رادیو فردا’ ماریا Mercader می میرد در 54 از COVID-19


تولید کننده پیوست CBS در سال 1987

ایسنا جانباز ماریا Mercader 54 درگذشت یکشنبه Coronavirus شبکه روز یکشنبه گفت.

Mercader یک تولید کننده که به شکل استراتژی برای شبکه خبرنگاران و گزارشگران درگذشت در بیمارستان نیویورک. او تا به مبارزه با سرطان و بیماری های مرتبط با 20 سال بود و در مرخصی پزشکی برای نامربوط موضوع از اواخر فوریه.

ببینید فردا نیوز’ گزارش ماریا Mercader

“حتی بیشتر از استعداد او به عنوان یک روزنامه نگار ما را از دست او روح سرکش” گفت: سوزان Zirinsky, CBS News, رئيس جمهور و مدیر ارشد تولید. “ماریا بخشی از همه از زندگی ما است. حتی زمانی که او در بیمارستان بستری شد — و او می دانست که چیزی که قرار بود در CBS او را از تماس با وکیل تشویق و می گویند ” شما می توانید انجام این کار.’ من به نام ماریا ‘سلحشور’ او بود. ماریا بود یک هدیه ما گرامی.”

مرتبط با: NBC News کارمند می میرد از Coronavirus

Mercader آغاز شده در اخبار CBS در سال 1987 به عنوان بخشی از صفحه برنامه. او برای رادیو فردا و خارجی, ملی, میز, کمک به تولید داستان بزرگ از جمله مرگ پرنسس دایانا و 9//حملات 11.

او برنده یک کسب و کار امی در سال 2004 برای یک CBS یکشنبه صبح در گزارش کامپیوتر دادن.

“ماریا یکی از دلیرترین, جالب ترین و بیشترین حمایت همکاران بسیاری از ما تا کنون شناخته شده است. او یک زن قوی ایمان با حس روشنی از درست و غلط” گفت: Al Ortiz, CBS News, VP استانداردها و شیوه های.

Mercader فعال بود در هماهنگی ایسنا مشارکت در آمریکا, روزنامه نگاران, انجمن ملی و انجمن روزنامه نگاران و انجمن ملی از روزنامه نگاران.

“ماریا ما ممتاز به تماس با خانواده و دوستان می دانستم که بهتر از بسیاری از قدرت وفاداری و ایمان و مهربانی پشتکار و یک لبخند حتی زمانی که لبخند به مبارزه طلبیده تاریکی از لحظه ای گفت:” اینگرید Ciprian-Matthews, اجرایی, معاونت راهبردی توسعه حرفه ای در رادیو فردا. “او قابل توجه حرفه ای کمک ها بخشی از فردا Archives اما از آن است که او با شکوه روح و روان انسان را که لمس بسیاری از ما که با ما بماند برای همیشه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>