Chesapeake سیستم بدست می آورد StorExcel

محترم رسانه فناوری رهبران ترکیب نیروهای خود را برای تبدیل شدن به ملی نیروگاه در End-to-End مدیریت دارایی و گردش کار طراحی

Chesapeake سیستم به دست آورد StorExcel, برتر, سیستم جامع خدمت Rocky Mountain منطقه و دولت فدرال ایالات متحده و موثر امروز. کسب می پیوندد متقابل قوت اعتماد رسانه ارائه دهندگان تکنولوژی گسترش توانایی خود را به ارائه کلید در دست مدیریت دارایی و راه حل های پشتیبانی. ترکیبی از شرکت گسترش Chesapeake سیستم خدمات در رسانه ها و سرگرمی و دولت بازار.

اتحادیه ادغام StorExcel اعضای تیم از پایگاه های خود در کلرادو و ویرجینیا با موجود Chesapeake تیم (واقع در بالتیمور, New York, Los Angeles, DC-مترو) تقویت صلاحیتهای هسته و خدمات ارائه شده است. این دو شرکت غرور خود را در حال مشورتی در طبیعت و افزودن ارزش به بسیار پیچیده فرایند تصمیم گیری درگیر با مدیریت دارایی ها و رسانه های گردش کار طراحی و پیاده سازی.

“چساپیک سیستم و StorExcel های قابل توجهی هم افزایی است که این کسب یک برد-برد برای هر دو شرکت و از همه مهمتر خواهد شد درایو ارزش به همکاران و مشتریان ما.” گفت: Jason Paquin, مدیر عامل شرکت چساپیک سیستم. “StorExcel به ارمغان می آورد و قوی منطقه ای حضور در بازار به برابر در چساپیک و بر اساس خدمات ما به بخش دولتی است.”

StorExcel تاسیس شد در دنور, کلرادو در سال 2013 توسط Lance Hukill, همراه با تیم هسته ای فروش و کارشناسان فنی. استقبال رسانه های دیجیتال و فناوری از آغاز به کار این شرکت رشد کرده است به یک رهبر صنعت در رسانه ها مدیریت دارایی و ذخیره سازی پلت فرم یکپارچه برای پست تولید, پخش, ورزشی, کلیساها و دولت ایالات متحده.

Hukill که در حال حاضر به عنوان معاونت فروش برای Chesapeake اشاره می کند که در ترکیب نهاد کامل همکاری برای گسترش و مقیاس معتبر تخصص هر دو سازمان است. “این خرید را فراهم می کند یک فرصت بزرگ برای ما به دسترسی جدید عمودی و جغرافیایی بازارهای جدید محصولات و دفاتر جدید در حالی که حفظ هسته ای ما با نام تجاری فرهنگ است که مشتریان ما می دانیم و عشق است.”

“با هم تقویت می کنیم همه متقابل عملکرد تیم ما از فروش به راه حل های معماری و همچنین پشتیبانی و خدمات تحویل” به این نتیجه رسیدند Paquin. “این هیجان انگیز رشد گام برای Chesapeake سیستم به خصوص که ما حرکت های جدید در آینده برای مشتریان ما چه کسانی هستند pivoting به جای یک برای همیشه لطفا برای-تغییر محیط کسب و کار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>