دوربین: برکلی زن در برابر مرد برای پاره کردن Black Lives Matter آگهی

برکلی – یک وزیر زن در روز جمعه مواجه سفید مرد برای پاره کردن آگهی برای یک زندگی ماده رویداد در برکلی و در حال حاضر ضبط برخورد رفتن ویروسی.

زن پرسید خبرنگاران گفت که او تنها بود شناسایی شده توسط او برای اولین بار نام Henriette.

“آره من قرار داده و آنها را” او می گوید مرد ناشناس در ابتدای ضبط شد ارسال به Facebook و تا به حال گذاشته شده بیش از 500 بار که از حدود 7 p. m. “به همین دلیل من تعجب که چرا شما در حال گرفتن آنها را.”

آگهی شد به “گچ برای عدالت: Black Lives Matter” یک رویداد Henriette سازمان در پاسخ به یک همسایه شکایت در مورد او و فرزندان او گچ سیاه و سفید زندگی می کند مهم در پیاده رو. این رویداد قرار است به جای پنج شنبه از 9 تا 11 صبح

“من فکر می کنم آن را نفرت انگیز را برای شما به موعظه به من و به همه چيز” مرد پاسخ داد. “آیا ما یک رئیس جمهور هشت سال چه کسی شد ؟ چه جهنم است موضوع را با شما؟”

هنریته گفت که ABC7 News او است و او پرسید: اگر او “آگاه باشید از تمام مردان سیاه و سفید که در حال مرگ هستند در این کشور در حال حاضر در دست از خشونت پلیس.”

“اگر شما فکر می کنم که من ناراحت برای تماشای جورج کشته در مقابل ما شما اشتباه” مرد گفت: در مورد جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن او. “بود که در مورد به عنوان نفرت انگیز که من شنیده ام. اما سیاه و سفید زندگی مهم است ؟ رفتن در اطراف موعظه? چه دسته از (expletive).”

هنریته که تا به حال دو فرزند جوان او پرسید: این مرد به زبان.

“I don’t care” مرد گفت.

“من حدس می زنم شما در حال ضبط این اما خوب است چرا که من هیچ خجالت بیش از آنچه من انجام,” او اضافه شده است. “آنچه شما باید توسط خجالت چرا که شما در حال نگه داشتن علائم و شما در حال راهپیمایی پایین مثل شما واقعا غمگین و فرد با ارزش.”

“نه در مورد غمگین بودن یا ارزش” هنریته پاسخ داد. “این در مورد عصبانی بودن که در این کشور هنوز هم امروز غیر مسلح سیاه مردم را کشته و هر روز در دست پلیس است.”

ضبط به پایان می رسد با مرد lambasting Henriette برای حمایت از defunding از پلیس.

“من تصور کنید اگر شما هر چیزی و یا هر کسی که شما در حال رفتن به در (expletive) و دعا برای پلیس برای بازگشت,” او گفت:. “چه گنگ (expletive) جوجه شما هستند.”

در یک پست همراه با ضبط Henriette گفت: یک همسایه و یک رهگذر مواجه مرد به عنوان او راه می رفت دور. او افزود که نیست و در محله زندگی می کنند و همچنین با اشاره به این که برخورد رخ داده در Juneteenth که بزرگداشت این روز در سال 1865 که به بردگی گرفته شده آمریکایی در تگزاس آموخته رهایی اعلام شده بود که مجموعه آنها را دو سال قبل.

“این است که چرا از آن بسیار مهم است که هر کس نشان دادن همبستگی خود را برای #BlackLivesMatter,” او نوشت. “این نوع نژادپرستانه جهل است که بسیار فراگیر هنوز هم در Juneteenth در سال 2020 است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>