CCS بسکتبال یک چهارم نهایی: سهشنبه شگفتی روند و بیشتر

اینجا را کلیک کنید اگر شما قادر به مشاهده عکس ها بر روی یک دستگاه تلفن همراه

تعجب: Unseeded Gunn stuns دره مسیحی

کان مربی Brandynn ویلیامز نمی دانم چه در انتظار زمانی که ساحل مرکزی بخش برگشتی هفته گذشته آغاز شد.

او به جمع آوری تیم جوان خود را از قبل و به آنها گفت: “ما در 24 بازی. بیایید واقعا یادگیری از گذشته 24 و انجام کامل مخالف است.”

ویلیامز خندید شنبه شب هنگامی که او به اشتراک گذاشته است که داستان.

چرا که نه ؟

در چشم های انتخاب کمیته کان نیست به اندازه کافی قوی را کشت. در حال حاضر تیتان یکی برنده از رسیدن به بخش دوم نهایی پس از خیره کننده غرب کاتولیک های ورزشی در لیگ دره مسیحی — کشت سوم — 74-58 پشت 25 امتیاز از گاوین Kitch.

در طول فصل به طور منظم کان رفت 10-14 کلی و 6-6 در ضعیف تر از دره سانتا کلارا ورزشی لیگ دو بخش.

در پلی آف تیتان پناهگاه شماره 11 شهرستان سن ماتئو, No. 6 لیلاند و در حال حاضر دره مسیحی — در همه جاده ها است.

در مرحله نیمه نهایی پنج شنبه, تفنگت را بازگشت به خانه به بازی شماره 7 دانه کریستوفر که ناراحت دوم-کشت سانتا کلارا 43-37 در روز سه شنبه.

“بچه ها واقعا در حال خرید در, دفاعی,” ویلیامز گفت. “هنگامی که شما یک تیم جوان آنها در حال رفتن به مانند” ما نیاز به کار بر روی تهاجمی بازی می کند. اما هیچ کس در مورد دفاع. هیچ کس صحبت کردن در مورد مسدود کردن. هیچ کس صحبت کردن در مورد اتهامات عنوان شده علیه.”

هنگامی که برگشتی آغاز شده و همه آن کلیک. ویلیامز بازیکنان می توانید ببینید چه چیزی او را موعظه شده.

“ما در یک رول در حال حاضر,” او گفت:.

بیشتر Gunn: Kitching آتش در زمان مناسب

ویلیامز می توانم بگویم به اندازه کافی در مورد عملکرد Kitch تحویل جمعه. او 9 11 تیر اندازی ساخته شده خود را تنها در 3 نقطه تلاش و 6 از 7 از خط پرتاب آزاد.

“گاوین Kitch بازی بهترین بازی من تا کنون دیده اند” ویلیامز گفت. “من مربیگری او از او یک پنجم کلاس. من او را شناخته ام از او یک کودک بود. من شناخته شده خانواده برای سال. او واقعا فقط مچاله کردن.”

اما او نه تنها کمک کننده.

Kaden Holdbrook تا به حال 16 امتیاز 5-از-7 تیر اندازی. Akash روانی اضافه شده 11 امتیاز 3-برای-5 تیر اندازی.

غیر منتظره نیمه نهایی در بخش پسران براکت

بالا-کشت پالو آلتو جان سالم به در ترساندن از شماره 9, Mountain View, اما بقیه تیم ها که به دست آورده خداحافظی به یک چهارم نهایی تمام ملاقات همان سرنوشت — یک-و-انجام می شود.

شماره 2 لوس التس شماره 3 همیشه سبز دره و شماره 4 ناحیهای در شمال غربی تپه های هر قربانی در خانه به پایین دانه است که می تواند واجد شرایط برای هفته آینده CIF NorCal پلی آف با پیروزی در روز شنبه را نیمه نهایی در فریمانت-Sunnyvale.

• * * * پنجم-کشت بابا Terera کشیده خفیف ناراحت 53-44 بیش از ناحیهای در شمال غربی تپه.

• شماره 6 سکویا در زمان پایین همیشه سبز دره 70-55.

• شماره 7 استقلال طرح میتوانست شماره 2 لوس آلتوس 61-54.

خارج از D-I و D-دوم پسران براکت هر شماره 1 شماره 2 و شماره 3 دانه پیشرفته به نیمه نهایی رسید.

پالو آلتو در کالیفرنیا آوریل 25: پالو آلتو را Carly مارتین (2) دریبل در برابر Carlmont را والری Kuo (1) در سه ماهه اول خود را به ساحل مرکزی بخش بخش دختران بسکتبال یک چهارم نهایی بازی در پالو آلتو دبیرستان در پالو آلتو کالیفرنیا در روز سه شنبه, فوریه. 25, سال 2020 است. (Nhat V. مایر/اخبار منطقه خلیج گروهی)

پالو آلتو دختران زمین در سه ماهه سوم shutout مقابل Carlmont

هشت-کشت Carlmont احساس خوب در نتیجهی آن CCS من بخش دختران بسکتبال چهارم در شماره 1 دانه پالو آلتو.

پس از یک شروع کند اسکاتلندی موفق به دریافت ظرف پنج امتیاز به عنوان اتاق قفل است.

اما در سه ماهه سوم درب در سبد بسته بسته به پالو آلتو اجازه نمی دهد یک نقطه بیش از کل هشت دقیقه در مسیر به یک 63-35 تار و مار.

“من با استفاده از دو یا سه وقفه در آن دوره را امتحان کنید و ساقه جزر و مد اما در آن نقطه ما فقط نمی تواند آمار هر عکس” Carlmont مربی دن موری گفت. “بدیهی است که بازی در سمت راست وجود دارد در دوره سوم.”

توقف (17-7) تنها توانسته پنج امتیاز بیش از 5½ دقیقه پس از وقفه رسید اما قوی به outscore حریف خود 20-0 در دوره سوم.

“ما نمی ناپاک در سه ماهه سوم” توقف مربی Scott Peters گفت. “ما نمی قرار داده و آنها را در خط, یا, که کمک زیادی به آنها در نیمه اول. ما فقط از پایین و جامد D. و هنگامی که آنها نمی تواند نمره آن را سخت تر برای آنها را به نمره که در سه ماهه سوم.”

جنبش جوانان در توقف همچنان ادامه دارد

بدون هیچ گونه سالمندان در آن فهرستی توقف کردم کلیدی سهم نه تنها از یک جفت از juniors — Elif Turgut و کارلی مارتین با 17 و 14 امتیاز بود — اما یک دانشجوی سال اول duo در Itzel تورس و Kaella پیترز با 13 و نه امتیاز به ترتیب.

“(بخش اول) ممکن است به ضمیمه بیشتر اهمیت به آن و ما فقط به آنها بگویید که برای استراحت و بازی خود را به بازی” پطرس گفت. “اما آن سخت است برای گفتن به یک دختر 14 ساله و یا یک دانشجوی سال اول به استراحت دارد. من فکر می کنم در سال آینده خواهد شد بسیار ساده تر, امیدوارم بازی بعدی را بازی آسان تر خواهد بود.”

توقف از دست می دهد خانه-دادگاه مزیت پنج شنبه به عنوان شماره 5 Los Gatos, تازه, کردن 32-31 اضافه کاری پیروزی بر قهرمان سال گذشته شماره 4 سکویا میزبان هر دو نیمه نهایی.

وایکینگ ها برنده 45-34 در لس Gatos در Jan. 7 و جاروب به طور منظم فصل matchup.

“این سخت matchup برای کسی” موری گفت. “آنها شماره 1 دانه در D-من به یک دلیل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر