QANTAS staff disinfect aircraft used for coronavirus evacuation mission from Wuhan

کوانتاس کارکنان ضد عفونی کردن هواپیما استفاده می شود برای coronavirus تخلیه ماموریت از ووهان – صفحه نه جدید استرالیا تصویری

تاثیر coronavirus COVID-19 نه تنها تشدید استرالیا وضعیت اقتصادی بلکه روابط تیره با دولت چین. محصولات و خدمات-صادرات به چین نشان داده 32.6 درصد از کل صادرات در 2018-19. تحصیل و گردشگری بخشی از خدمات بخش.

ممنوعیت بازدید کنندگان از آمدن از چین

این فرمت توسط دولت استرالیا از سفر بان کی مون در افرادی که از سرزمین اصلی چین به عمیق تر این بحران است. این ممنوعیت اعمال نمیشود شهروندان استرالیا یا مقیم دائم آن آورده ویژه پرواز از ووهان قرار داده شده اند در قرنطینه.

ممنوعیت مقدار زیادی از حمایت های محلی و رسانه های اجتماعی با وجود اثرات آن بر اقتصاد:

اما نه هر کس تحت تاثیر اقدامات دولت:

گردشگری تلاش پس از فاجعه bushfires

گردشگری در حال حاضر رنج می برند به دلیل ملی bushfires فاجعه است. بازدید کنندگان چینی ساخته شده تا حدود 15 درصد از کل گردشگران در سال 2019 صرف بیش از $AU 12 میلیارد دلار 8 میلیارد]

این پیشنهادات که این ممنوعیت برداشته شود باید به کمک گردشگری محبوب نیست با همه:

دانش آموزان چینی گیر بازگشت به خانه

این ممنوعیت نیز باعث وحشت در بخش آموزش و پرورش به عنوان 100,000 دانش آموزان چینی نیمی از 200,000 ثبت نام در استرالیا به خانه بود که آن را تحمیل شد. برآورد شده است که این $AU 37 میلیارد تومان 24.7 میلیارد] دانشگاه و آموزش بخش می تواند $AU 8 میلیارد تومان 5.4 میلیارد] آمار در نیمه اول سال 2020 است. پس از انگلستان و کانادا ندارد, ممنوعیت, ترس وجود دارد که دانش آموزان در جای دیگر با احتمال از دست دادن 30 درصد به رقبا.

یک نشانه مثبت شده است چین را به استراحت محدودیت های اینترنت به طوری که دانش آموزان می توانند مطالعه آنلاین. این یک گام بی سابقه ای به چین به شدت کنترل دسترسی به اینترنت به عنوان کشور خود تحمیل یک دیوار آتش بزرگ که سانسور تعدادی از غیر چینی سایت ها و سیستم عامل هایی مانند Facebook, یوتیوب و توییتر. دانشگاه های استرالیا شده اند قرار دادن صدها نفر از برنامه های آنلاین به طوری که دانش آموزان می توانند شروع دوره های خود را در این ماه.

چین و استرالیا روابط تحت فشار

با وجود اینکه عمده شرکای تجاری استرالیا/چین روابط دچار متعدد تنش ها در سال های اخیر است. محرومیت از چینی مخابراتی Huawei از استرالیا 5G شبکه اجرای یک نقطه درد در میان یک لیست در حال رشد از مسائل باعث اختلاف بین دو کشور است.

چین در واکنش به این ممنوعیت اندازه گیری شده است ابراز “پشیمانی” در تصمیم گیری و خواستار آن است که یک “افراطی”.

این توییت تاکید این واقعیت است که استرالیا بعید است به روی در ذهن رهبران چین در این لحظه:

نژادپرستانه واکنش های پایین زیر

در ضمن اتهام نژادپرستی مرتبط با این ویروس را به ارمغان آورد مخلوط پاسخ در رسانه های اجتماعی. سابق تبعیض نژاد کمیسر تیم Southphommasane در توافق قوی با نگرانی های مطرح شده توسط افسر ارشد پزشکی:

چینی استرالیا ارین ون هوش مصنوعی جویدن به طور منظم صحبت می کند در برابر نژادپرستی در Facebook صفحه. با این حال بسته شدن ملبورن کوسه باله رستوران باعث این درخواست:

من بیشتر نا امید در خود ما چینی/Asian استرالیایی جامعه که کاهش یافته است برای fearmongering از دولت استرالیا و تلخیص رسانه هیستری و نژاد پرستی بیش از coronavirus.
به عنوان یک کل استرالیا ناامید کننده است و باید اجازه چینی/Asian کسب و کار پایین. این ناشی از جهل و چه غلط هیستری جمعی می تواند انجام دهد. این را نمی گویم که تهدید ویروس “نیست خطرناک” است اما گفت که ما در استرالیا بیش از واکنش و به عنوان یک چینی در استرالیا احساس می کنم ما باید اجازه دهید ما کسب و کار خود را.
من قطعا ما حمایت از حفظ آسیایی/کسب و کار چینی, من پیشنهاد می کنم همه شما انجام بیش از حد!

به نظر می رسد که هر کس نمی خواهد غذای او درخواست:

نخست وزیر کوین راد مشترک دیدگاه های مختلف از اسکات موریسون دولت و مدیریت بحران در یک مصاحبه رادیویی با رسانه ملی استرالیا australian Broadcasting Corporation: “…ما شاهد تعداد بسیار کمی از عبارات اصل همبستگی و همدردی و حمایت از دولت استرالیا به مردم است.”

راد همچنین یک دیپلمات سابق و متخصص در امور, اما نمی شد دیپلماتیک در حمله پیتر داتون خانه امور وزیر: “Dutton دارای سابقه ای طولانی در… خرید و فروش با نژاد های مربوط پرسش و پاسخ با کمتر از… مناسب حساسیت.”

وی تصمیم به قرنطینه ووهان evacuees به کنترل از راه دور بازداشتگاه جزیره کریسمس به عنوان مثال نشان می دهد Dutton را برداشت مکان های مختلف “برای مردم”. نظرات خود را ملاقات آنلاین با مخالفان:

ممنوعیت سفر پسوند است برای یک هفته. آن جالب خواهد بود برای دیدن اگر دولت چین بیش از ابراز تاسف و اگر آن را تبدیل به یک هفتگی وقوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر