Chabot فضا و علم مرکز را بازگشایی در ژوئن 2021

اوکلند — Chabot فضا و علم مرکز این شهر نقطه عطفی تسهیلات برای علم و آموزش و پرورش پس از سال 1883 اعلام کرد قصد دارد روز شنبه برای بازگشایی عمومی در ماه ژوئن 2021.

“پس از در نظر گرفتن بسیاری, ما تصمیم گرفتیم که این امن ترین و امن ترین مسیر رو به جلو برای سلامت جامعه ما و مرکز” Chabot فضا و علم مرکز در بیانیه ای گفت. “اگر چه ما درهای باز برای پذیرش کلی کار ما همچنان به عنوان ما ارائه جذاب و قابل دسترس فرصت های یادگیری برای جامعه ما است. این حرکت استراتژیک اجازه می دهد تا ما را به آماده شدن برای قوی بازگشایی استثنایی با تجربه های جدید برای بازدید کنندگان ما است.”

واقع در اوکلند تپه Chabot فضا و علم مرکز تعطیل مارس 13 به دلیل ایالت پناه-در-محل سفارش. تسهیلات و امکانات تعاملی نمایشگاه افلاک بزرگی صفحه نمایش و تئاتر و دست در فعالیت ها و سه تلسکوپ های قدرتمند.

این مرکز گفته است که کار بر روی انواع مجازی و تجارب برای تابستان سال آینده مدرسه با زنده بنیادی (علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضیات) محتوا و سفرهای مجازی, کارگاه ها و بیشتر. زنده برنامه نویسی را شامل تلسکوپ مجازی خود viewings و مذاکرات و مرکز ارائه خواهد شد علم فعالیت های است که می تواند در خانه انجام می شود.

Chabot است که در حال حاضر همکاری با سازمان های جامعه از جمله اوکلند, Boys & Girls, باشگاه, برنامه ریزی آینده, بنیادی کارگاه های آموزشی و دیگر pop-up فرصت های یادگیری.

“ضروری است که کار ما ادامه دارد” Chabot فضا و علم مرکز اعلام کرد. “Chabot اختصاصی هیئت مدیره و کارکنان و داوطلبان متعهد به چشم انداز ما از آموزش علوم در دسترس همه است.”

علاوه بر این Chabot در حال آمدن است تا با پروژه های آموزشی به صورت گروه های کوچک در فضاهای باز از جمله حیاط عرشه مشاهده و اطراف جنگل.

“ما می دانیم که در حال حاضر بنیادی آموزش و پرورش است مهم تر از همیشه” اخبار انتشار اعلام کرد. “این بحران در معرض شدید نابرابری در بسیاری از ما آموزشی سازه های. مخاطبان ما در خدمت شده است برخورد با این اختلال به آموزش و پرورش است. ما نقش بنیادی در آموزش و پرورش است حیاتی برای جامعه ما است.

“ما را حفظ خواهد کرد جامعه ما گنجانده شده و به روز شده به عنوان ما به سمت ما grand بازگشایی ژوئن آینده. ما مشتاقانه منتظر استقبال از شما را به یک مرکز پر با هیجان انگیز جدید, نمایشگاه ها, تجربیات و برنامه ها.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر