موارد COVID-19 تایید در Jennie-O ترکیه کارخانه در ویلمار

یک ایمیل فرستاده بیانیه نشان می دهد تعداد دقیق موارد فردی است که به گزارش “همانطور که ما پیدا کرده اند که این شرایط در جوامع ما در حال تغییر روزانه.”

در این بیانیه گفت: این شرکت خواهد بود “شفاف و گزارش هر گونه امکان تعطیلی از امکانات با توجه به تمیز کردن عمیق و یا مسائل مربوط به نیروی انسانی است که ممکن است ناشی از COVID-19” اما در این زمان امکانات تولید خود را عامل با حداقل اختلال در زنجیره تامین خود را.

تایید COVID-19 موارد در Jennie-O دنبال تعطیلی دو مینه سوتا گوشت خوک امکانات پردازش که در آن تعدادی از کارکنان آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

دولت روز دوشنبه صادر COVID-19 راهنمایی برای بسته بندی گوشت می آمد صنعت با هدف ایمنی کارگر و نگهداری گیاهان باز است. کمیسر نانسی Leppink, مینه سوتا, وزارت کار و صنعت گفت: در این اطلاعیه که meatpackers هستند “یک منبع مهم برای تامین مواد غذایی ما” و نیز “نقاط داغ در سراسر کشور برای COVID-19 انتقال است.”

وجود داشته است شایعات در گردش در ویلمار جامعه و در رسانه های اجتماعی است که وجود دارد مواردی در Jennie-O که در مورد استخدام 1000 نفر در ویلمار در دو گیاهان پردازش و دفاتر شرکت های بزرگ.

غرب مرکزی تریبون به دنبال نظرات هر دو روز دوشنبه و سه شنبه از Jennie-O با توجه به این شایعات. یک بیانیه بود فرستاده شنبه شب از پدر و مادر شرکت هورمل غذاهای Corp. مستقر در Austin, Minn.

جنی Lippert مدیر Kandiyohi County بهداشت و خدمات انسانی گفت: این حضور تایید موارد COVID-19 در Jennie-O بدون شک به معنای افزایش در تست و موارد جدید در Kandiyohi County است.

صرف اندازه شرکت و تعدادی از خانواده های آسیب دیده در جامعه خواهد شد “احتمالا منجر به بیشتر موارد تایید شده در شهرستان” Lippert گفت: در یک مصاحبه تلفنی شنبه شب. “ما به احتمال زیاد برای دیدن شماره های ما افزایش یابد.”

با توجه به مینه سوتا وزارت بهداشت داده Kandiyohi County گزارش فقط سوم آن به صورت مثبت در روز دوشنبه که بدون تغییر بود جمعه. بخش-های-شهرستان اطلاعات تایید این شهرستان اقامت پس از این بخش به اتمام رسانده است مورد مصاحبه.

Lippert گفت Kandiyohi County شده است در تماس مستقیم با Jennie-O و همچنین مینه سوتا وزارت بهداشت است که مصرف سرب در روند رسیدگی از موارد از جمله مصاحبه تحت تاثیر کارکنان و ردیابی تماس های خود را.

او گفت: بخش عمومی وزارت بهداشت آماده است تا به “گام در جایی که مورد نیاز” اگر دولت غرق می شود با این روند است.

“ما تعداد زیادی از کانال های ارتباطی” Lippert گفت. “ما اقامت در بالا از این است.”

به گفته این شرکت, بیانیه, Jennie-O “انجام آنچه حق” در پاسخ به کارکنان تحت تاثیر COVID-19 از جمله quarantining و شناسایی تماس نزدیک از تاثیر کارکنان و مطمئن شوید که مخاطبین نیز قرنطینه.

تحت تاثیر کارکنان ادامه خواهد داد برای دریافت 100 درصد از پرداخت ها و منافع در حالی که آنها دور از محل کار با توجه به بیانیه ای که نیز گفت: اطلاعات در مورد وضعیت در حال ابلاغ به کارکنان از جمله ترجمه آيات به زبان های متعدد.

این شرکت گفت: “سلامت و رفاه از اعضای تیم ما بالاترین اولویت ما است” و به عنوان جهانی همه گیر تکامل می یابد: “ما می دانیم این است که بالای ذهن ما و اعضای تیم و مشتریان و مصرف کنندگان و همکاران و جوامع است.”

Jennie-O ترکیه فروشگاه متشکل از 12 دراز مزارع سه مراکز تکثير میباشند بیش از 100 تجاری در حال رشد مزارع هشت تولید خوراک دام و هفت گیاهان پردازش در سراسر مینه سوتا و ویسکانسین با توجه به شرکت آنلاین, مشخصات و استخدام بیش از 7000 در کل. دو گیاهان پردازش واقع در ویلمار. دیگران در فریبلت Melrose مونته ویدئو و مرغ سقا رپیدز در مینه سوتا و بارون, Wis.

عصرقاجار به حال ستایش بالا برای Jennie-O اقدامات پیشگیرانه است که اجرا شده اند در تلاش برای جلوگیری از آینده انتقال coronavirus. “ما خوش شانس هستند که آنها گرفته اند اضافه شده مراحل,” او گفت:.

این شرکت گفت که آن را اجرا کرده است “افزایش عامل پروتکل” در طول این بیماری همه گیر از جمله آموزش و پرورش برای اعضای تیم در COVID-19 ویروس گرفتن اعضای تیم درجه حرارت روزانه با استفاده از ماسک و یا شخصی محافظ پوشش صورت داشتن سایت پرستاران که می توانید پاسخ به سوالات و کمک به کارکنان برای دسترسی به, محلی برای تست COVID-19.

این شرکت همچنین افزایش مایع فرکانس به روز رسانی سیاست ها و محدودیت ها را برای بازدید کنندگان و کسب و کار سفر و گسترش کار از راه دور گزینه برای اعضای تیم که در آن قابل اجرا با توجه به این بیانیه.

Lippert گفت: داشتن موارد با تایید چنین بزرگ ویلمار کارفرما به عنوان Jennie-O ایجاد یک نوع جدید از ballgame برای جامعه است و باید در خدمت به عنوان یک یادآوری خوب به دنبال دستورالعمل برای ماندن صفحه اصلی اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست.

او تا به حال یک کلمه خاص از مشاوره در مورد ماسک صورت.

Lippert تشویق مردم به آنها را می پوشند به خصوص هنگامی که در مکان های که در آن اجتماعی فاصله دشوار است — مانند فروشگاه های مواد غذایی. اما او گفت: مردم باید به اشتباه مورد هدف از ماسک صورت: آنها طراحی شده برای جلوگیری از پوشنده لباس از بیمار شدن او گفت: اما برای جلوگیری از افراد دیگر از بیمار شدن خود را از میکروب ها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>