اتاق رئیس جمهور ستون: نگاه محلی برای اولین بار برای کمک به تقویت دلوت-منطقه کسب و کار

قبل از ما خرید بعدی این است که زمان ایده آل برای هر یک از ما برای اندیشیدن به اهمیت خرید محصولات و خدمات از کسب و کارهای محلی. انجام این کار کمک خواهد کرد چه خواهد بود روزی برای ما کسب و کارهای محلی.

برای کسانی از شما که در حال حاضر خرید از کسب و کارهای محلی اولویت من تحسین و قدردانی از شما. شما در حال سنگ که در آن جامعه کسب و کار ما می ایستد. با تشکر از شما برای حمایت از ما محلی کارفرمایان.

آن خواهد بود presumptive و هشدار به سادگی به درخواست کسانی که انتخاب می کنید به انجام متفاوت به “خرید محلی.” من شاهد بیش از حد بسیاری از خرید-مبارزات محلی که صرفا محل مسئولیت این معاملات در خریدار است.

من یک درخواست. من از شما درخواست: لطفا تصور نکنید که محصول یا خدمات شما به دنبال در دسترس است به صورت محلی در یک قیمت جذاب و در یک شیوه ای قانع کننده. قبل از اینکه شما خرید خود را نگاه محلی ، لطفا به ما در کسب و کارهای محلی فرصتی برای تحت تاثیر قرار دادن شما را با خدمات و محصولات است. شما خواهد بود خوشحال با کالا و خدمات شما ممکن است متوجه شده اند در دسترس هستند در وطن ما.

ما کسب و کارهای محلی نمی تواند تعیین می کند که در آن مصرف کنندگان صرف پول خود را. آنها می توانند, اما نفوذ فعالانه خرید ما با ساخت محصولات و خدمات خود را برای ما شناخته شده است در قابل توجه و به یاد ماندنی راه. افزایش مقدار محلی خرید یک مسئولیت مشترک است که درگیر هر دو خریداران و کسب و کار.

این مجلسی است که همکاری با کسب و کار به آن را آسان تر برای ما برای خرید تجهیزات و خدمات در دلوت منطقه است. ما با ارائه کمک به منطقه کسب و کار در حالی که آنها در تلاش برای افزایش دید خود و زنده ماندن. ما آنها را در ارتباط با منابع است که می تواند تسهیل بهبود خود را محلی پروفایل. ما را تشویق ما 1,026 اعضای بیشتری به انجام کسب و کار محلی-به-کسب و کار خرید. ما را در دسترس جامعه ما یک دایرکتوری کسب و کار است که ارائه یک لیست جامع از کسب و کار عضو. این دایرکتوری در دسترس است duluthchamber.com. اینها نمونه هایی از مشترک ما تلاش برای جذب مشتریان که در غیر این صورت ممکن است انجام خرید خود را از خارج از ما اوج شهر.

در نظر بگیرید که چگونه تقویت این امر می تواند برای جامعه ما اگر اکثر ما از کسب و کارهای محلی خریداری آن لوازم و خدمات در درجه اول از دیگر کسب و کارهای محلی. تصور اضافی تاثیر مثبت ما محلی نهادهای دولتی به دنبال محلی برای اولین بار هنگامی که به دنبال خدمات و محصولات.

ما کسب و کارهای محلی پله تا به شما خدمت می کنند در طول این coronavirus چالش است. آنها خلاقانه و ممنوعه پیدا کردن راه خود را به شما در دسترس و مفید برای شما.

این کسب و کارهای شایسته ما متفکر در نظر گرفتن زمانی که ما تامل بعدی ما خرید. به دنبال محلی برای اولین بار قادر خواهد ساخت بیشتر از آنها را به باقی می ماند در دسترس ما در طول این زمان دشوار است. پس از همه آنها را به اشتغال, سرمایه گذاری, هنر و سرگرمی و راحتی و رفاه ما به شهر بندر. آنها را در جامعه ما به مکانی بهتر که در آن به زندگی و کار می کنند.

در مجموع ما می توانیم عمیق تاثیر مثبت در محل ما زندگی می کنند و کار — اگر ما نگاه محلی ،

دیوید راس رئيس جمهور از دلوت منطقه اتاق بازرگانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>