تصویر از پایه اخبار مسخره جمهوری خلق چین که در آن معمول ستاره های زرد جایگزین شده اند تصاویری از یک ویروس و یک عکس از رهبر چین در سمت راست. با اجازه استفاده می شود.

چینی سفارت در دانمارک خواستار آن شدند که منجر به روزانه دانمارکی Jyllands-Posten معذرت خواهی بیش از یک کارتون چرخش ستاره ها در جمهوری خلق چین (PRC) پرچم ملی به تصاویر یک ویروس در اوایل این هفته. کاریکاتور منتشر شده در ژانویه 27 برجسته PRC اولیه حرکت به پوشش شیوع ووهان coronavirus است که پس از گسترش در سراسر جهان است. پس از دانمارک نخست وزیر در این حادثه با مراجعه به این کشور سنت از آزادی بیان آنلاین چینی پرستان برپا آنلاین جنگ به کلاه برداری دانمارکی پرچم.

به عنوان از ژانویه 31 وجود دارد تاييديه از بیش از یک دوجین از موارد از ووهان coronavirus در اروپا است. در چین وجود دارد 9,692 تایید موارد 15,238 موارد مشکوک و 213 مرگ و میر. بسیاری از منتقدان با اشاره به این که چین را شکست به اطلاع شهروندان خود در مورد شیوع بیماری در ماه دسامبر 2019 منجر به این بهداشت جهانی بحران. سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام شد اورژانس بهداشت جهانی پس از کروناویروس جدید در سراسر کشور در طول سال جدید قمری فصلی سفر عجله در اواسط ژانویه.

برای بسیاری در چین, طنز کارتونی از PRC پرچم یک ماده از صدمه زدن به غرور ملی. این سفارت چین با صدور بیانیه ای خواستار عذرخواهی از کاغذ در همان روز:

بدون هیچ گونه همدردی و همدلی [کارتون] دهکدهای عبور خط پایین جامعه متمدن و اخلاقی مرز آزادی بیان نیاید و وجدان انسانی…ما بیان قوی ما خشم و تقاضا است که Jyllands-Posten و [کاریکاتوریست] نیلس بو Bojesen سرزنش خود را برای اشتباه خود و علنا عذرخواهی به مردم چین است.

اما هیچ عذرخواهی ارائه شده و چند روزنامه در اروپا را دوباره منتشر کارتون به عنوان بخشی از گزارش خود در چین در بیانیه ای. به چین ترس دانمارکی نخست وزیر Mette Frederiksen اظهار نظر در این حادثه با دفاع از این کشور سنت آزادی بیان:

من چیزی بیشتر برای گفتن اما که ما بسیار قوی سنت در دانمارک نه تنها آزادی بیان بلکه برای نقشه های طنز و ما خواهد شد که در آینده نیز… آن را به خوبی شناخته شده کرون موقعیت و ما نمی خواهد تغییر دهد.

در ضمن هنگ کنگ شهروندان اشاره کرد که اولین “چینی ویروس پرچم” در ابتدا به نظر می رسد در هنگ کنگ بر اساس اخبار خروجی ایستاده اخبار در 23 ژانویه (نگاه کنید به عکس بالا). آنلاین سایت خبری در ادامه به یکی دیگر از انتشار طنز تصویر در پوشش خود سفارت چین گفته است:

تصویر از پایه اخبار با اجازه استفاده می شود.

در واقع, شده اند وجود دارد چند طنز سیاسی کاریکاتور با استفاده از چینی ها پرچم ملی آنلاین:

‘دانمارک ضعیف است و چین قوی’

اما برای چینی آنلاین میهن پرستان, دانمارک است که در هیچ موقعیتی به مسخره چین است. در اینجا این است که یک نظریه در گردش به طور گسترده ای آنلاین:

به عنوان مردم برای مبارزه با کروناویروس دانمارکی کاغذ Jyllands-Posten انتشار یک کاریکاتور توهین به چین با استفاده از افراد دیگر بدبختی برای جلب توجه و با استفاده از شعارهای “دموکراسی” و “حقوق بشر”. این است که ریاکارانه و کم است. نظرات از خارج از کشور شهروندان چینی: در طول جنگ جهانی دوم دانمارک تسلیم آلمان در 4 ساعت است. چین مبارزه برای 14 سال [در همان دوره]. دانمارک خیلی خنگ این زمان.

همراه با استدلال چنین است تعداد زیادی از تصاویر کلاهبرداری دانمارکی پرچم ملی پدید آمده آنلاین. در اینجا برخی از برجسته “4-ساعت به تسلیم” تاریخچه:

برخی نیز بیشتر تهاجمی مثل این یکی:

این کشور کوچک است بنابراین fxxking متکبر. به آزادی بیان برای هر یک از 1.4 میلیارد چینی صحبت می کند از یک جمله یک زن را در این کشور یاد بگیرند به گریه.

بیشتر در حال ساخت استفاده از نماد نازی ها به توهین دانمارکی پرچم در زیر فقط تعداد بسیار کمی از نمونه های در گردش در توییتر

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش تاثیر ووهان coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im