منشور ارتباطات مجموعه برای توزیع HBO حداکثر


زمان HBO subs دریافت خواهد شد سرویس های جدید بدون هیچ هزینه اضافی

AT&T را WarnerMedia واحد گفت: آن را به چند سال قرارداد توزیع به ارمغان بیاورد جدید HBO حداکثر جریان خدمات به منشور مشترکین زمانی که آن را راه اندازی در مه.

همه از منشور فعلی HBO مشترکان به طور خودکار دسترسی به HBO حداکثر برای بدون هیچ هزینه اضافی.

دیگر منشور مشترکین و مشتریان جدید خواهد بود قادر به خرید HBO حداکثر به طور مستقیم از منشور.

مرتبط با: شلوغ جریان بازار برای ورودی های جدید: گزارش

“ما مشتاق به ارائه طیف مشتریان با این شدت پیش بینی HBO ارائه حداکثر زمانی که این باعث می شود که اولین آن در ماه آینده گفت:” تام Montemagno منشور اجرایی و معاونت برنامه نویسی کسب. “این حق بیمه جدید جریان تجربه خواهد بود علاوه بر خوش آمدید به طیف مشترکین; ما ارائه خواهد شد HBO حداکثر در بسیاری از سیستم عامل برای خرید با ما ویدئو های پهن باند تلفن همراه و مشتریان به طور یکسان.”

به عنوان شرکت های رسانه ای راه اندازی جریان محصولات است که تهدید به خود را تکه تکه کابل موجود و شبکه های پخش آنها تا به حال برای اطمینان بخشیدن به توزیع کنندگان خود را به طوری که آنها همچنان به انجام فعلی خود را در شبکه های.

توزیع کنندگان همچنین می خواهید قادر به ایجاد این خدمات جدید در دسترس را به مشتریان خود در سفارش به ساقه جزر و مد از طناب برش به عنوان مشاهده تغییرات به جریان.

شرایط مالی این قرارداد اعلام نشده است.

“منشور بوده است دیرین توزیع کننده از شبکه های ما و بر روی تقاضا محتوا و یک شریک ارزشمند برای شرکت ما” گفت: غنی وارن رئيس جمهور از WarnerMedia توزیع. “ما مشتاقانه منتظر به کار با هم به ارمغان بیاورد HBO حداکثر به طیف مشترکین زمانی که عرضه محصول در ماه آینده است.”

علاوه بر محتوا از HBO HBO حداکثر باید محتوا از WarnerMedia ترنر شبکه و برادران وارنر کتابخانه پلاس با مجوز مواد و اصلی برنامه نویسی است.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>