تغییر به نور روز صرفه جویی در زمان — یک دلخوری بزرگ برای بسیاری از مردم ممکن است در راه خود را به عنوان نمایندگان مجلس با استناد به بهداشت عمومی به عنوان یک دلیل نخست به خندق دو سالانه clock-بازنشانی مراسم.

تغییر زمان به خصوص در بهار به متهم شده است که افزایش حملات قلبی و تصادفات به عنوان مردم تنظیم به طور موقت خواب کسری. اما به عنوان قانونگذاران در سراسر کشور در نظر گرفتن صورتحساب برای پایان دادن به ساعت تغییر یک سوال بزرگ بافندگی پیش از این سال را به 8 مارس را تغییر دهید: کدام بهتر است, تابستان ساعت یا استاندارد ؟

وجود دارد برخی از نظرات قوی آن معلوم است. و آنها تقسیم با دانشمندان و سیاستمداران در تضاد است.

خرده فروشان اتاق بازرگانی و صنایع تفریحی در طول تاریخ می خواستم آفتابی شب که اجازه می دهد زمان بیشتری را به فروشگاه و بازی.

محققان در انسان ریتم های بیولوژیکی پایین آمده مستقیما در کنار استاندارد زمستان ساعت به عنوان “خدا در زمان” توسط کشاورزان عصبانی که در اعتراض به نور روز صرفه جویی در زمان هنگامی که آن را برای اولین بار به طور گسترده ای به تصویب رسید و در طول جنگ جهانی اول

چه در سوال است که ساعت تعویض منفور است. برخی از 71 درصد از مردم می خواهید برای جلوگیری از سرچشمه به جلو و عقب افتادن با توجه به 2019 آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش و نظرسنجی.

سیاستمداران باید واکنش نشان داد درآمده است. بیش از 200 دولت لوایح واصل شده اند پس از 2015 به یا نگه داشتن ساعت تابستانی یا رفتن به دائم استاندارد زمان با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی.

اقدامات گرفتن بیشترین کشش در حال حاضر به صورت دائمی نور روز صرفه جویی در زمان است که باعث می شود بیشتر به خورشید در دسترس برای پس از کار و فعالیت. در سال 2018 فلوریدا به تصویب یک لایحه و رای دهندگان کالیفرنیا حمایت یک رای گیری اقدام به انجام این کار. مین, دلاور, تنسی, اورگان و واشنگتن پیوست و در سال 2019 عبور دائمی نور روز صرفه جویی در صورتحساب است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حتی مکالمه پیوست در ماه مارس گذشته به tweeting: “ساخت نور روز صرفه جویی در زمان دائمی است O. K. با من!”

اما هیچ کدام از این تلاش ها می تواند به واقعیت تبدیل بدون برکت کنگره است. متحده همواره قادر به انتخاب کردن از تابستان ساعت و اتخاذ استاندارد زمان به طور دائم به عنوان آریزونا و هاوایی انجام داده اند. اما در نور روز نیمروز صرفه جویی در زمان در طول سال است که داستان دیگری است.

هنوز اسکات یاتس که #قفل ساعت سایت تبدیل به یک منبع برای قانونگذاران فشار برای تغییر معتقد است که این سال خواهد بود یکی دیگر از بزرگ سال است. یاتس است به خصوص تشویق نگرش او را دیدم از قانونگذاران ایالتی در ماه اوت زمانی که او ارائه شده در این موضوع در قانون’ ملی سالانه اجلاس در Nashville, Tennessee.

“من در دادگاه دلقک و نبود سرگرمی” او گفت:. “آن را مانند, ‘چه راه های عملی ما می توانیم این چیزی که منتقل می شود؟'”

یاتس, 54, فناوری, راه اندازی, مدیر عامل شرکت مستقر در دنور ترویج شده است برای پایان دادن به ساعت تعویض به مدت شش سال. او را انتخاب نمی جانبی. این تعویض خود را که او می خواهد برای پایان دادن به. در ابتدا آن را فقط در مورد grogginess و دلخوری از بودن برنامه است. اما پس از آن او شروع به دیدن مطالعات علمی نشان داد که تغییرات انجام شد واقعی آسیب برساند.

یک مطالعه در آلمان از کالبد شکافی از سال 2006 تا 2015 به عنوان مثال معنیداری را نشان داد سربازان ارتش فقط پس از بهار سوئیچ در مرگ و میر ناشی از بیماری قلبی و تصادفات رانندگي و خودکشی. محققان همچنین با اشاره قابل توجهی افزایش خطر ابتلا به حملات قلبی و سکته مغزی است.

سه اقدامات در حال بررسی در کنگره اجازه می دهد متحده به نور روز صرفه جویی در زمان و دائمی است. اما در این میان قانونگذاران ایالتی که می خواهند اضافی شب نور خورشید در حال آماده شدن قطعنامه ها و لوایح که برخی از آنها می تواند توسط کنگره تایید و تصویب نور روز زمان در اطراف متحده است.

ایلینوی در مجلس سنا تصویب چنین لایحه و کانزاس است و با توجه به یک بعد از یک لایحه برای پایان دادن به نور روز صرفه جویی در زمان مرگ وجود دارد سال گذشته است. یوتا تصویب قطعنامه ای در حمایت از کنگره لایحه در سال گذشته و دولت تشکر. ری Ward, جمهوری پزشک خانواده از ومهربان است فرمان اخیرا به تصویب مجلس سنا امور خارجه دائمی daylight لایحه از طریق خانه.

“انسان clock ساخته شده بود و نه برای پرش به عقب و جلو. به همین دلیل ما jet lag” گفت: بخش بود که یک شرکت مجری با یاتس در NCSL نشست. “این بسیار آسان به نشان می دهد که اگر شما دست کشیدن مردم از یک ساعت از خواب وجود دارد یک دست انداز به طور موقت در همه چیز بد است که اتفاق خواهد افتاد.”

تلاش شده است به خصوص قوی در کالیفرنیا که در آن 60 درصد از رای دهندگان به تصویب یک رای گیری موضوع به صورت دائمی در زمان نور روز در سال 2018 است. یک لایحه در حال بررسی در دولت و مجلس است.

همه از این آلارم دانشمندان که به مطالعه انسان ریتم های بیولوژیکی است.

محققان در ایالات متحده آمریکا و اتحادیه اروپا گرفته شده در موقعیت قوی در مورد دائمی تابستان ساعت. جامعه پژوهش در ریتم های بیولوژیکی پست مخالفت خود را برجسته در بالای وب سایت خود را.

Messing با بدن ارتباط به خورشید می تواند تاثیر منفی نه تنها خواب بلکه عملکرد قلب و وزن و خطر ابتلا به سرطان اعضای نوشت. با توجه به اغلب-به نقل از بررسی های مختلف سلامت در همان زمان مناطق هر 20 دقیقه بعد از طلوع آفتاب مکاتبه به افزایش در برخی سرطان ها توسط 4 درصد به 12 درصد.

“باور کنید یا نه داشتن نور در صبح و در واقع نه تنها باعث می شود شما احساس می کنید بیشتر هشدار اما کمک می کند تا شما به رختخواب بروید و در زمان مناسب در شب,” دکتر گفت: بث Malow مدیر از خواب بخش Vanderbilt University School of Medicine. Malow دیده می شود مقدار زیادی از شواهد به که در خواب درمانگاه. والدین کودکان مبتلا به اوتیسم به خصوص سخت تنظیم زمان به زمان تغییر دهید, او گفت:.

جی نخود مستقل مهندس نرم افزار در سان فرانسیسکو ناراضی بود به اندازه کافی در مورد کالیفرنیا پیشنهاد دائمی daylight زمان که او شروع به صرفه جویی در زمان استاندارد وب سایت برای ترویج سلامت استدلال برای نگه داشتن آن دائمی است. او گفت که او فکر نمی کند که جامعه علمی است که شنیده می شود.

“اساسا آن را مانند علم انکار” او گفت:. “این عجیب و غریب به من که سیاستمداران نیست شنوایی کارشناسان بر این است.”

نخود 41 و یک کار شناس درک انسان نیاز به خورشید به طور مستقیم سربار در ظهر. “این فوق العاده اتصال به واقعیت است که متاسفانه از دست داده است و در بسیاری از, مردم,” او گفت:. نور روز صرفه جویی در زمان “فاصله ما از جهان طبیعی است.”

حداقل قانونگذاران باید به در نظر گرفتن تاریخچه, او گفت:. نور روز صرفه جویی در زمان در اصل یک طرح صرفه جویی انرژی در طول دو جنگ جهانی اما نه به اندازه کافی محبوب به طور یکنواخت در آغوش گرفت پس از این درگیری شد. در سال 1974 دولت فدرال تصمیم گرفت تا آن را به طور موقت در طول سال به عنوان یک راه برای مقابله با بحران انرژی (اگر چه انرژی صرفه جویی شد و بعدا مشخص شود underwhelming).

محبوبیت خود را به سقوط کردن یک صخره پس از زمستان زمانی که مردم کشف خورشید نمی رود تا ساعت 8 صبح و یا بعد از آن و پدر و مادر نگران برای ایمنی از بچه ها انتظار در تاریکی برای اتوبوس مدرسه.

نخود می یابد آن را خسته کننده است که این حرکت در حال حاضر به صورت دائمی تابستان ساعت — یک واقعیت او نسبت به دلبستگی عاطفی با تابستان است. “این شرم آور است که هر نسل ما باید دوباره این موضوع,” او گفت:.

AP-NORC نظرسنجی یافت 40 ٪ از پاسخ دهندگان خود را از حمایت دائمی استاندارد زمان با 31% امید بستن به صورت دائمی نور روز صرفه جویی در زمان.

بخش گفت: مردم باید بدست راحت با نور روز صرفه جویی در زمان و پس از آن مدت بوده است در طول هشت ماه توسط افزونهها در سال 1986 و 2007. (قبل از سال 1986 نور روز صرفه جویی در زمان شش ماه به طول انجامید.)

“بنابراین در حال حاضر واقعا بیشتر از سال ما در تابستان برنامه و مردم به آن استفاده می شود و آنها آن را دوست دارم” او گفت:. “که باعث می شود آنها را بیشتر آزرده هنگامی که ما تغییر و بازگشت به زمستان روم.”

در هر صورت تغییر ساعت یک مسئله نادر است که در آن نمی حزبی بخش گفت. “اگر دولت نمی تواند پاسخ به مردم زمانی که آنها می خواهند چیزی را و آن را حتی یک مسئله حزبی که فقط غمگین تفسیر,” او گفت:. “ما نمی توانیم لطفا رفع چیزی که معنی ندارد دیگر؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de