چینی گرایان آنلاین تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر تلافی اقدامات در برابر دیپلماسی آمریکا که اهداف پکن

جدا شدن مراسم در داخل ایالات متحده آمریکا کنسولگری در چنگدو. تصویر از ایالات متحده به چین سفارت تصویری.

ایالات متحده ناگهانی تصمیم به تعطیل چینی کنسولگری در هوستون در جولای 22 شوکه چین و در یک tit-for-tat انتظار, اندازه, پکن اعلام کرد بسته شدن کنسولگری ایالات متحده در چنگدو در جنوب غرب چین فقط دو روز بعد.

چینی گرایان نا امید شد با انتخاب چنگدو. با توجه به آنلاین نظر سنجی انجام شده توسط چینی حزب کمونیست (CCP) وابسته, اخبار رسانه های جهانی بار و Guancha حدود 70 درصد از شهروندان را مورد بسته شدن کنسولگری آمریکا در هنگ کنگ و نشان می دهد که کنسولگری آمریکا در گوانگژو به عنوان دوم خود انتخاب محبوب ترین.

تماس به تعطیلی کنسولگری آمریکا در هنگ کنگ

در جولای 24, طرفدار پکن گروه اعتراض در خارج از کنسولگری آمریکا در هنگ کنگ pro-پکن خروجی رسانه های هنگ کنگ تجاری روزانه گزارش در توییتر

دولت آمریکا اعلام کرد, بسته شدن, چینی, کنسولگری در هوستون یک تصمیم است که مشتعل هنگ کنگ خشم مردم را. امروز برخی از Hongkongers خود-سازماندهی یک “ضد هژمونی آمریکا داد” و بسیج در مقابل کنسولگری آمریکا در ماکائو و هنگ کنگ شعار را به تماس خود را برای خاموش کردن. آنها پرتاب تخم مرغ در پرتره از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و امور مایک Pompeo. آنها در یک “حمله هوایی” آژیر تماس برای ما به خارج از هنگ کنگ.

در همان زمان CCP وابسته به هنگ کنگ فدراسیون اتحادیه های کارگری راه اندازی آنلاین کمپین امضا به اصرار برای بسته شدن آمریکا به هنگ کنگ و ماکائو کنسولگری. در این بیانیه گفت:

無理要求駐美侯斯頓總領事館關閉,是美方干預中國事務和損害中美關係的新一輪進擊。我國在政策對等的原則下,實施反制措施,以維護國家主權和國家尊嚴,實屬合情合理之舉。

工聯會認為應停止美國駐港澳總領事館運作,關閉煽動本地政治不穩的基地,讓香港恢復安寧。

بی دلیل تقاضا برای بستن چینی کنسولگری در هوستون است که موج جدیدی از حمله راه اندازی شده توسط ما با دخالت چین در امور داخلی و به ضرر آمریکا و چین ارتباط دارد. آن است که مناسب برای کشور ما به اتخاذ اقدامات ضد از برد برابر برای محافظت از کشور ما حاکمیت و کرامت است.
هنگ کنگ فدراسیون اتحادیه های کارگری خواستار کنسولگری آمریکا در ماکائو و هنگ کنگ به عملیات خود را معلق به عنوان آنها در خدمت به عنوان پایگاه برای بی ثباتی سیاسی – به منظور بازگرداندن صلح در هنگ کنگ است.

ترقه در خارج از کنسولگری آمریکا در چنگدو

در سرزمین اصلی چین متعلق به دولت مرکزی چین Television (CCTV) راه اندازی دوربین های زنده در خارج از چنگدو کنسولگری. پلیس و آتش موتور نیز ایستاده و آماده برای واکنش نشان می دهند به یک مقدار پیش بینی شده “سند سوختن صحنه” به عنوان بسیاری از آنلاین میهن پرستان انتظار برای دیدن چیزی شبیه به آنچه در چینی کنسولگری در هوستون.

ولی با وجود چنین صحنه و به جای آن یک netizen پیشنهاد به نوبه خود این ساختمان را به یک قابلمه داغ رستوران – یک ایده است که به طور گسترده ای پشتیبانی می کند با بیش از 240,000 انگشت شست نشانه نظر موضوع از دوربین های مدار بسته زنده بازیگران.

کاربر توییتر Alston کوان را به تصویر دوربین مدار بسته از بازیگران زنده و آنلاین عینک در توییتر

به زودی پس از چینی امور خارجه به اطلاع ما در تصمیم خود برای بستن چنگدو کنسولگری در جولای 24, دوربین مدار بسته راه اندازی دوربین های متعدد در خارج از کنسولگری آمریکا در چنگدو. آن زنده-بازیگران جذب بیش از 20 میلیون بازدید توسط 3pm. در این دیدگاه به موضوع شهروندان چینی چپ نظر مانند “این یک حرکت بزرگ!” “چنین یک صحنه!”, “فروشگاه برای فروش, من نمیفهمد نام جدید داغ دیگ رستوران!”, “5G بسیار قدرتمند است و ما می توانیم زندگی می کنند-بازیگران هر چیزی که ما می خواهیم!”

در صحنه بی تاب تماشاچیان تصمیم به نور ترقه برای ایجاد دود به عنوان Netizen @M8MI8 گزارش در توییتر

همکار از چنگدو روشن ترقه در خارج از کنسولگری آمریکا به جشن خود را تعطیل.

در تضاد با اخراج اجباری صحنه در هوستون پس از 72 ساعت خاموش کردن اعلان های خود را با دیپلمات های ترک چنگدو کنسولگری در جولای 27 با جدا شدن مراسم به عنوان نشان داده شده در ویدیو, نوشته شده توسط, آمریکا, چین, سفارت حساب توییتر:

امروز با غرور و افتخار در کار ما و خاطرات دوستی از مردم در منطقه جنوب غربی چین آغاز خواهد شد و کار ما در یک موقعیت جدید.

در حالی که دولت چین تلاش کرده است تا د-تشدید تنش با اجازه دادن به رفتن به یک دانشمند چینی با پس زمینه های نظامی که تا به حال گفته شده است پنهان شده در داخل چینی کنسولگری در سان فرانسیسکو بر FBI تحقیقات ملی محافل در چین در حال حاضر صحبت کردن در مورد ایران نژاد در Weibo چینی پلت فرم رسانه های اجتماعی.

آمار مسابقه

هو Xijin به سردبیر جهانی بار پیشنهاد خود را در Weibo پست در جولای 26 که چین نیاز به ساخت موشک های هسته ای:

中国拥有更强大的核武库是把美国的嚣张态度压制在一条安全线之下的最关键砝码,别的都不太管用。

中国当然不会放弃与美协商解决各种问题的努力,我们重视中美关系的态度不会变。但问题是不取决于我们,随着美方步步紧逼,是不能排除中美在南海、台海擦枪走火的可能性的。到时候将形成中美的意志比拼,足够的核武器是中方意志不可缺少的支柱。

کلید محدودیت متکبر نگرش در چارچوب امنیتی است که برای تقویت قدرت چینی موشک های هسته ای. روشهای دیگر موثر نیست.
البته چین نمی خواهد داد تا در مذاکرات با آمریکا به حل مشکلات ما سازگار در نگرش ما در چین و آمریکا روابط دیپلماتیک. اما ما مشکل ساز ایالات متحده نگهداری شارژ و ما نمی توانیم رد احتمال که چیزی ممکن است باعث جنگ بین دو کشور در دریای چین جنوبی و یا در سراسر تنگه تایوان. این وضعیت به سرعت تبدیل به یک مسابقه قدرت بین دو کشور و قدرت هسته ای خواهد بود سپس ستون را ایجاد خواهد از چین است.

هو نظر جذب تعداد زیادی از واکنش های مثبت و کلی-یو پی اس در Weibo.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر