوز. او است نه یک “رهبر معنوی” یا کسی که قدرت بیش از من. بلکه او مانند یک برادر بزرگ است که همیشه به دنبال من و به چالش کشیدن من برای رسیدن به بیشترین ارتفاع.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>