Cast & Crew می رسد توافق به دست آوردن خدمات رسانه های

بازیگران و خدمه فراهم می کند که حقوق و دستمزد و منابع انسانی و حسابداری و مالی و گردش کار و بهره وری, نرم افزار و خدمات به صنعت سرگرمی امروز اعلام کرد آن را امضاء کرده است یک توافق قطعی برای خرید, رسانه, خدمات حقوق و دستمزد و تولید راه حل های مدیریت شرکت خدماتی فیلم, تلویزیون دیجیتال جریان و آگهی های بازرگانی. این معامله به ارمغان می آورد با هم دو شرکت با ماموریت مشترک دیجیتالی شدن خودکار و ساده سازی تجربه ایجاد سرگرمی مطالب.

شرایط معامله اعلام نشده است.

شناخته شده برای ارائه محصولات نوآورانه و با کیفیت بالا و خدمات مشتری, خدمات رسانه ها ارائه شده است حقوق و دستمزد و تولید راه حل های مدیریت صنعت سرگرمی برای بیش از 40 سال است. آن نرم افزار ارائه شده از جمله حقوق و دستمزد دیجیتال ابزار و راه حل های حسابداری و گل سرسبد آن شوهای مجموعه ای از محصولات به امروز سازندگان محتوا ساده کردن یک طیف گسترده ای از فرآیندهای تولید. این شرکت مستقر در لس آنجلس با یک دفتر منطقه ای در نیویورک است.

“خدمات رسانه های بزرگ مناسب برای Cast & Crew” گفت: Eric Belcher مدیر اجرایی Cast & Crew. “ما به خوبی تراز وسط قرار دارد در ما ارزش های مشترک مکمل استراتژی های سازگار با تکنولوژی اوراق بهادار و شرکت سازگار فرهنگ. به عنوان یک شرکت مشترک ما ادامه خواهد داد به تلاش برای ارائه بهترین در کلاس محصولات و خدمات به مشتریان ما و بر این باورند که مشتریان موجود از هر دو شرکت های بهره مند از تجربه محصولات و خدمات است که هر یک از شرکت های honed بیش از چند دهه گذشته.”

خدمات رسانه ای خود ادامه خواهد داد به کار به عنوان یک نام تجاری متمایز تحت رهبری بری Oberman آن اجرایی خواهد شد که گزارش به طور مستقیم به آقای Belcher. “نیاز به آینده-جنوبی end-to-end نیروی کار و مدیریت راه حل های فزاینده در ایجاد محتوا فضا” اضافه شده Oberman. “ما هیجان زده برای پیوستن به بازیگران و خدمه و خانواده خود را از مارک های شناخته شده و برای ادامه ساخت و ساز در آن راه حل برای رشد انواع بازارها با هم. Cast & Crew متعهد به بالا فن آوری با مشتری-سرویس به جلو ساخت این ایده آل تراز برای ما. ما مشتاقانه منتظر به یکپارچه سازی با تیم خود است.”

Cast & Crew حمایت شد در این معامله توسط EQT آن شرکت مادر. “علاوه بر این از یک نام تجاری قوی مانند خدمات رسانه ای اضافه خواهد شد به Cast & Crew را پلت فرم جامد و کمک به افزایش و گسترش دامنه محصولات و خدمات است که ما در مجموع ارائه به مشتریان ما” گفت: Kasper Knokgaard شریک EQT. “ما را خوشحال و برای دیدن این پایدار و شتاب در توسعه و تنوع از Cast & Crew نمونه کارها.”

Cast & Crew نشان داده شد توسط شرکت حقوقی از Latham & Watkins دفتر و رسانه خدمات ارائه شده توسط شرکت حقوقی شپرد Mullin LLP. Moelis & Company, LLC عمل به عنوان منحصر به فرد مشاور مالی به خدمات رسانه های.

در مورد CAST & CREW

Cast & Crew سرگرمی Services, LLC (www.castandcrew.com) فراهم می کند فن آوری-فعال حقوق و دستمزد و منابع انسانی و حسابداری و مالی و گردش کار و بهره وری, نرم افزار و خدمات به صنعت سرگرمی. Cast & Crew خدمات شامل حقوق و دستمزد پردازش باقیمانده پردازش غرامت کارگران خدمات روابط کار و تولید و مشوق تولید و اعتبار مالیاتی تامین مالی است. Cast & Crew PSL+ تولید نرم افزار حسابداری در خدمت نیازهای این فیلم تلویزیونی و رسانه های دیجیتال صنایع. این شرکت در سال 1976 تاسیس شد و دفتر مرکزی شرکت در Burbank, California. لطفا www.castandcrew.com.

در مورد خدمات رسانه ای

خدمات رسانه ای شده است و یکی از سرگرمی های صنعت پیشرو, حسابداری, حقوق و دستمزد و نرم افزار شرکت از سال 1978 خدمت از ویژگی های تلویزیون, تجاری, شرکت های بزرگ و اینترنت تولیدات جهان گسترده ای به عنوان به خوبی به عنوان موسیقی تصویری باقی مانده و مشتریان. خدمات رسانه ای است که مقر آن در لس آنجلس با یک دفتر منطقه ای در نیویورک است. لطفا www.mediaservices.com.

در مورد EQT

EQT پیشرو شرکت سرمایه گذاری با حدود 50 میلیارد یورو در افزایش سرمایه در سراسر 27 بودجه. EQT وجوه شرکت های سهام در اروپا و آسیا و آمریکا با مجموع فروش بیش از 19 میلیارد یورو و در حدود 110,000 کارکنان. EQT با این نسخهها کار با شرکت های نمونه کارها برای رسیدن به رشد پایدار عملیاتی تعالی و رهبری بازار. لطفا www.eqtgroup.com.

تماس با رسانه ها

آنیتا کومار

818.860.7768

آنیتا.Kumar@castandcrew.com

یا

Kaitlyn Webb

310.320.2010

kaitlyn@bobgoldpr.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

دیدگاهتان را بنویسید