کیت بلانشت پردازد محافظه کار آیکون فیلیس Schlafly در ‘خانم امریکا’


FX در Hulu سری به نظر می رسد در فمینیسم در دهه 1970

خانم امریکا یک سریال متمرکز بر زندگی محافظه کار فعال فیلیس Schlafly, آغاز بکار در تازه تاسیس FX در Hulu hub 15 آوریل است.

Schlafly دو بار زد به کنگره این نویسنده بسیاری از کتاب های منتشر شده یک محافظه کار خبرنامه و توصیه نمایندگان مجلس در دفاع از مسائل.

کیت بلانشت نقش Schlafly بود که از صمیم قلب در برابر حقوق برابر متمم فکر آن ارسال خواهد به جنگ و نبرد سنتی ساختار خانواده. “او واقعا فروش این مفهوم است که اصلاحیه حقوق برابر خواهد شکستن از هم جدا آمریکایی خانواده” بلانشت گفت: در یک کنفرانس تلفنی با رسانه ها.

خانم امریکا نیز به نظر می رسد در دیگر آیکون های فمینیستی در دهه 1970 از جمله شرلی Chisholm یک آفریقایی-آمریکایی است که برای فرار رئیس جمهور در سال 1972 گلوریا استاینم, و بتی فریدن.

Dahvi والر ایجاد این مجموعه و یک exec تولید همراه با Blanchett, Stacey شعر آنا بودن و Ryan Fleck. والر به دنبال “یافتن بافت همبند بین زنان در پایان مقابل از طیف ایدئولوژیک.”

داستان از این دیدگاه محافظه کار او گفته بود “fresher” گزینه است.

Schlafly او گفته بود “unabashedly ، unapologetically درخواست خواستار یک قطعه از پای یک قطعه از قدرت در ساختار سیاسی.”

شیر گفت: این ایده از پوشش 2016 انتخابات و چه نه خیلی تغییر کرده بود برای زنان در سیاست از 1970s. “برخی از آن بسیار misogynistic,” او گفت:.

Tracey Ullman نقش بتی فریدن و Uzo Aduba نقش شرلی Chisholm. مارگو مارتیندیل به تصویر می کشد بلا Abzug, Rose Byrne نقش گلوریا استاینم و جان اسلاتری نقش فیلیس شوهر فرد.

بانک های الیزابت و Sarah Paulson نیز در بازیگران.

بلانشت توصیف Schlafly که در سال 2016 به عنوان “همیشه بیشترین overqualified فرد در اتاق.”

او گفت: “فمینیست “دست کم گرفت [Schlafly را] قابلیت ها و استقامت او و توانایی او برای ساده کردن یک پیام است.”

در تلویزیون انجمن منتقدان تور مطبوعاتی در ژانویه والر به نام خانم امریکا “یک منبع داستان امروز جنگ فرهنگ.”

با بسیاری از نشستن در خانه در انتظار coronavirus خانم امریکا ممکن است پیدا کردن مخاطب است. “این سری است که در مورد چگونگی پاسخ مردم به تغییر و بسیار مخرب تغییر و ترس از تغییر گفت:” والر. “آنچه که ما در حال زندگی در حال حاضر است که بسیار ناگهانی و مخل نیروی بیش از هر انقلاب اجتماعی احتمالا می تواند باشد. تمام ترس و عدم اطمینان که آوردن من فکر می کنم شما پیدا کردن عناصر است که در این مجموعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>