‘با احتیاط خوش بینانه:’ منطقه خلیج پرونده روز چهارم کاهش coronavirus بيماران ICU

تعداد COVID-19 بيمار در بخش مراقبت ويژه در منطقه خلیج فارس کاهش یافته است برای چهارمین روز متوالی در روز شنبه با توجه به داده های گزارش شده به وزارت کالیفرنیا بهداشت فردی شهرستانهای استان است.

179 بیماران در ICU در پنج شهرستان منطقه خلیج را از اوج 199 روز چهارشنبه و در پایین ترین میزان خود از روز شنبه هنگامی که جامع ICU و بستری شدن داده ها از دولت برای اولین بار در دسترس قرار گرفت. تعداد COVID-19 بستری شدن در بیمارستان اندکی افزایش پیدا کردند از روز جمعه اما در 427 این رقم هنوز حدود 4 درصد از اوج 445 روز چهارشنبه. تعداد کل موارد در منطقه خلیج افزایش 133 به کل از 4,329 و سه مرگ به ارمغان آورد و در مجموع به 116.

دکتر آرتور reingold می بدست آورد رئیس اپیدمیولوژی و آمار زیستی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی گفت که او تا به حال دیده نشده آخرین اطلاعات در COVID-19 بیمار داده اما این کاهش خطوط با انتظارات خود را.

“این قطعا آنچه ما امیدواریم و معتقدیم ممکن است اتفاق می افتد که حداقل در منطقه خلیج برخی از شهرستانهای استان در منطقه خلیج در حال شروع به دیدن نتایج از پناهگاه در محل و اجتماعی فاصله,” reingold می گفت.

بستری شدن در بیمارستان و تعداد بیماران در ICU هستند تا حدودی بیشتر قابل اندازه گیری از گسترش ویروس زیرا آنها نه به عنوان وابسته به در دسترس بودن تست است. به دنبال در تعداد موارد جدید نیز می تواند مبهم حضور بدون علامت بیماران و یا کسانی که به سادگی در خانه بمانند و سوار کردن بیماری بدون گرفتن آزمون. معاوضه, reingold می گفت: این است که بستری داده است که معمولا چند هفته پشت که در آن ما در واقع هستند.

“حتی به عنوان انتقال ویروس از طریق کاهش, ما نمی خواهد واقعا انتظار کاهش بستری شدن در بیمارستان حداقل تا چند هفته پس از آن, بنابراین من فکر می کنم بسیاری از ما با احتیاط خوش بینانه,” او گفت:. “بسیاری از ما احساس خواهد شد بهتر است اگر ما یک هفته دیگر یا دو تا از این روند است.”

San Francisco, San Mateo و سانتا کلارا دیده می شود بخش عمده ای از این کاهش با خود همراه 117 بيماران ICU پایین به طور قابل توجهی از یک اوج 139 روز چهارشنبه. شهرستان سانتا کلارا تا به حال 99 بیماران بستری حاد COVID-19 موارد قابل توجهی پایین از 189 بيمار روز قبل از توجه به بخش سلامت عمومی سایت.

در سان فرانسیسکو آن نیز منتشر گسترده تر بستری اطلاعات خود را در آن در بخش بهداشت و درمان وب سایت 30 نفر در یک تخت ICU در روز پنج شنبه شد بدترین پس از 31 مارس است. و هر دو در سن متعو و سانتا کلارا گزارش حدود سه چهارم از آنها هواکش در دسترس بود — 665 دستگاه بین دو حوزه های قضایی است.

این روند است که به عنوان روشن برای کنترا کوستا و گردشگاه عمومی شهرستان که در آن ترکیب خود را 62 بيماران ICU هستند تا کمی از روز شنبه که در آن وجود دارد 60 بيماران ICU. تعدادی از بیماران بستری در بیمارستان نیز در دو شرق خلیج شهرستانهای حتی به عنوان آنها کاهش یافته و در بقیه منطقه خلیج.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اشاره کرد مشابه ایالت روند در طول خود را به طور منظم در کنفرانس خبری روز پنجشنبه گفت که تعداد بیماران در ICU بود کاهش 1.9 درصد به 1,132.

“یک نقطه داده است که یک روند” Newsom گفت. “من احتیاط کسی که به جزئیات بیش از حد به یک نقطه داده است. اما با این وجود آن را دلگرم کننده است و آن را فقط تقویت همه کار شما انجام می دهند به تمرین فیزیکی فاصله.”

که در کوتاه مدت کاهش معکوس شد روز بعد و دولت در حال حاضر 1,145 COVID-19 بيمار در ICU نزدیک به نیمی از آنها در لس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>