چینی, سانسور, نشان می دهد, آن را می توانید استطاعت هزینه ‘مرگ رسانه”

تصویر از “Tencent Dajia” و آخرین آن تکه از تفسیر. از طریق توییتر.

Tencent Dajia (همچنین به نام ما Tencent – 騰訊大家) محبوب آنلاین خروجی رسانه ها ارسال با کیفیت بالا تفسیر به طور ناگهانی از بین رفت از اینترنت چینی پس از آن منتشر شده یک مقاله با عنوان “50 روز از ووهان پنومونی: مردم چین هستند و تمام پرداخت قیمت از مرگ رسانه ها”.

پس این مقاله را انتشار وب سایت Tencent Dajia و آن WeChat حساب عمومی ناپدید شده از اینترنت. هر دو Tencent Dajia و WeChat محبوب چینی پیام های رسانه های اجتماعی و برنامه متعلق به چین بزرگترین غول تکنولوژی Tencent.

حذف اتفاق افتاده در فوریه 19 همان روز سه وال استریت ژورنال خبرنگاران اخراج شدند از چین در واکنش به انتشار یک نظر قطعه اشاره به چین به عنوان “واقعی مرد بیمار از آسیا است.”

حذف Tencent Dajia در نظر گرفته شده است یک نقطه عطف جدید در محکم کردن از سانسور در چین از ابتدای COVID-19 شیوع در ووهان. با حمایت از Tencent به خروجی رسانه ها توانسته است خود را به عنوان یک رسانه پیشرو در صنعت, استخدام صدها نفر از برجسته ترین نویسندگان و روزنامه نگاران از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و تایوان رمیدن از آن راه اندازی شد در ماه دسامبر 2012. با وجود سانسور و محدودیت آزادی رسانه ها در چین, ما Tencent تفسیر قطعه تبدیل شده اند در نظر گرفته شود به عنوان برخی از بهترین در صنعت.

برای سال خروجی رسانه ها تا به حال جان سالم به در چین سانسور سخت تحت حمایت Tencent. پس از اطلاع رسانی از بازرسان شرکت را معمولا فقط خراب کردن برخی از مقالات و یا جلوگیری از انتشار برای یک دوره از زمان به منظور انجام کامل پاک کردن. در این زمان آن را حذف “Daijia” حساب عمومی در WeChat و ده ها هزار نفر از مقالات منتشر شده در هفت سال گذشته از بین رفته اند.

این ناگهانی مثال سانسور شوکه بسیاری از شهروندان در رسانه های اجتماعی. بسیاری بر این باورند که آخرین مقاله منتشر — “50 روز از ووهان پنومونی: مردم چین هستند و تمام پرداخت قیمت از مرگ رسانه” (武漢肺炎50天,全體中國人都在承受媒體死亡的代價) — علت حذف.

مرگ رسانه

همچنین بسیاری از دیدن این حادثه به عنوان بازرس وادار به “مادر” شرکت Tencent به کشتن خود را “پسر”, Dajia. زیر WeChat نظر توسط تانگ Min-تائو یک وکیل حقوق بشر بود تکثیر در توییتر

【腾讯”大家”公众号被”腾讯”注销】因一篇文章,腾讯自己的公众号”大家”被”自己”注销,让自己人对自己人下手,这事被做得出来?这篇文章谈的是媒体死亡,最终,导致了”大家”自己死亡。

[Tencent “ما” عمومی حساب حذف شد توسط “Tencent”] به دلیل یک مقاله Tencent خود حساب عمومی “ما” حذف شد خود به خود. که قدرت برای انجام این کار ؟ اجازه دهید به Tencent به کشتن خود محصول ، این مقاله در مورد مرگ, رسانه ها و, آن را در نهایت منجر به مرگ این “ما” خود را.

دیدگاه های مطرح شده در “50 روز از ووهان پنومونی” مقاله در واقع به جای متوسط: در آن نویسنده از یک رسانه حرفه ای به سادگی با اشاره به این که آزادی مطبوعات است و بهترین واکسن برای کنترل اپیدمی و شیوع COVID-19 ویروس در ووهان به کمک بود خطاب به رسانه ها و یا “مرگ رسانه ها”.

با توجه به نویسنده مشاهدات بین 8 دسامبر 2019 و ژانویه 20, 2020, رسانه های عمل به عنوان یک “پستانک” به عنوان اکثریت از گزارش های خبری تاکید کرد که گسترش ویروس بود که “تحت کنترل” قرار داده شده که کارشناسان اعلام کرد که این ویروس بود نه انتقال میان انسان ها است.

پس از 20 ژانویه به عنوان شیوع گسترش در خارج از چین و مقامات تصمیم به اتخاذ اقدامات اضطراری برای جلوگیری از گسترش رسانه ها معطوف به تولید محتوا با پیام های مثبت به منظور “لمس قلب” از مردم چین و ایجاد انگیزه در آنها برای مبارزه با ویروس. نویسنده با اشاره به این که در ژانویه 25, Hubei و ووهان رسمی رسانه ها هنوز با برچسب رسانه های اجتماعی گزارش وضعیت واقعی در قرنطینه های شهرستان به شایعات.

تاسیس سردبیر “ما Tencent” جیا جیا در نتیجه معتقد است حذف Tencent Diajja شد یک نتیجه از تغییر در استراتژی کلی دولت:

《大家》的slogan是我说的六个字:洞见、价值、美感 。这是非常不容易坚持的编辑原则,也是在中国非常稀缺的事务……有良知的文字,会记录描述以及解释我们所遇到的大问题。腾讯《大家》过去正是为这些大问题而生,当然也是为这些大问题而死。

شعار “ما” می آید از سه کلمه استفاده کنم: بینش و ارزش, زیبایی. از جمله سرمقاله اصل دشوار است برای حمایت و بسیار نادر در چین… نوشتن با وجدان شامل توصیف و تبیین مسائل بزرگ است که ما. “ما” ایجاد شده بود برای رسیدگی به این مسائل و مرگ آن نیز مربوط به این مسائل.

تعداد گسترده ای از WeChat گروه ها و حساب های کاربری حذف شده

پس از رسانه های اجتماعی و بیداد پس از مرگ دکتر لی Wenliang سانسور در چین افزایش یافته و به سطوح جدید است. از فوریه 6, اطلاع رسانی صادر شده توسط مقامات امنیتی منتشر شد و در تعداد زیادی از WeChat گروه هشدار كردن هر گونه اطلاعات در مورد کوروناویروس از منابع غیر رسمی. در نتیجه نقض این قانون اطلاع رسانی گفت: می توان حذف دائمی این گروه است.

در شهرستان جینینگ در چین و شمال شرقی استان شاندونگ تایید نشده ادعا گردش آنلاین گفت که همه WeChat گروه های کار و واحدهای مانند بیمارستان ها و مدارس در سطح خیابان, چینی, حزب کمونیست (CCP) دفاتر و سایر نهادهای عمومی حذف شده بود برای جلوگیری از این گروه ها از نشت اطلاعات در مورد گسترش COVID-19. رهبران واحد کار گفت: هدف از چنین تصمیم گرفته شد تا برای محافظت از اعضای این گروه است. اگر چه شاندونگ مقامات بعد پرچم این خبر را به عنوان شایعه در بخش نظر شهروندان گفت: آنها تا به حال تجربه چنین حذف.

حتی خصوصی خانواده گروه مشمول سانسور به خارج از کشور سرزمین اصلی چین دانشجویی اشاره کرد در مورد مسائل اخبار:

今天在家里的微信群里讨论了一下武汉病毒所的学术文章,职业病发作,简单给地给姐夫科普了一下石正丽的论文摘要,居然在半小时之后收到了微信的辟谣小助手的推送。。。。。。
可我这不是谣言,白纸黑字的学术文章,有本事让杂志撤回文章啊。打电话回国,老姐说,说不定因为你,网警已经开始关注我们家的小小家庭群了,太可怕了。
海外还有部分天真的华人觉得这次的疫情会让党的政策有所松动,这真是太天真了。

امروز من در مورد بحث علمی مقاله در مورد ووهان آزمایشگاه ویروس. چون من سابقه علمی من به طور خلاصه توضیح داد که چکیده مقاله نوشته شده توسط شیعه Zhengli. در عرض سی دقیقه گروه دریافت یک اعلان از WeChat شایعات سرکوب مدیر…
اما آنچه که من مورد بحث است نه یک شایعه این است که سیاه و سفید و علمی کاغذ. چرا شما بخواهید مجله به مقاله آن است که اگر یک شایعه? من به خواهرم بازگشت به خانه در چین او گفت: از آنجا که شما در اینترنت پلیس آغاز شده است نظارت خانواده ما WeChat گروه این وحشتناک است.

برخی در خارج از کشور سرزمین اصلی چین بر این باور است که coronavirus را شل کنترل بیش از سخنرانی این است افسوس که بیش از حد ساده لوحانه است.

فردی حساب های کاربری نیز در معرض حذف دائمی. یک WeChat کاربر به اشتراک گذاشته تجربه خود را در مورد مسائل و اخبار روز 11 فوریه:

我收到的是”限制登陆,不可解封”。
我申诉了,可是看到帖子说基本是没有可能解封的。看了有同样经历朋友的帖子,他形容的很对,感觉自己像一个幽灵,还能看见别人在群里讨论你,可是你却不能说话了。
最不方便的是很多业务上的朋友是通过微信来保持联系和增进友谊的。
以后我的灵魂和精神只能活在墙外了。这种感觉像是被流放着。因为我们真正关心的,和真正想覆盖到的观众在墙内。
许章润教授据说也被封号了,更严重的是他失联了。我不想失联。和他同一批被封号,我又有些自豪,我又有些害怕。
在墙内,我只乖乖做一只只知道赚钱蝼蚁吧。

من دریافت یک اعلان گفت: “دائم محدودیت برای ورود به سایت” در WeChat.
من ثبت درخواست اما دیگران به من گفت که آن را غیر ممکن بود برای بازگشایی حساب کاربری من. یک دوست با تجربه ای مشابه گفت که او تبدیل به یک شبح به عنوان او می تواند دیگران صحبت کردن در مورد او را در گروه, اما او نمی تواند صحبت کنند.

ناخوشایند ترین جنبه است که من بسیاری از دوستان کسب و کار در WeChat و من باید به تکیه بر روی پلت فرم برای حفظ ارتباطات است. در آینده روح من و روح تنها می تواند زنده ماندن در خارج از دیوار. این احساس به عنوان اینکه یک تبعید که من در مورد آنچه اتفاق می افتد در داخل دیوار و می خواهید برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود با مردم در داخل دیوار.

پروفسور زو Zhangrun حساب نیز حذف شده است. بدترین است که او در حال حاضر در انفرادی. من نمی خواهم به مانند آن است. هر چند من افتخار می کنم که حساب کاربری من حذف شد به همین دلیل به عنوان آنچه رخ داده به دیگران [, که تا به حال به دادگاه تجدید نظر به صورت رایگان سخنرانی اصلاحات در رسانه های اجتماعی]. من نیز می ترسم. در داخل دیوار من تنها زندگی می کنند مثل مورچه کار خود را برای بقا بدون گفتن یک صدا.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش تاثیر ووهان coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید