کودکان کشته شده در آیداهو: چه چاد Daybell گفت همسر خود را در مورد حیاط خلوت دفن

روز پس از 17 سال Tylee Ryan گذشته دیده می شد, عموی او صرف دو ساعت در چاد Daybell حیاط خلوت — و Daybell همسرش گفت: او تا به حال به خاک سپرده شد یک راکون وجود دارد با توجه به اسناد و مدارک مربوط به دو فرزند مرده را در روستایی آیداهو اموال.

لری Vallow Daybell چارلز Daybell; 2020 رزرو لیوان. (Madison County Sheriff دفتر)

به سختی یک ماه بعد Daybell همسر مرده پیدا شد. او سپس ازدواج لری Vallow از این کودکان گم شده است.

Daybell, 51, و Vallow, 46, چهره اتهامات مربوط به ناپدید شدن از Tylee و 7 ساله برادر JJ Vallow. آنها شده اند به اتهام قتل و باعث مرگ و میر شده است نشان داد.

احتمالی-علت استشهاد به دست آمده توسط شرق آیداهو اخبار جزئیات چگونه مقامات استفاده درخواستهای از تلفن همراه از لری Vallow برادر در جستجو برای باقی مانده از کودکان است.

در سپتامبر 8, کودکان رفت به پارک ملی یلوستون با مادر و برادر الکس کاکس. این آخرین بار بود Tylee دیده می شد ،

پس از بازگشت خود به آیداهو تلفن محل نشان می دهد که کاکس در خواهر خود را آپارتمان سه بار با دیدار نهایی ابتدا در 2:42 صبح در تاریخ 9 سپتامبر.

تلفن پس از آن نشان می دهد تا در Daybell حیاط خلوت در 9:21 صبح ثبت تلفن وجود دارد برای بیش از دو ساعت به جز یک بار آن درخواستهای در یک شهر پنج دقیقه دور دادگاه سند می گوید.

چهارده دقیقه پس از کاکس تلفن, آخرین ثبت در حیاط خلوت Daybell متون خود را پس از آن همسر تامی Daybell. “خوب من جالب صبح,” او می گوید و می رود می گویند او یک راکون است که صبح و دفن آن در حیوان خانگی خود را گورستان.

محقق اشاره می کند که گورستان حیوان خانگی است که در منطقه Daybell اموال که در آن کاکس تلفن شده است. این affiavit همچنین اشاره می کند که راکون معمولا شبانه.

که بازدید از یکی از چهار بار در ماه سپتامبر هنگامی که کاکس در Daybell خانه. گذشته بود و در 23 سپتامبر روز پس از JJ Vallow گذشته دیده می شد.

استشهاد همچنین با اشاره مکالمات لری Vallow تا به حال با یک دوست بود که در بازدید از, در روز قبل از JJ رفت و گم شده است.

دوستان گفته مقامات که Vallow گفت: JJ یک زامبی — و که او تا به حال گفت: همان چیزی که از او گم شده است.

Vallow گفت: دوست که او و Daybell بودند در یک کلیسا بود که برای رهبری جهان در پایان روز. “آنها همچنین اعلام کرد ماموریت خود را به خلاص شدن از شر جهان از زامبی ها” در این سند ،

مقامات انجام یک چک رفاه در JJ در نزدیکی پایان ماه نوامبر به درخواست بستگان خود را. که در آن نقطه Daybell و Vallow ازدواج کرده بود حدود سه هفته است. Vallow گفت: ماموران که جی جی بود که با اعضای خانواده در آریزونا.

داستان های مرتبط: جدول زمانی حوادث در Daybell-Vallow مورد

پس از کشف داستان او شد درست نیست پلیس بازگشت و روز بعد به خدمت یک حکم جستجو. زن و شوهر رفته بود.

آنها در بر داشت در ماه ژانویه در هاوایی است. لری Vallow دستگیر شد و در ماه فوریه پس از عدم تطابق با یک قاضی برای فاش کردن محل نگهداری کودکان است. چاد Vallow دستگیر شد این ماه پس از کشف باقی مانده است.

علاوه بر کودکان و Daybell همسر اول, دو, دیگر احزاب اصلی در مورد فوت کرده اند.

Vallow را از شوهر جدا چارلز بود به ضرب گلوله در ماه جولای توسط Alex Cox, که گفت که این دفاع از خود.

Cox خود را در ماه دسامبر درگذشت. علت این است که مشکوک است که یک لخته خون در ریه است.

مقامات در ابتدا گفت: Tammy Daybell مرگ در اکتبر. 19 شد و در نتیجه علل طبیعی. پس از آن بدن او شده است که برای تحقیقات بیشتر است.

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>