LONG PRAIRIE MN, فوریه 13 سال 2020 — CentraCare سلامت طولانی دشت و لینک تسهیلات دریافت کرده اند زیبایی و صوتی ارتقا با تشکر از نوآورانه پنجره مشبک خطی و Microperf راه حل از ASI معماری. مشخص شده و نصب شده توسط مینه سوتا-بر اساس سنت ابر آکوستیک جدید درمان قرار دارد در طول امکانات’ مناطق پذیرش و ورودی راه. یک فیلم برجسته این پروژه می توان در اینجا یافت نشد.

“ASI محصولات قطعا تا لباس پوشیدن و مناطق در هر دو محل و نگاه و صدا واقعا خوب می گوید:” برایان Kalla رئیس جمهور/صاحب St. Cloud آکوستیک کار می کرد که با HGA معماران در این پروژه است. “ما با استفاده ASI پایان مكربرس محصولات چوب در مناطق پذیرش که نگاه شگفت انگیز را بالا NRC ارزش و جذب صدا بسیار خوب است. این شد که عمدتا نصب شده در ایستگاه ها و ثبت نام, مناطق که به طور معمول تجربه تعداد زیادی از مکالمات. برای فضاهای بود که این مهم به بالا آکوستیک جذب به منظور کاهش طنین و انعکاس. با استفاده از ASI محصولات ما قادر به حل این چالش است.”

CentraCare طولانی دشت تسهیلات ورودی مجهز با یک ASI معماری پنجره مشبک ساخته شده است که از درخت گردوی امریکایی چوب و ویژگی های آکوستیک حامی. این راه حل کمک می کند تا برای کنترل صدا در بسیار قاچاق ورودی اصلی. اصلی پذیرش سقف دریافت Microperf پانل با چرخش بهار نصب و آکوستیک هسته ای برای کنترل صدا. ساختمان مرکز سلامتی پذیرش سقف نیز از ویژگی های ASI را Microperf پانل در یک tegular ،

ورودی اصلی از لینک تسهیلات و امکانات ASI معماری خطی فاش کردن راه حل در یک درخت گردوی امریکایی روکش بر روی سقف و دیوار. این پانل قابلیت سفارشی دیوار سبك و آکوستیک پشتیبان گیری. علاوه بر این خطی آشکار پانل های نصب شده در راهرو به مرکز تصویربرداری بخش.

“ASI ستارگان مدیران پروژه و تیم طراحی شده اند و در صنعت در یک مدت زمان طولانی و آنها واقعا درک آنچه که ما در تلاش برای رسیدن به این پروژه می گوید:” Kalla از دلیل خود را برای انتخاب ASI معماری. “همه چیز خیلی نرم و صاف زمانی که شما در حال کار با افرادی که این نوع از تجربه بالا و توجه به جزئیات است. هنگامی که شما در حال هماهنگی برخی از آیتم های تخصص یا اصلا هفته برای تنظیم تاریخ و زمان آخرین دقیقه تغییراتی داشتن که ارتباط محلی می تواند ثابت کند بسیار مهم است. به همان اندازه مهم است به یاد داشته باشید HGA معماران انجام یک کار شگفت انگیز در طراحی اولیه.”

در مورد ASI معماری

ASI معماری یک مارک اندرسون تخصص صنایع, ویژگی های نوآورانه آکوستیک دیوار و سقف محصولات برای معماری و طراحی میباشد. این شرکت ارائه می دهد محصولات است که می تواند کمک به LEED اعتبار و در دسترس هستند با استفاده از FSC مواد با اضافه اوره فرمالدئید. کارکنان بیش از 30 سال تجربه در آکوستیک و شامل کارشناسان در دیوار و سقف سیستم های مدیریت پروژه و برنامه های کاربردی سفارشی. برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید: www.asiarchitectural.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im