CDSA هیئت مدیره انتخاب رهبران صنعت به فناوری کمیته


لس آنجلس — جهانی صنعت سرگرمی را برای حمایت از محتوا امنیت و حفاظت محتوا و اطلاعات در امنیت تحویل محتوا و امنیت انجمن (CDSA) شده خود را به نام اعضای جدید به CDSA فناوری کمیته. این کمیته متهم توسط CDSA هیئت مدیره با کمک مشاوره و راهنمای انجمن و عضویت در آن که شامل عمده استودیوهای هالیوود, مطالب سازندگان و پخش کنندگان.

فن آوری های جدید اعضای کمیته شناخته شده برای خود را تمرکز بر نوآوری و وظیفه هستند با اینکه طرفداران این سرگرمی امنیت جامعه است. رهبری Amazon Studios محتوای امنیتی مدیر عملیات میشا Roth; Adobe اصلی راه حل های مشاور تاد Burke; و Technicolor, معاون رئیس جمهور, محتوا, امنیت میکا لیتلتون; کمیته را توصیه CDSA مدیره و محتوای مشاوران در کنترل جدید چارچوب و مدل کسب و کار برای نرم افزار و ابر امنیت ارزیابی فن آوری های جدید و راه حل های بهبود گردش IP برای حفاظت از امنیت و انطباق است که در حال شکل دهی مجدد راه محتوا تولید می شود موفق و تحویل داده است.

دیگر اعضای CDSA فناوری کمیته عبارتند از:

· پیج بارنت مدیر ارشد, مشتری, خدمات, 5 نوع

· دیوید بنسون, CTO & بنیانگذاران BeBop تکنولوژی

· الان Dembry ارشد تکنولوژی افسر Iyuno

· جان-توماس Gaietto, مدیر اجرایی, امنیت, خدمات ریچی ممکن است

· دارین, Grant, CTO, حیوانات منطق

· ران Madnick رئيس جمهور TechPro

· مدل لباس مکنزی رئیس اطلاعات افسر لوکس

· مارتین Mkrtchian معاون رئیس جمهور از امنیت اطلاعات Vubiquity

· ShanShan, بهبهان, سر از رعایت و حفظ حریم خصوصی (US & EMEA) Alibaba ابر

· جانیس پیرسون, معاون رئیس جمهور, جهانی, حفاظت از محتوا همگرا

· دیوید خرده ارشد راه حل مشاور امنیتی مستقل ارزیابی

· اسکات رز, CTO, SDI, رسانه های

· Kunal شاه, معاون رئیس جمهور, نرم افزار مهندسی و معماری, سونی, جدید Media Solutions

· Joel Sloss, مدیر برنامه Microsoft Azure

· ریک صوت, معاون رئیس جمهور, جهانی آن زیرساخت و امنیت Pixelogic

· پاتریک Sumby معاون مهندسی و امنیت Redpoint F Gas App

· کنستانتین Wilms در سراسر جهان پیشرو در تکنولوژی M&E, Amazon Web Services

اعضای اعمال می شود و در حال ارزیابی توسط CDSA هیئت مدیره بر اساس منحصر به فرد و آن فرد تخصص فنی انتخاب شود به این کمیته برای مدت یک سال.

“ما مشتاقانه منتظر به کار با این کارشناسان صنعت به درایو طرح های جدید و به سرویس دهنده دیدگاه به جهانی وسیع تر درگیری با صاحبان محتوا در اطراف محتوای حفاظت و امنیت اطلاعات راه حل های فناوری برای رسانه ها و سرگرمی” گفت: گای فینلی رئيس جمهور CDSA.

برای اطلاعات بیشتر www.CDSAonline.org

در مورد CDSA

در سال 1970 تاسیس محتوا تحویل و امنیت انجمن (CDSA) است که در سراسر جهان, انجمن حمایت از نوآوری و مسئول تحویل و ذخیره سازی, سرگرمی, نرم افزار و محتوای اطلاعات. CDSA جهانی عضویت شامل شرکت های درگیر در هر جنبه در امتداد دیجیتال و رسانه های فیزیکی زنجیره تامین است. CDSA فراهم می کند جامعه همکاری و سرویس های ارتباطی است که از رسانه های سرگرمی در سراسر زنجیره تامین هر دو قبل و بعد از انتشار. CDSA میزبان رسانه ها و سرگرمی های اطلاعات و تجزیه و تحلیل مرکز (من-ISAC) و یک شریک سرمایه گذاری مشترک در شریک قابل اعتماد شبکه (TPN) با Motion Picture Association (MPA) است.

تماس با ما:

کارن Brewer

منشی, CDSA

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>