کارتون: مغلوب ساختن پیشی جستن جشن استیضاح تبرئه, berates دشمنان

اینجا را کلیک کنید اگر شما با داشتن مشکل مشاهده رسانه ای بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

مجلس سنا رای مجلس به تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دو استیضاح اتهامات تنها در سومین محاکمه در نوع خود در تاریخ آمریکا است.

رای گیری 48-52 در سوء استفاده از قدرت و 47-53 در انسداد کنگره جمهوری خواه به رهبری مجلسی آورده پایان دادن به یک فرایند سیاسی که متمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به خودداری از کمک نظامی به اوکراین و اینکه آیا این حرکت در برابر کاخ سفید برای فشار به رهبران اوکراین به بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن یک رقیب سیاسی در آینده 2020 انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک آدرس به ملت پنج شنبه در کاخ سفید را محکوم کرد سیاسی خود را از دشمنان در حالی که جشن خود را تبرئه. او ساخته شده مشابه نظرات چند ساعت قبل از آن در اجلاس سالانه نماز صبحانه در واشنگتن است.

“این بد آن را فاسد” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد پنج شنبه در جریان ملی آدرس. “این هرگز اتفاق می افتد به یکی دیگر از رئیس جمهور تا کنون.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر سرزنش یک جمهوری خواه که رای به حذف او:

دموکراتیک رهبری از مجلس نمایندگان به عنوان استیضاح مدیران و ارائه پرونده به حذف تهمت فریم کمک خودداری مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان سوء استفاده از قدرت ریاست جمهوری خود سیاسی به دست آورید. استیضاح مدیران بیشتر استدلال کرد که تهمت مسدود کنگره زمانی که او دستور کاخ سفید و مشاوران به زودی خانه احضاریه ای است که به عنوان قوه مقننه بررسی دولت توزیع کمک های نظامی به اوکراین است.

قانونگذاران جمهوری خواه در سنای آمریکا که حاضر به شکستن رتبه در رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن به غیر از یوتا سناتور رامنی اذعان کرد که خانه دموکراتیک مدیران اساسا ثابت خود را در مورد AP گزارش شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح به پایان رسید بسیار به همان شیوه به عنوان دو مورد قبلی در تاریخ ایالات متحده: هر دو بیل کلینتون در سال 1999 و اندرو جانسون در سال 1868 مانده بودند در دفتر مربوطه خود را آزمایش.

برای اطلاعات بیشتر سیاسی انیمیشن اینجا را کلیک کنید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید