صدراعظم را مشاهده ستون: UWS را “کوچک اما توانا’ هویت می درخشد در صورت همه گیر

وجود دارد coasters غلتکی از احساسات به عنوان سفر ادامه دارد. گاهی اوقات وجود یک حس قریب از غم و اندوه و از دست دادن. گاهی اوقات وجود دارد خوب شگفتی های غیر منتظره.

یک انعکاس سریع, سفر به دانشگاه در یک محل امن برای من الهام بخش است — که چیزی بسیار وحشتناک به ارمغان آورد در مورد بهترین در مردم است. من اغلب می گویند ما کوچک اما توانا و دانشگاه و شاید هرگز آن را نشان داد به وضوح بیشتر از اکنون. من شده اند فوق العاده تحت تاثیر قرار گرفته و سپاسگزار چگونه ما اعضای هیات علمی و کارکنان پاسخ داده اند و با تعهد و انعطاف پذیری و کوچک و بزرگ اعمال محبت.

سه اصل — تعهد به ایمنی ارتباط و پیوستگی برای کارکنان و دانش آموزان — هدایت اعمال ما. یک تیم از UWS مدیران کارکنان و اعضای هیات علمی بلافاصله رفت و به عمل در اولین نشانه خطر است. ما emergency response team مشورت با محلی و ایالتی و ملی سازمان; بررسی می شود اغلب با شرکای اجتماعی; نظارت به روز رسانی و اخبار; و به سرعت ساخته شده متعدد حرکت می کند برای کمک به حفاظت از جامعه دانشگاه. با تعداد زیادی از تغییرات و مقادیر زیادی از اطلاعات برای برقراری ارتباط دانشگاه با ایجاد یک COVID-19 وب سایت به روز شده است چند بار در روز به ارائه تا به روز اطلاعات و منابع است.

اعضای هیات علمی و کارکنان رفته بالا و فراتر از آن به انجام آنچه مورد نیاز است برای اطمینان از دانش آموزان ما امن هستند و پشتیبانی می کند و در ادامه برای دریافت آموزش با کیفیت آنها آمده ام تا به انتظار از UW-برتر است.

یک اولویت انتقال صدها نفر در محوطه دانشگاه بهار-ترم دوره های آنلاین — در دو هفته — یک وظیفه مهم اما خوشبختانه یکی که درو در تخصص ما است. جهان ما-کلاس مدرسان سرعت اقتباس, آموزش کلاس های خود را از جدول اتاق ناهار خوری و زیرزمین و حتی یک گلخانه.

آن را از اهمیت زیادی را در دانشگاه منابع آنلاین در دسترس برای ارائه به دانش آموزان بدون توجه به جایی که آنها بودند. جیم دان هیل کتابخانه, تدریس خصوصی و حرفه ای, خدمات, در میان بسیاری از خدمات دیگر به سرعت انتقال به جایگزین تحویل حالت است.

تماس با ساخته شده و هر دانشجو و با شرکای اجتماعی. در پایان فقط در یک ماده از روز UW-برتر فیزیکی دانشگاه رفت و از یک مرکز شلوغ دانشجویی فعالیت به یکی از نگرانکننده آرام.

تایید موارد COVID-19 ادامه خواهد داد به افزایش است. ما نمی دانیم که چه مدت این عادی ادامه خواهد داد. یکی از چیزهایی که من می دانم که فراتر از شک است که UW-برتر باقی خواهد ماند متعهد به کمک به دانش آموزان ما رسیدن به خود آموزش و پرورش و اهداف شغلی و مراقبت از یکدیگر. شاید هیچ چیز می گوید: آن بهتر از پیام های جدید را ما قرار داده ایم تا در پورت دوقلو است که می گویند “ما هم ایستاده (حتی با اجتماعی فاصله).”

ما در حال افتخار به بخشی از این جامعه و سپاسگزار برای حمایت قاطع. ما ادامه خواهد داد به اینجا برای ما دانشجویان دانشگاه و اعضای جامعه در طول این همه گیر و پس از آن. ما ایستاده همراه با هر یک از شما ادامه خواهد داد به انجام همه چیز ما می توانیم به یک منبع امید و ثبات و فرصت را از طریق این زمان را تغییر دهید.

رنه Wachter است معاونت در دانشگاه ویسکانسین-برتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>