کودک جدید در میان موارد مثبت COVID-19 در داکوتای شمالی; مجموع افزایش به 58

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه, مارس 26 که دولت 58 تایید موارد COVID-19 از 45 روز چهارشنبه.

“این است که ما بزرگترین افزایش در عین حال” او گفت و اشاره کرد که 11 نفر بستری شده اند با این بیماری در داکوتای شمالی.

یکی از موارد جدید بود و یک کودک در مک اینتاش شهرستان با توجه به داکوتای شمالی وزارت بهداشت. در مارس 18, دولت را تایید کرد این ویروس در شهرستان مورتون دختر سن 10-19.

بورگوم گفت: فرض بر این است که تعداد موارد مثبت خود ادامه خواهد داد به افزایش دولت در روزهای آینده.

“این مهم نیست که آیا یا نه وجود دارد صفر مثبت گزارش شده در شهرستان” فرماندار گفت. “در پایان هفته ما فرض می کنیم با نرخ گسترش است که ما باید موارد مثبت در هر شهرستان.”

بورگوم گفت: یکی از نگرانی های است که به اندازه کافی لوازم پزشکی, اما وعده داده شده دولت است “کار در سراسر ساعت” برای دیدار با این چالش است.

تا کنون 2,261 افراد آزمایش شده اند در داکوتای شمالی; 2,203 دفاع کرد گرفته شد آزمون باید دوباره منفی.

بورگوم موضوع نیست یک فرمان اجرایی در روز پنج شنبه گفت که وجود خواهد داشت تغییرات به انتخابات و مالیات براده دومی که با تاخیر تا 15 جولای تا “بدون هر گونه ترس از مجازات” با توجه به مالیات کمیسر Ryan Rauschenberger.

در میان این تغییرات برای انتخابات دولت است waiving نیاز به حداقل یک رای گیری فیزیکی در محل اولیه انتخابات در شهرستان است که با استفاده از پست الکترونیکی آراء هر چند او گفت: استان ها باید توانایی انتخاب کردن.

او همچنین گفت: نرخ بیکاری در دولت ادامه خواهد داد به افزایش است, تنها با تحت 14,000 بیمه و بهره مندی ادعای ثبت در نه روز.

بورگوم همچنین در مورد دستورالعمل عامل برای ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در طول همه گیر و گفت: تلاش می شود که ساخته شده برای محافظت از ارائه دهندگان مراقبت از کودکان تا کسب و کار خود را نه تنها تابعی اما در حال حاضر نیز پس از همه گیر.

یک پسر از مک اینتاش شهرستان ذکر شده بود در میان کسانی که آلوده با توجه به بخش بهداشت و درمان. کودک بین سنین 0-9. از دیگر موارد جدید شامل پنج از Burleigh شهرستان از سه Stark County دو از Cass County, و هر یک از مکینتاش ، مک هنری و بخش شهرستانهای استان است.

این McHenry County مورد بود و در نتیجه جامعه گسترش با توجه به بخش بهداشت و درمان. در بسیاری از موارد تا کنون آمده اند از Burleigh و مورتون شهرستانهای استان است.

روز چهارشنبه مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz صدور یک فرمان است که ساکنان پناهگاه در محل ابتدا در 11:59 بعد از ظهر, جمعه, مارس 27.

در حال حاضر وجود دارد هیچ پناهگاه در محل سفارش برای داکوتای شمالی ساکنان.

پیش از آن در روز ستوان فرماندار تگزاس برنت سانفورد گفت هیچ برنامه ای برای بلافاصله موضوع به یک پناهگاه در محل سفارش برای داکوتای شمالی ساکنان هر چند که ممکن است با تغییر وضعیت می یابد.

سنفورد این اظهارات را به آدرس نگرانی از اهالی داکوتای شمالی واقع در بخش شرقی وزارت امور خارجه — که در آن بسیاری از کار در مینه سوتا و بدانم چه اتفاقی می افتد به آنها را باید سفارش داده شود. او این سخنان را از طریق تماس تلفنی به یک جمع نزدیک به 1000 نفر از اعضای بیشتر داکوتای شمالی اتاق بازرگانی است.

“من می توانم به شما بگویم که نه این جهت است که ما در حال رهبری امروز” سنفورد گفت. “ما احساس می کنیم که این محدودیت در حال حرکت در اطراف و محدودیت در فضاهای عمومی است که اتفاق افتاده است, به, تاریخ, که در آن ما می خواهیم به امروز پس امیدوارم که پاسخ این سوال است.”

سنفورد گفت: داکوتای شمالی ساکنان و کسب و کار خود تنظیم وضعیت با تمرین های اجتماعی فاصله و “درست آنفولانزا رسوم.”

“این ها چیزهایی هستند که ما در حال انجام به عنوان اهالی داکوتای شمالی و ما احساس می کنیم که واقعا محدود کردن جامعه گسترش” سنفورد گفت. “ما در حال انجام یک کار خوب که ما می خواهیم به ادامه رو به جلو با این جهت است.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>