توسط Ohline H. Cogdill | آسوشیتد پرس

هدر چاوز را برای اولین بار آغاز می شود و با مواد منفجره ابتدا که به سرعت spirals به تنش درام خانوادگی است که محور در شمار باور تبدیل می شود. “هیچ بد عمل” زندگی می کند تا نام خود را به عنوان دامپزشک Cassie لارکین در تلاش برای کشف کردن که چگونه خود را آرام و به خوبی سازمان یافته زندگی است که پر از کارهای خوب می تواند از کنترل خارج شود تا به سرعت.

در راه بازگشت به خانه بعد از یک روز طولانی Cassie لکه های یک مرد, حمله به یک زن جوان در کنار جاده. او متوقف می شود به برای کمک تماس بگیرید اما در مقابل مشاوره 911 اعزام او به خارج از ماشین به سعی کنید برای کمک به. حتی کسی درک نمی کند که چرا او نمی ماند در ماشین اما او احمقانه اقدامات گوش دادن به به زمانی که او کمی بی پروا. مرد در او تهدید خود را با گفتن در مورد زن او تعرض “اجازه دهید او می میرند و من به شما اجازه شما زندگی می کنند.” او سپس دزد ون است که همه او را شناسایی و آدرس و عکس از خانواده اش ، آن را نمی طولانی برای پلیس برای شناسایی مقصر — کارور شیرین — هر چند نمی تواند آنها را پیدا کنید او را.

“هیچ بد عمل” توسط هدر چاوز.

آن شب Cassie, شوهر, سام از بین می رود خود را ترک 6-year-old daughter آدری در خیابان در حالی که آنها فوت و فن یا درمان. Cassie اذعان می کند که سام است که بیشتر پدر و مادر مسئول و رها کردن خود است تا از شخصیت او مطمئن است که کارور است او را دنبال می کردن. اما کارآگاه پلیس Ray ریکو مظنون است که کسی یا 15 ساله, پسر لئو بودند سام ناپدید شدن است.

تند قطعه “هیچ بد عمل” حرکت با واقع بینانه تاب به عنوان کسی ثابت می شود معتبر sleuth قصد صرفه جویی خانواده اش و تلاش برای پیدا کردن که چرا او شده و هدفمند توسط کارور. مورد طول می کشد و کسی از او راحت خانه حومه شهری به مناطق روستایی بیشتر از سونوما در کالیفرنیا شراب کشور است. او بررسی خواهد شد کشف برخی از اخلال سابقه خانوادگی. چاوز یک استعداد برای شخصیت های است که می درخشد در “هیچ بد عمل” را به عنوان او را پر می کند رمان او با ناقص معتبر افرادی که رفتار طبیعی است.

“هیچ بد عمل” است و مطمئن باشید اولین.


“هیچ بد عمل”

توسط هدر چاوز

ویلیام مارو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de