چین می سازد ماسک صورت به عنوان COVID-19 موج تقاضای جهانی

چین ماسک صورت خط تولید. ضبط صفحه نمایش از چین روزانه ویدیویی از طریق کاربر توییتر چین علم است.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

پس از اجرای موفق انزوای اجتماعی استراتژی برای کنترل گسترش COVID-19 چین از سر خود فعالیت های اقتصادی در ماه مارس است. به عنوان نیازمند برای ماسک صورت و دیگر محصولات پزشکی رشد می کند در سراسر جهان کارخانه های چینی در حال تبدیل خطوط مونتاژ خود را برای دیدار با تقاضا. به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر محصولات پزشکی تبدیل شده اند بیش از یک کاتالیزور برای رشد اقتصادی هستند اما همچنین در مرکز چین طرح “ماسک دیپلماسی”.

کسب و کار پررونق است

ماسک صورت هنگامی که هر دو ارزان و همه جا را تبدیل به داغ کالاها به عنوان COVID-19 نوردد در سراسر جهان است. قبل از COVID-19 شیوع یک دستگاه ماسک صورت فروخته شد و در اطراف RMB 100,000-200,000 یوان (US$14,150-28,300 دلار). در حال حاضر قیمت این ماشین بیش از سه برابر شده است. اما یک ماشین به طور متوسط حدود 100000 به 160,000 ماسک هر روز به این معنی که یک دستگاه می توانید به راحتی کسب درآمد RMB 100,000 یوان (US$14,150) در هر روز.

محبوب WeChat پست با عنوان دیوانه ماسک/پول-دستگاه چاپ: من غنی یک شبه سابق e-سیگار تاجر آقای ژو توضیح داد که کسب و کار’ حاشیه سود بالا:

用印钞机来形容,真的毫不夸张。到目前为止,哪怕熔喷布价格涨成这样,普通的口罩的成本不超过6毛钱,正常时候就3、4毛,最高峰的时候5、6毛。基本上,现货批发价是两块钱以上…

آن را نمی خواهد بیش از حد اغراق آمیز به استفاده از پول نقد دستگاه چاپ قیاس به توصیف کسب و کار. اگر چه قیمت ذوب بلود فیبر رسید, متوسط هزینه تولید عادی ماسک بیش از RMB 60 سنت (USB 10 درصد). به طور معمول آن را به فروش می رساند برای در مورد RMB 30-40 سنت و حداکثر هزینه بالا در 50-60 سنت. در حال حاضر قیمت عمده فروشی بیش از RMB 2 یوان…

در پست دیگری در گردش در Weibo ژجیانگ یک تاجر گزارش خود سود هدف برای بیش از RMB 100 میلیون یوان (حدود US$14 میلیون نفر) در ماه مارس.

هر دو ایالات متحده و اروپا باید خود را مجموعه ای از استانداردها برای محصولات پزشکی و تولید کنندگان باید به تصویب تست کیفیت و به دست آوردن اعتبار به منظور دریافت لازم مجوز صادرات و مجوز. مارتین Cun, سرمایه گذار, بررسی بازار و با اشاره به این که قدرت واقعی برای شرکت هایی است که برای به دست آوردن کیفیت صادرات اعتبار از آمریکا و اروپا:

现在生产口罩就是印钞,当然前提是拿到欧美认证可以出口。现在单单一个法国就向中国下了20亿只口罩的订单,法国6700万人,而美国和欧洲加起来超过10亿人。美欧之后还有南美,南亚,东南亚,非洲……

تولید ماسک های صورت است مانند چاپ پول, اما, البته, شما نیاز به دریافت گواهینامه از اروپا و آمریکا به منظور انجام صادرات کسب و کار. فقط فرانسه با جمعیت 67 میلیون دستور داده است تا 2 میلیارد ماسک از چین است. ترکیب جمعیت از اروپا و آمریکا پیشی 1 میلیارد…

ماسک دیپلماسی به خطر افتاده است با کیفیت پایین, ماسک

جدا از مزایای اقتصادی این رشد کسب و کار, پکن اتخاذ سیاست “ماسک دیپلماسی” برای تقویت روابط با کشورهای دیگر که در نیاز ناامید از منابع پزشکی.

اما این دیپلماسی ممکن است به عنوان موثر به عنوان برنامه ریزی شده به عنوان بسیاری از کشورهای در حال شکایت در مورد کیفیت پایین چینی محصولات پزشکی. تا کنون هلند به یاد می آورد 60 میلیون ماسک صورت و اسپانیا به یاد می آورد 58,000 نادرست سریع COVID-19 تست کیت های تولید شده در چین در ماه مارس است.

در یک مجله آنلاین آقای چن صادرات معامله گر نشان داد که 60 درصد از ماسک صورت خطوط مونتاژ در چین عامل در گرد و غبار اتاق — محیط لازم برای تولید محصولات پزشکی. او همچنین اشاره کرد که برخی از کارخانجات با مجوز صادرات در حال خرید ماسک صورت از دیگر کارخانه ها برای پاسخگویی به تقاضای بازار است.

کاربر توییتر @gan_run مشترک یک ویدیو از یک ماسک خط تولید:

این به اصطلاح نقدی دستگاه چاپ در چین است. کارگران می تواند لمس و اتاق نیست و عاری از گرد و غبار. اینها گران ماسک صورت آنها به فروش می رسد به ما ؟

در حالی که بسیاری از کشورهای ناراضی هستند و با کیفیت این محصولات پزشکی شهروندان چینی نیز شکایت که کارخانه ها در حال فروش آنها بیش از حد کوچک:

出口一个月,才102亿元,看来很多是捐赠出去的

کل ارزش صادرات فقط RMB 10.2 میلیارد یوان (1.5 میلیارد دلار) آن را به نظر می رسد که اکثر صادرات است هدیه.

我们不仅要卖,而且要高价卖给美国! ! !

ما به فروش محصول را علامت قیمت بالاتر برای U. S!

آداب و رسوم چینی گزارش دادند که بین 1 مارس تا 4 آوریل صادرات کشور شامل: 3.86 میلیارد ماسک صورت 37.5 میلیون محافظ لباس 2.4 میلیون مادون قرمز دماسنج 16,000 مجموعه از پنکه 2.84 میلیون دستگاه COVID-19 تست و 8.41 میلیون دستگاه از عینک محافظ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>