چین بازرسان گزارش از نحوه مقامات hid COVID-19 ژنوم توالی نتیجه آزمون برای 14 روز

ضبط صفحه نمایش از تلویزیون مرکزی چین گزارش در نشریه “چین مبارزه COVID-19 در سال 2020” از طریق هنگ کنگ شهروند اخبار.

چینی رسانه ها متهم شده اند بازتاب حزب کمونیست چین را تبلیغات سیاسی در درک شدت COVID-19 شیوع. آن را تنها در 20 ژانویه 2020 زمانی که پکن در نهایت بستری در وجود انسان به انسان انتقال است.

اما افزایش تعداد تایید موارد آلوده و ناگهانی خاموش کردن ووهان در 23 ژانویه احتمالا تشویق چندین سرزمین اصلی چین به روزنامه نگاران برای غلبه بر ترس از اقدامات تلافی جویانه با گزارش وضعیت واقعی بر روی زمین است.

Caixin یکی از شناخته شده ترین و اقتصادی و مالی اخبار سایت های که تا به حال در برابر فشار از چین گروه تبلیغات با آن در عمق گزارش های تحقیقی.

چند روز پس از برجسته چینی ریه دکتر زونگ اتباع را تایید مورد انتقال انسان به انسان از رمان coronavirus پخش شد در تلویزیون مرکزی چین در 20 ژانویه Caixin مصاحبه هنگ کنگ میکروبیولوژیست Guan Yi که تخمین زده می شود که مقیاس COVID-19 شیوع می تواند 10 برابر بزرگتر از سندرم حاد تنفسی (سارس) شیوع در سال 2003. اما این هشدار نادیده گرفته شد و به عنوان اکثریت رسانه ها به دنبال تبلیغات اداره آموزش برای جلوگیری از ایجاد هراس اجتماعی در چین است.

چین مانع از COVID-19 ژنوم توالی برای 14 روز

Caxin آخرین تحقیقات منتشر شده در 26 فوریه در بر داشت که حداقل 9 نمونه های جمع آوری شده از بيماران مبتلا به ویروسی غیر قابل توضیح پنومونی فرستاده شده بود به آزمایشگاه های متعدد برای تست در اوایل دسامبر 2019. پس از مصاحبه با تعدادی از پزشکان که مسئول درمان بیماران در مرحله اولیه بسیار از شیوع Caxin روزنامه نگاران به دست آمده یک لیست از آزمایشگاه بود که کمک کرد این بیمارستان برای اجرای یک تجزیه و تحلیل از این ویروس جدید است. پس از تست یک آزمایشگاه در گوانگژو دریافتند که توالی ژنوم این ویروس جدید بود 87 درصد شبیه به خفاش سارس-مانند coronavirus. آزمایشگاه مشترک نتایج با موسسه چین از پاتوژن های زیست شناسی و چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در 27 دسامبر. با این حال ملی کمیسیون بهداشت با صدور مقررات جدید منع تمام labs از به اشتراک گذاری و انتشار خود را از نتایج آزمون در اوایل ژانویه.

چین تنها اجازه انتشار از ژنوم توالی COVID-19 به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در 11 ژانویه دو هفته پس از آنها رو نگه دارید از نتیجه. Caixin گزارش انفجاری است پس از آن نشان داد که چگونه پکن تا به حال خودداری بسیار مهم بهداشت عمومی اطلاعات برای 14 روز. ژنوم توالی می تواند نه تنها کمک به تولید, تشخیص, آزمایش, اما همچنین کمک به ردیابی منشا این ویروس و جلوگیری از شیوع بیماری در آینده است.

این گزارش تحقیقی به سرعت برداشته شد آنلاین اما شهروندان باید آرشیو گزارش اینجا.

هوبئی مقامات پوشش شیوع

این اولین بار نیست Caxin بررسی پاک شد توسط تبلیغات اقتدار. در اوایل ماه فوریه یک تحقیق که سوال داده از تایید عفونت و مرگ و میر نیز سانسور. یک دکتر از تب شاخه ووهان بیمارستان گفت Caxin که از 120 بیماران مبتلا به تب آنها را دریافت و در یک روز حدود 80 از آنها ذات الریه اما تنها 5 بستری شده بودند در حالی که بقیه به حال به قرنطینه خود را در خانه. Caxin را با خبرنگاران نیز مصاحبه ده خانواده هایی که به اشتراک گذاشته شده است که بسیاری از بستگان آنها فوت کرده غیر قابل توضیح و ذات الریه قبل از تست برای COVID-19 شد یک روش استاندارد است.

یکی دیگر از سانسور تحقیقات بود مصاحبه ای با یکی از کارشناسان از طرح ملی سلامت و اقتدار که بازدید ووهان در 8 ژانویه و گزارش دو روز پس از آن شیوع بیماری تحت کنترل در حالی که رد هر گونه اثری از انسان به انسان انتقال است. این کارشناس افزود که آنها در حال بازدید از تب شعبه هفت بیمارستان بزرگ اما بدون دریافت گزارش پزشکی کارگران آلوده شدن با COVID-19. حتی اگر این تیم مشکوک که در حال حاضر وجود دارد انتقال انسان به انسان این ویروس در آنها تا به حال جمع آوری هر گونه شواهد از سفر خود را که آنها نسبت به غیر قابل اعتماد شهادت داده شده توسط مقامات بهداشت محلی و مدیران بیمارستان.

در 10 فوریه دو نفر از رهبران اصلی کمیسیون بهداشت در هوبئی رد شد از مواضع خود در پاسخ به باور عمومی که آنها را مسئول شیوع در ووهان.

در یک مصاحبه با لی Wenliang the whistleblower که درگذشت COVID-19 روز 6 فوریه Li گفت که مقامات محلی آگاه بودند از انتقال انسان به انسان به عنوان اوایل به عنوان 8 ژانویه.

جدای از اینکه در معرض سانسور Caixin این تحقیقات اغلب نشاندار شده توسط مقامات به عنوان یک شایعه. در 20 فوریه Caixin گزارش COVID-19 شیوع بیماری در سالمندان مرکز در ووهان که بنا به گزارش ها ادعا 11 زندگی می کند. هنوز اکثر موارد شمارش شدند در مرگ و میر پس از این مرگ و میر نمی شد تست شده برای COVID-19. ووهان مقامات پرچم این گزارش به عنوان یک شایعه روز بعد در محبوب چینی سایت های رسانه های اجتماعی Weibo و ادعا کرد که ووهان مدنی در امر اداره تا به حال آزمایش سالمندان در این مرکز که شناسایی 12 مورد تأیید و یک COVID-19 مرگ است. در پاسخ Caixin منتشر شده یک لیست از 19 مرگ و میر در بین 23 دسامبر تا 15 فوریه. این لیست نشان داد که حداقل 7 از آنها از ذات الریه درگذشت, 3, ناشناخته, عفونت ویروسی, 2 مرگ ناگهانی و 7 نارسایی قلبی است.

به عنوان از 1 مارس تعداد کل تایید COVID-19 عفونت در چین است 79,971 و مرگ و میر است 2,873. در حالی که این رقم هنوز هم بزرگ شماره جدید تایید شده برای کاهش بیش از یک هفته و چینی تبلیغ سازمان در حال حاضر به انتشار یک کتاب با عنوان مقابله با چین COVID-19 در سال 2020 (大國戰疫 2020)به جلال دولت دستاورد در دست زدن به COVID-19. این یک شاخص است که کنترل بخش رسانه ممکن است سخت تر دوباره به دستکاری جریان اطلاعات در مورد COVID-19.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>