فردا دادگاه, درام, ‘همه ظهور’ به تمرکز بر روی بیماری همه گیر ممکن است 4


قسمت به فیلم با FaceTime, WebEx, زوم

فردا دادگاه درام همه افزایش خواهد لمس بر coronavirus همه گیر در یک قسمت که ايران ممکن است 4. قسمت خواهد داشت فیلم برداری با FaceTime, WebEx زوم و دیگر فن آوری های آنلاین.

نشان می دهد مشاوره, تهیه کننده سابق لس آنجلس دادستان منطقه گیل Garcetti است که ارائه بینش چگونه سیستم قضایی همچنان در لس آنجلس در طول بیماری همه گیر. شخصیت های نشان داده خواهد شد که مدیریت جدید “عادی” CBS گفت: از واقعیت روزمره در صفحه اصلی به منظور ادامه زندگی حرفه ای و شخصی.

سیمون Missick نقش قاضی لولا کارمایکل.

“این یک فرصت منحصر به فرد برای ما تمام ظهور خانواده به گروه با هم – ما در خانه های مختلف و حتی شهرستانها به گفتن یک داستان در مورد انعطاف پذیری و عدالت و قدرت جامعه” گفت: تهیه کننده اجرایی گرگ Spottiswood.

مجازی رئال خواهد بود به ضرب گلوله در هر یک از این سری به طور منظم خانه. یک فیلمبردار عامل از یک وسیله نقلیه را تصرف خارجی فیلم که نشان دهنده چه CBS خواستار “متروک, محیط زیست” در اطراف لس آنجلس. کل قسمت خواهد بود شات مطیع اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

تهیه کننده اجرایی مایکل رابین مستقیم.

Marg Helgenberger Jessica Camacho and Wilson Bethel نیز در بازیگران.

پس از بحث محاسن ادامه کار خود را در طول این زمان قاضی بنر (Helgenberger) اجازه لولا به ریاست مجازی آزمایشی که شامل اختلاف بین برادران و یک ماشین به سرقت رفته. امیلی (کاماچو) نشان دهنده متهم یک هنرمند گرافیتی و علامت گذاری (بتل) prosecutes برای D. A. دفتر مارک اولین بار که او تلاش می کند تا در مورد لولا “دادگاه.”

نشان می دهد که تولید شده توسط برادران وارنر و تلویزیون CBS Television Studios و اجرایی تولید شده توسط Spottiswood رابین لن گلدشتاین و دی هریس-لارنس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>