شارژر QB رودخانه های بخش راه پس از 16 فصل

حق رای دادن را همه وقت رهبر در برد عبور متری و زمین عبور می کند را تبدیل به یک عامل رایگان در سن 38.

“من مطمئن هستم که آنچه که در آینده نگه می دارد اما خانواده من و من نگاه به جلو به دیدن آنچه خدا برنامه ریزی شده است برای ما بعد” رودخانه گفت: در بیانیه منتشر شده توسط این تیم است.

هشت-time Pro کاسه, انتخاب, رودخانه آغاز شده و تمام 16 بازی برای 14 فصل متوالی برای 5-11 شارژر در سال 2019. او به اتمام 66.0% از خود عبور برای 4,615 متری با 23 touchdowns و 21 interceptions.

Tyrod تیلور نه سال طرفدار و تازه کار Easton چوب از داکوتای شمالی کشور به عنوان پشتیبان گیری به رودخانه در فصل گذشته.

“پس از قدم یک بیت از فصل گذشته ما دوباره با فیلیپ و نمایندگان او به نگاه چگونه 2019 انجام ارزیابی ما اهداف آینده و ارزیابی وضعیت فعلی فهرست و ببینید اگر وجود دارد یک مسیر رو به جلو ساخته شده است که حس برای هر دو طرف گفت:” مدیر کل تام Telesco. “همانطور که ما صحبت از طریق سناریوهای مختلف آن آشکار شد که این امر می تواند بهترین برای فیلیپ و شارژر به نوبه خود صفحه در مورد آنچه واقعا قابل توجه اجرا شود.”

Telesco گفت: این تصمیم در حال حاضر به رودخانه ها و شارژر زمان بیشتری برای آماده سازی قبل از شروع آژانس رایگان در مارس 18.

“من قبلا گفته ام که فیلیپ هنوز هم می تواند رقابت در بالا-استارت سطح و در یک دنیای کامل, شماره 17 خود را کارفرمایی برای همیشه” Telesco گفت. “بدیهی است که ما در زندگی در یک جهان ناقص که در آن تنها ثابت تغییر است. من فکر می کنم فیلیپ فوق العاده ای از چشم انداز هر دو وقتی که می آید به فوتبال و هنگامی که آن را به زندگی می آید, کمک به من قرض بدهید وضوح به وضعیت بسیار پیچیده.”

رودخانه ها وارد یک 123-101 ثبت رسیده و برگشتی شش بار با شارژر از جمله 12-4 نجومی در سال 2018 اما او تنها به این بازی مسابقات قهرمانی آسیا یک بار (فصل 2007) و هرگز در زمان این تیم به سوپر باول.

او مجموعه ای تیم سوابق برای تکمیل (4,908) عبور تلاش (7,591) عبور متری (59,271) و عبور touchdowns (397). او نیاز به سه touchdown عبور می کند به تبدیل شدن به ششمین بازیکن در NFL تاریخ با 400 و نیازهای 729 متری برای تبدیل شدن به ششم با 60000.

“من بسیار سپاسگزار به Spanos خانواده و شارژر سازمان برای آخرین بار 16 سال گفت: رودخانه. “در هر چیزی که شما انجام آن را به مردم شما آن را انجام دهد که آن را خاص است. وجود دارد بسیاری از روابط و خاطرات با مربیان و کارکنان پشتیبانی و تیمی که برای همیشه آخرین و برای که من خیلی خدا را شکر.

“من هرگز در زمان داده شده این فرصت را برای رهبری این تیم را در این زمینه برای 235 بازی. ما تا به حال بسیاری از لحظات بزرگ ابتدا در سن دیگو و سپس در پایان در LA. من آرزو می کنم من هم تیمی ها و مربیان چیزی جز بهترین حرکت رو به جلو است.”

رودخانه شد پیش نویس توسط New York Giants با شماره 4 انتخاب در سال 2004 و پس از آن معامله به شارژر برای Eli Manning, شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید. منینگ اعلام بازنشستگی خود را در ماه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید